Forum Forum finansoweKarty

Karta Visa - PKO Ekspress - debetowa - pytania

Karta Visa - PKO Ekspress - debetowa - pytania

Eryks / 83.23.16.* / 2010-10-08 03:12
Mam kilka pytań dotyczacych tej karty - karta została wydana jako debetowa do Superkonta student w PKO ale interesuje mnie kilka kwestii.
Na karcie nie ma zadnej informacji czy jest to Visa Electron czy Visa Classic (karta ma pasek magnetyczny i chip oraz umozliwia płacenie przez Visa PayWave [płacenie bez wpisywania pinu].
Z tyłu karty jest małym druczkiem napisane "ELECTRONIC USE ONLY", a z przodu jest samo logo VISA (bez wyrazu "electron")
Z tyłu karty też po prawej stronie od pola do podpisu są trzy cyfry więc rozumiem że jest to ten kod CVV2 (czy jako tak) do płatności elektronicznych.
To tyle o karcie, a moje pytania są takie :
-Czy kartę tą można bez problemów zarejestrować w PayPalu ?
-Czy karta tą można płacić przez internet (np.płatności za gry w systemie Steam, kupowanie kredytów na Facebook'a oraz do gier Facebookowych) ?
Wiem ze bez problemów można płacić tą kartą w sklepach (fizycznie - nie przez neta) ale czy karta ta umożliwia płatności internetowe (bez przelewów itp) ?
Prosze bardzo o odpowiedzi na moje pytania.
Eryk
Wyświetlaj:
AFDS / 91.228.136.* / 2012-07-08 12:52
CZYLI BANKI RZĄDZĄ NIEZAPŁACISZ KARTĄ ELEKTRON MUSI BYĆ KREDYTOWA ELEKTRON JEST DLA BIEDAKÓW I NIEPEWNYCH FINANSOWO
Maja507 / 83.6.118.* / 2014-06-10 09:13
Nie jest dla biedaków, tylko dla tych którzy mają kasę, a nie muszą się zapożyczać, tak, jak ci pseudobogacze, w krótkich nogawkach, a z portfelem pełnym nie swojej kasy!
davia / 2010-10-30 15:22
Tak karta nie umożliwia płatności internetowym, w związku z tym nie można jej również zarejestrować w PayPal.
Kod ccv jest bo takie są wymogi, ale nie oznacza to, że karty można używać w internecie.
evita77 / 31.182.74.* / 2013-08-01 15:02
swoją kartę VISA inteligo bez problemu zarejestrowała w PayPal i wykonywałam płatności, ale niestety nie można zapłacić nią za transakcje internetowe, ale tylko w uk, w sklepach online

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: