Forum Polityka, aktualnościKraj

Katastrofa samolotu pod Mirosławcem

Katastrofa samolotu pod Mirosławcem

Money.pl / 2008-01-24 09:11
Komentarze do wiadomości: Katastrofa samolotu pod Mirosławcem.
Wyświetlaj:
Z.H.O.51122004337 / 77.115.242.* / 2009-12-15 20:48
Od czasu katastrofy w Mirosławcu upłyneło blisko dwa lata! I efektów ze strony Prokuratur nie widać!A wręcz przeciwnie!
Więc czas na dalsze działania bo katastrofy drobnych samolocików co miesiąc też nikogo do niczego nie przekonują.
Nadchodzi pora na coś wielkiego!
Dawno już napisałem co będzie dalej.
1
W gruzy rozsypie się pewna Ambasada,zginą Dyplomaci.
2
Jeden z największych okrętów atomowych pójdzie na dno w kawałkach .Podobnie jak KURSK.
3
Między narodowa Stacja Kosmiczna rozsypie się na kawałki.
4
Bardzo poważna awaria w Zakładach Chemicznych wytruje duże miasto.Do tego awarie w innych zakładach też zrobią spustoszenie.
5
Zderzenie samochodu z cysterną w mieście i wybuch.
6
Zatratowanie w Supermarkecie.
7
I wiele innych drobniejszych tragicznych wydarzeń bo coraz częściej wędruje poprzez czasoprzestrzeń i dokonuje uszkodzeń które będą przyczynami różnych tragedii,małych i dużych!
AŻ DO SKUTKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AŻ ktoś w końcu się przekona że każdy kij ma dwa końce!!!!! A mój w szczególności.
Jutro napisze jak porozprawiałem się w przyszłości z draniami Którzy spowodowali że zamiast pomagać i ratować,niszczę i uszkadzam ,a to doprowadza do tragedii śmierci.
Wojna trwa!
hominus / 87.99.114.* / 2010-06-14 08:50
Z.H.O.- Ty nie piszesz nic co jest konkretem,to takie Twoje blebleble
Z.H.O.51122004337 / 77.113.179.* / 2009-12-09 20:40
WÓWCZAS NAJWIĘKSZA W EUROPIE SUWNICA NAD SUCHYM DOKIEM W STOCZNI GDYNIA PEWNEJ PIĘKNEJ NOCY POŁOŻYŁA SIĘ NA SUCHYM DOKU NICZYM PATYK.STATEK BYŁ JUŻ WYPROWADZONY WIĘC NIE BYŁO INNYCH STRAT.NIKT NIE ZGINĄŁ BO W NOCY NIKT TAM NIE PRACOWAŁ.TAK MIAŁO BYĆ I TAK BYŁO.BYŁEM KOOPERANTEM JAK WIELE INNYCH FIRM.CZEKAŁEM 1,5 ROKU NA PIENIĄDZE ZA DOSTARCZONE TOWARY.ROZMOWY NIUE PRZYNOSIŁY SKUTKU.PORADZILI MI IŚĆ DO PEWNEGO KIEROWNIKA.TEN PRÓBOWAŁ MNIE ZASTRASZYĆ ŻE JAK NAPISZE WEZWANIE DO ZAPŁATY TO WIĘCEJ ZLECENIA NIE DOSTANE!POWIEDZIAŁEM MU, MACIE WIELKĄ SUWNICE.NAJWIĘKSZA W EUROPIE I SUCHY DOK TEŻ.ODPOWIEDZIAŁ.WIĘC JA MU NA TO,KIEDYŚ TA SUWNICA SIĘ POŁOŻY.ZAŚMIAŁ SIĘ.BYŁ JEDYNĄ OSOBĄ KTÓRA O TYM WIEDZIAŁA.TAJEMNICZA ENERGIA JEDNYM PODMUCHEM JĄ POŁOŻYŁA.WIDZĘ ŻE NIE MA WYJŚCIA I ZNÓW TA ENERGIA MUSI WYKONAĆ SWE ZADANIE.MYŚLĘ ŻE ZDĄŻY Z PREZENTEM ŚWIĄTECZNYM.
