Forum Forum finansoweKredyty

System Ratalny ZAGIEL w Kredyt Bank

System Ratalny ZAGIEL w Kredyt Bank

mentos2504 / 2009-05-30 11:29
Dokonałem zakupu pralki w Systemie Ratalnym Zagiel w Kredyt Banku.Raty były rozłożone na 12 miesięcy. Dwie raty zapłaciłem po terminie z opóżnieniem ok 3 dni.Za pierwszym razem otrzymałem telefon z upomnieniem (oczywiście niezbyt przyjemny). Drugim razem już nikt nie zadzwonił.Po spłacie kredytu otrzymałem pismo że wszystkie raty są spłacone i że byłem ich najlepszym klientem itd.itp.Nie mineły 2 miesiące a tu dostaje pismo: WEZWANIE DO ROZLICZENIA KREDYTU a w nim mam jeszcze do zapłaty odsetki za zwłoke w wysokości 1.50 zł i z tym sie całkowicie zgadzam oraz koszty korespondencji i upomnień telefonicznych 10zł (domyślam sie że jest to opłata za sterte reklam które przysyłali mi przez cały rok oraz wykonanie jednego telefonu,nawiasem mówiąc ciekawe z jakiej sieci korzystają,żę jest tak drogo), plus do tego koszt niniejszego rozliczenia 7.80 zł. I tak ze 1.50zł zrobiło sie już 20zł. Termin płatności 7 dni. Skąd oni biorą te ceny.Nigdzie w internecie nie moge znależc tych cenników.Aż strach pomyśleć co by było gdybym nie zapłacił. Kolejny telefon (oby tylko jeden), rozliczenie i już jest nastepne 20zł.I mamy dobry scenariusz na film pt. DŁUG.Co by było gdyby np.energetyka tak robiła.Przy tylu nieterminowych rachunkach to tylko dzwonić i kasować 20zł za telefon.
Wyświetlaj:
Jola / 84.38.26.* / 2011-11-01 11:28
Kilka lat temu, świeżo po studiach, miałam wątpliwą przyjemnośc skorzytać z rat Żagla (opłaciłam kurs edukacyjny). Pełny brak profesjonalizmu!
Nasłali na mnie swojego windykatora po godz. 19.00 do domu, bez żadnej zapowiedzi, ponieważ nie odesłałam dokumentów, które wysłali mi pocztą! A nie dotarły, bo ktoś zapomniał u nich wpisać w adresie mój numer mieszkania!
Windykator to był jakiś szemrany stary dziadek, który nawet nie miał porządnych dokumentów i numer tel., który był mi potrzebny, zapisał odręcznie na kartce!
Co to za firma, która zamiast sprawdzić swoje papiery albo zadzwonić, wysyła windykatora, kiedy jeszcze nie podpisałam żadnych dokumentów, bo do mnie nie dotarły z ich winy??!! Każdy umie sobie na to sam odpowiedzieć...
Sebastian Birlet / 188.146.49.* / 2011-06-06 21:10
www.birletfinanse.com.pl
aniabielsko / 212.106.187.* / 2010-02-19 10:56
ostrzegam przed tym bankiem najgorszy sysyem ratalny jaki może być - nie informują o niczym tylko naliczają odsetki a potem dają informacje do biku-u - ostatni raz korzystam z ich isług
asj,hdasjksdhjasd / 94.42.40.* / 2009-05-31 14:54
niestety ale banki tak dlawia klientow, ktorzy nie maja np. na rate. dzwonia, pisza - naliczaja oplaty i takim dzialaniem jeszcze powiekszaja dlug klienta. klient, ktory nie ma kasy, zawsze placi wiecej. w Zaglu koszt 1 telefonu to 9 zl. oczywiscie tabeli oplat i prowizji nie ma na ich stronie www, bo po co. przy podpisaniu umowy tez jej nie daja. ot, Zagielek.
blizniak2333 / 77.91.55.* / 2009-12-07 13:09
jak oni dzwonia to ma byc na juz ale jak my chcemy to czekamy, za zaswiadczeniem jaka kwota została czekam juz 3 tyg i oczywiscie zapłaciłem za nie. nigdy w zyciu zagiel.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: