Forum

Komentarze użytkownika "arch"

Komentarze użytkownika: arch

arch / 2011-04-21 15:05 / Tysiącznik na forum
Daj mu spokuj pewno POsrał się szczęscia . .
arch / 2011-04-21 14:05 / Tysiącznik na forum

-" Koalicja PO- RAŚ na Śląsku. Oddali im nie tylko miejsce w zarządzie województwa. Także
komisję... edukacji i kultury! "


Tygodnik Znak (nr 11-12/1987), okres gdy "dumny z Polski" Donald Tusk nie musiał jeszcze udawać, na wyborczy użytek, wielkiego patrioty. Wypowiedź DT na temat "Czym jest dla mnie polskość":

" Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń?
-Polskość to nienormalność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać... Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski - tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. "
arch / 2011-04-21 13:56 / Tysiącznik na forum
Ważne że będą kolejne pieniądze na przywileje
-"Rząd wydał pół miliarda na swoje przywileje "

www.gadu-gadu.pl/5547838301369084025/polityka-rzad-wydal-pol-miliarda-na-swoje-przywileje?ut
m_source=gg&utm_medium=main

Re: Rostowski: Nie będzie obniżki akcyzy na paliwa

arch / 2011-04-21 13:39 / Tysiącznik na forum
Durnie przegłosowali że wzrosły wydatki na utrzymanie Kancelarii Sejmu, Senatu, Premiera i jeszcze tam czegoś.
-A wystarczy pozatykać wszystkie wycieki w finansach publicznych, można by uzyskać ponad 20 -30 miliardów zł.

-Ale to wymagałoby jednak wysiłku.

--a dług publiczny w Polsce rośnie, rząd zastanawia się jak zwiększyć wpływy do budżetu, przeważnie kosztem podatników.

-Okazuje się jednak, że wystarczyłoby powstrzymać bezsensownie wypływające z budżetu dziesiątki miliardów.

- Jak to zrobić i gdzie budżet jest najmniej szczelny mówi członek RPP Andrzej Bratkowski.

www.tvncnbc.pl/wielki-wyciek-z-budzetu-jak-powstrzymac,8305527,23,klip.html
arch / 2011-04-21 13:37 / Tysiącznik na forum
Niestety PO przy swojej piersi i aprobacie hoduje seperatystow w Polsce .

PO-owskie zabawy z Polską . To są efekty.
arch / 2011-04-21 13:20 / Tysiącznik na forum
Przychodzi Tusk do lekarza:-Panie doktorze, mam migrenę.
Lekarz: - migrenę może mieć intelektualista, naukowiec...
Pana po prostu łeb n*a*p*i*e*r*d*a*l*a.
arch / 2011-04-21 13:18 / Tysiącznik na forum
Przychodzi Tusk do lekarza:-Panie doktorze, mam migrenę.
Lekarz: - migrenę może mieć intelektualista, naukowiec... Pana po prostu łeb n*********.
arch / 2011-04-21 13:15 / Tysiącznik na forum
a może trzeba wysłać go do Zegarmistrza który naprawił bombę zegarową ?

" Tym razem nie była to jakaś poważna awaria", tłumaczył Abdul-Hadi Siham zegarmistrz z Trypolisu.

„Wystarczyło wymienić zepsuty ładunek wybuchowy i bomba działała jak nowa.
Ale pamiętam, że kilka lat temu trafiła się duża partia palestyńskich bomb zegarowych, których w całym Libanie nikt nie potrafił uruchomić i musieliśmy wysłać je do Szwajcarii",opowiadał zegarmistrz. .......za nowypompon.pl
arch / 2011-04-21 13:08 / Tysiącznik na forum
Nich biorą wszystko , całe konto PO .....W U J U ! ! !

---320 mld NOWEGO długu w 3 lata to najlepszy wynik w historii Polski.

Młodzi z dużych miast wychodowani przez ministerstwo miłości z PO w progamach typu "5 minut nienawiści" prowadzonych przez Daukszewicza i Miecugowa,

i nich spłacają CAŁY ten DŁUG !
arch / 2011-04-21 12:57 / Tysiącznik na forum
Proponuję sPOjrzeć nieco inaczej na politykę makroekonomiczną

prof Winiecki: --" Rząd dobrze robi, że nie proponuje reform "
2009-12-18 06:00 money .pl

Tawariszcz wsio w pariadkie ?

Re: Fedak: Nie wyjadą wszyscy fachowcy

arch / 2011-04-21 12:53 / Tysiącznik na forum
-GUS; stopa bezrobocia w lutym wyniosła 13,2 proc. (PAP) map/ je/

-GUS ;stopa bezrobocia w marcu wyniosła 13,6 proc.

"Rosnące wciąż w Polsce bezrobocie nie wróży dobrze dla osób poszukujących pracy, dlatego niejeden specjalista może zainteresować się ofertami zagranicznymi. "

www.bankier.pl/wiadomosc/Kolejny-wzrost-bezrobocia-spoteguje-wyjazdy-do-Niemiec-2316163.html

Re: RAŚ: W spisie musi być narodowość Śląska

arch / 2011-04-21 12:37 / Tysiącznik na forum
-"Nie rozumiem, dlaczego dzieci śląskie mają czytać Sienkiewicza czy uczyć się o romantyzmie i polskich uniesieniach.
-Ta kultura jest nam kompletnie obca. (...) Jestem Ślązakiem, nie jestem Polakiem i NIE CZUJĘ SIĘ ZOBOWIĄZANY DO LOJALNOŚCI WOBEC TEGO PAŃSTWA."
W PrOjekcie listu do mieszkańców województwa śląskiego pisze prezes RAŚ Gorzelik .

-" Koalicja PO- RAŚ na Śląsku. Oddali im nie tylko miejsce w zarządzie województwa. Także komisję... edukacji i kultury! "
arch / 2011-04-21 12:31 / Tysiącznik na forum
GUS; stopa bezrobocia w lutym wyniosła 13,2 proc. (PAP) map/ je/

GUS ;stopa bezrobocia w marcu wyniosła 13,6 proc.

"Rosnące wciąż w Polsce bezrobocie nie wróży dobrze dla osób poszukujących pracy, dlatego niejeden specjalista może zainteresować się ofertami zagranicznymi. "

www.bankier.pl/wiadomosc/Kolejny-wzrost-bezrobocia-spoteguje-wyjazdy-do-Niemiec-2316163.html
arch / 2011-04-21 12:28 / Tysiącznik na forum
– zajmujemy się wszyscy „duperelami”, a tu kradną, zupełnie bezkarnie, wszystko co dla nas najcenniejsze. Zwłaszcza przyszłość. Mogliśmy być Norwegią czy Kuwejtem, a jesteśmy nędzarzem wycyckanym przez zgraję mafijnych „elit politycznych”.

Może czas z tym skończyć, póki jeszcze coś zostało?

Zdrajcy za 1 % wartości , sprzesdali zasoby gazu łupkowego -gdzie w USA opłaty te wynoszą OK 20% !

"Rząd odpuszcza opłaty za gaz łupkowy ! "-- w której Polska straciła jakieś 2500 mld PLN."...! ! .

www.biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/438954,rzad_odpuszcza_oplaty_za_gaz_lupkowy.html
arch / 2011-04-21 12:20 / Tysiącznik na forum
Eee - duży może wicej -:)

Najnowsze wpisy