Z.H.O.51122004337 / 95.41.98.* / 2009-12-06 10:43
Następne dziwne wydarzenie przed kilkoma dniami skończyło się tragicznie. Kierowca 40 tonowego Tira rano NAGLE zjeżdża na lewy pas i uderza w AUTOKAR pełen młodzieży.Dlaczego tak się stało?Jak z CASĄ.Nie długo następna tragedia!Aż do skutku!
Z.H.O.51122004337 / 77.112.173.* / 2009-11-27 08:36
W 70 latach tą energie wykorzystałem do zmiany pogody.Lało już z dwa tygodnie.W końcu któregoś wieczora zrobiłem co trzeba choć wiedziałem że potem będzie trzy miesiące suszy.i tak było.Póżniej nauczyłem się tego na czas określony i w czasie późniejszym.w sierpniu 2003r.z sanatorium w Krynicy pojechaliśmy na wycieczkę do Zakopanego.Padał równy deszcz i nic nie wskazywało aby przestał.Pojechaliśmy zwiedzać jakiś drewniany kościółek.Kobiety powiedziały że idą się modlić o pogodę.Ja nie zauważony zostałem.Obszedłem kościółek w koło i zrobiłem co trzeba tak aby nikt nic nie zauważył.Po 15 ,minutach wyszły .już świeciło słońce.O jak dobrze się modliłyśmy,nawet słońce świeci.Zapytały gdzie ja byłem,czemu nie wszedłem do kościoła.Wy byłyście modlić się o pogodę a ja byłem po pogodę. Ale na kilka chwil przed spotkaniem w umówionym miejscu zacznie spadać cała zatrzymana woda w górze. Popatrzyły jak na wariata i poszły sobie.Do miejsca zbiórki miałem z trzysta metrów. Nie przyszły chmury a niebo pociemniało.zaczęło padać więc szybko założyłem pelerynę.Gdy dochodziłem do miejsca zbiórki już lało.Krupówki po chwili zamieniły się w rwącą rzekę.
W lato tego roku w rozmowie z kolegami w pracy nie dowierzali mi.Więc im powiedziałem, za kilka dnie Warszawa będzie pływać.Zburzyli się,co ci Warszawa jest winna! Od powiedziałem, nic. Ale nie którzy ludzie w Warszawie wiele, i wiecie o tym!
Za kilka dni Warszawa pływała a Stacje Metra zalało.!!!
Tajemniczą energie można wykorzystać w różnej postaci,W postaci wiązki lasera też.Jak został przecięty zawór który był przyczyną tragedii w Rotundzie w Warszawie przed laty?
Wigilia Bożego Narodzenia1993r.Dla mnie to pamiętny dzień.Dwoje synów i dwoje ludzi jest na robocie.Jest około 22.Ktoś przekazuje mi telepatycznie wiadomość.Czarek w drodze powrotnej przejedzie pijanego człowieka.Nawiązuje telepatyczną rozmowę.Z rozmowy wynika że pijaka nie wolno uratować,ma zginąć.Ale dlaczego Czarek ma go przejechać?Co zrobić żeby do tego nie doszło,pytam.Odpowiedź brzmi,to wymyśl coś,to twój syn.Opuściłem ciało fizyczne i chciałem sprowadzić pijaka z szosy,potem zepchnąć,ale wszystko bez skutku.udałem się do kotłowni gdzie pracowali.Byli już spakowani,ktoś szedł po ostatnią skrzynkę z narzędziami.Ja gorączkowo szukałem sposobu aby opóźnić im wyjazd .Obejrzałem spoiny i zauwarzyłem że pod nie odbitą szlaką jest dziura.Podniosłem kawałem metalu i nie chcąc robić hałasu pospiesznie napierałem na szlakę tym metalem żeby ją oderwać.Był to olbrzymi wysiłek dla ciała astralnego.W ostatni momencie mi się udało.Schowałem się w kont i obserwowałem co będzie dalej.Woda ciekła ciurkiem.Darek się wściekł.Bo Wigilia a oni na robocie.Musieli przynieść spawarkę i podłączyć.Zamknąć zawory iupuścić wody.Następnie zaspawać dziurę otworzyć zawory i dopuścić wody,zebrać narzędzia i spawarkę.Koło przystanku autobusowego kobieta ,białym kombiakiem z Bydgoszczy przejechała pijaka.Mijali po drodze karetkę i policje.Słyszałem jak podjechali pod dom ,wjechali do garażu .Matka wstała i zrobiła im wigilijną kolacje.Ja byłem tak wyczerpany że nie miałem siły się odezwać.Po kilkunastu minutach ledwie wydobyłem szept.Ja wszystko wiem,szeptałem i póżniej opowiedziałem im wszystko.Zaraz po świętach pojechaliśmy wszystko sprawdzić.Pokazałem im miejsce gdzie odrywałem szlakę i to było to.
Nie mogli uwierzyć bo wcześniej nie mogli jej odbić młotkiem.

Przedstawiłem już wiele dowodów które można udowodnić.
Teraz ludzie reprezentujący wymiar sprawiedliwości maja do wyboru.Albo uczciwe działania albo będę dalej wykorzystywał swe możliwości w imię sprawiedliwości i uczciwości i odwetu tak jak w przypadku CASY i innych.Nawet po fizycznej śmierci.
Kościół uczy -
PAN BÓG ZA DOBRE WYNAGRADZA A ZA ZŁE KARZE!
Tak też i ja postępuje.
CASA by się nie roztrzaskała a oficerowie by żyli.
Z.H.O.51122004337 / 77.114.196.* / 2009-11-25 21:41
Odnośnie tajemniczej energii o której tyle pisałem, która to jest naukowcom znana lecz nie potrafią nią dysponować ani z niej korzystać to chcę przypomnieć ,wczoraj mi się przypomniało że już biblijny Mojżesz ją wykorzystał do utworzenia suchego przejścia przez dno morza celem ucieczki jego ludu przed pościgiem.Następnie rozproszył tą energie i pościg został zatopiony.W obecnych czasach może nie tylko ja potrafię się tą energią posługiwać.Ale napewno są ludzie których można tego nauczyć,choć bardzo trudno takich znależć.Ja znam ledwie dwoje.
Z.H.O.51122004337 / 77.113.160.* / 2009-11-23 08:02
Z tego co mi ludzie donieśli czterech drani którzy przyczynili się do katastrofy w Mirosławcu już nie żyje.
Kolej na następnych.I następne tragiczne wydarzenia.
AŻ DO UCZCIWEGO DZIAŁANIA PRAWA W MOJEJ SPRAWIE I TYM SAMYM MOJEJ CÓRKI.
PROKURATURA KRAJOWA MA DO WYBORU.
Z.H.O.51122004337 / 95.40.251.* / 2009-11-21 10:18
Olewnika wykończyli w przeokrutny sposób .Niby winni popełnili samobójstwa bo do tego ich doprowadzili w taki czy inny sposób.Mnie też chcą wykończyć bo nie oddałem dorobku życia ukraińcom i nie podzieliłem się z mafią.Bardzo ale to bardzo wysoką cenę płaci ten kraj za takie poczynania ludzi niby reprezentujących prawo.To zresztą dopiero początek.
Z.H.O.51122004337 / 95.40.251.* / 2009-11-21 09:26
Jeżeli z-ca dyr.Prokuratury Krajowej postarała się o wymazanie komentarzy to w odwecie już spadł na ziemie następny samolot i to w Warszawie.tym razem bez ofiar.A jaki będzie następny?Czy zginą ludzie tak jak dotychczas to na razie wie postać Astralna.Od dawna takich informacji mi nie przekazuje.
w 1994r.pewna pielęgniarka,potworna klekociara,nagadała nie prawdopodobnych bzdur do żony.W odwecie miała dostać tyle zajęciua żeby nie miała czasu na klekoty.Po około dwóch latach jej mąż wracał z baletów nocą.Młody ,silny i wypoczęty kierowca na prostej i pustej drodze nagle zjechał na lewo i wpadł w las.Klekociara dostała do opieki na resztę życia kalekę.Wtedy byłem już na 100% pewien że to nie był sen.Takich poczynań było dużo.Nie będę ich tu opisywał.Podobnie było z CASĄ.
Z.H.O.51122004337 / 77.114.198.* / 2009-11-19 20:25
Nadszedł czas na bardzo poważne tragiczne wydarzenie w Polsce!Tym razem zginie bardzo wielu ludzi!Przez Mafie zostałem zmuszony do nie udzielenia pomocy pilotowi KASY i dopuszczenia do katastrofy i śmierci 20ważnych ludzi.Tym razem też nie mam innego wyjścia!Musi się dokonać to co zrobiłem już dawno w ramach zabezpieczenia i odwetu! Jest to bardzo przykre wiedzieć zawczasu że znów zginie dużo ludzi.Ale to na życzenie ludzi reprezentujących niby prawo w tym KRAJU!
Z.H.O.51122004337 / 77.115.82.* / 2009-11-17 21:44
Prawda cholernie kogoś zabolała i wykasował komentarze Z.H.O.51122004337.
Tak jak zginęli tragicznie OFICEROWIE w MIROSŁAWCU tak też zginą wszyscy inni którzy są temu winni.Od psychologa klinicznego Która to wydaje nie właściwą opinie o dziecku bez rozmowy z ojcem dziecka który zgłosił sprawę o nie normalnym zachowaniu matki która wywołuje awantury a dziecko ze strachu sika w majtki a nie normalna matka z wielką cerówką z długą wełną gania wystraszone dziecko po mieszkaniu i wrzeszczy że zaszyje jej pipuche to przestanie sikać! A na mój odzew wrzeszczy że jak dopisze ją i jej syna do majątku to przestanie .Poprzez wymienionych wcześniej policjantów,prokuratorów,sędziów,pracowników Ministerstwa Sprawiedliwośći,Prokuratury Krajowej,Rzecznika praw obywatelskich i Biura Prezydenta R.P.Ja tych ludzi nie znam i nie mam zamiaru poznać .Ale POSTAĆ ASTRALNA WYPOSARZONA W NADŚWIADOMOŚĆ ZNAJDZIE WSZYSTKICH I UKARZE TAK JAK JUŻ UKARAŁA WIELU.Postać Astralna nie ma skrupułów wobec drani i przestępców, tak jak nie mają skrupułów przestępcy mafi prokuratorsko sędziowsko adwokackiej.
Tak jak ja nie nawidze przestępców to chyba nikt inny na świecie bardziej ich nie nawidzi.
Te komentarze przeczytało już wielu ludzi w Polsce.I jeśli nie wrócą one na swe miejsce w internecie znów obficie poleje sie krew.
Ja nie żartowałem w żadnym przypadku tak i nie żartuje i teraz.Mnie możecie zabić!
I zobaczycie co będzie potem!
Izunia~~` / 83.5.180.* / 2009-01-26 23:57
To była tak straszna tragedia, a wy mówie o tym wszystkim jaby to zginęła jegna osoba i to jeszcze stara i samotna niezdolna do niczego. To byli młodzi mężczyźni, którzy byli ojcami, mężami, synami...
Wiem coś o tym , bo to był mój wujek!!
I dokładnie pamiętam co się wtedy działo w domu moim mojej babci i w domu moich bliskich ze Świdwina.
To był jeden wielki płacz!! a wy o tym wszystkim mówicie czemu nie pojechali PKP skoro są pilotami to czemu mieli by jeździć autobusem!!! A tak po za tym to czasu nie wróci i NIC nie wróci więc na darmo wasze gadanie, że "mogli jechać busem, bądz PKP"
Czytając te komentarze to zrozumiałam że jak by to był WASZ tato lub mąz to byście na 100% inaczej o tym pisali!!!
po prostu nie macie i tym BLADEGO pojęcia!!
Z.H.O.51122004337 / 95.41.143.* / 2010-04-11 11:23
Ale nie wiesz że to Ministerstwo Sprawiedliwości nie zareagowało na mój list z 27.12.2007r. aby do tej katastrofy nie dopuścić.Tym razem też nikt nie zareagował a mieli półtora miesiąca na zapobieżenie KATASTROFY NAJWAŻNIEJSZEGO POLSKIEGO SAMOLOTU I ŚMIERCI NAJWAŻNIEJSZYCH LUDZI.
JAK CZUJĄ SIĘ CI KTÓRZY O TYM WIEDZIELI OD 8 TYGODNI I NIE ZROBILI NIC! JEDNYM SŁOWEM ,POSŁALI ICH NA PEWNĄ ŚMIERĆ!!!!
Jovita / 195.117.151.* / 2008-01-30 22:38
Tak trudno pogodzić się z tą tragedią. Serdecznie współczuję rodzinom ofiar.
Cześć ich pamięci.
Z.H.O.51122004337 / 95.41.143.* / 2010-04-11 11:15
A jak pogodzić się z nie potrzebną śmiercią Prezydenta i innych w Smoleńsku!?
maress / 87.96.59.* / 2008-01-28 18:42
Wyrazy współczucia dla rodzin lotników, żal jest dzieci bo już nigdy nie zobaczą swoich ojców wracających z pracy, a z czasem będzie im tego coraz bardziej brakować-uwieżcie,wspomnienia będą wracać jak bumerang, to przykre, że kłócicie się kto zawinił?, tych ludzi już nie ma i nawet gdyby sam Generał zawinił tym chłopakom życia dla dzieci nikt nie zwróci- niech oni lecą dalej i dajcie im wieczne spoczywanie.
Tomala24444 / 83.19.169.* / 2008-01-26 16:55
Zgadzam sie z opinią powyżej. proszę zwrócić uwagę na miejsce katastrofy- samolot przepołowiony.... Druga sprawa to że w tym samolocie był Pan Andrzejewski, wcześniej o mały włos uniknął śmierci-nie bede sie tu rozpisywał,wystarczy poczytać o "rakiecie omyłkowo wystrzelonej". Celem była jedna osoba-młody generał, taka jest moja opinia. Nie sugeruje się mediami bo to bez sensu. Mam swoje informacje. założę sie że generalicja i osoby "wyżej" dawno już wiedzą co sie stało. To prawie tak jak z Papałą, tylko że w innym stylu.
Pilot Bilak / 83.20.54.* / 2008-01-26 02:41
Czy nikt jeszcze nie zauważył, że załoga dostała zgodę na lądowanie przy warunkach atmosferycznych dużo gorszych od dopuszczalnych??? Na tym lotnisku nie wdrożono jeszcze systemu ILS. W takich warunkach nawet ptaki chodzą na piechotę. Trudno się więc dziwić, że taki duży ptak, nie zmieścił się pomiędzy dolną granicą chmur, a nasypem.
Przeciąganie prac Komisji Badania Wypadków Lotniczych, to najlepszy sposób na to, że wszystko rozejdzie się po kościach, a przyczyną katastrofy będzie komar, który zamiast o tej porze spać, postanowił sobie polatać.
keyjey / 95.41.54.* / 2010-04-13 19:15
niestety rząd nie zrobił wszystkiego, aby zabezpieczyc się przed kolejnym wypadkiem lotniczym , choc pewnie w najczarnieszych myślach nie przypuszczali wszyscy rządzący , że kolejnymi ofiarami będą Prezydent Lech Kaczyński , jego żona Maria i inni członkowie elit w tym ich koledzy i koleżanki z ław sejmowych ...
Cześc Ich Pamięci !!!
Z.H.O.51122004337 / 77.114.249.* / 2010-04-08 17:31
W# lipcu 2008r.byłem osobiście na miejscu katastrofy w Mirosławcu.Nie ma tam żadnego nasypu!
jan k. / 81.186.239.* / 2008-01-28 00:17
jestem pewny ze twoja wiedza na temat lotnictwa to tylko to ze samolot leci ale jak to sie dzieje to dla ciebie temat tabu lepiej skomentuj sytuacje kiedu rowerzysta sie wywroci i nie wiadomo dlaczego zrob siusiu i do lozka fachowcu
MASZ 1 / 83.26.235.* / 2008-02-01 11:55
Myślę Panie "janie k.", że wiedza Pana "Pilota Bilaka" o stanie lotnictwa wojskowego RP jest spora, a Pański komentarz w tej sprawie jest żałosny i strach pomyśleć co będzie dalej z Siłami Powietrznymi jeśli trafiać do niego będą tacy ludzie jak Pan Panie "janie k."

Zapraszam do dalszej dyskusji.

Najnowsze wpisy