Forum

Komentarze użytkownika "więcek"

Komentarze użytkownika: więcek

więcek / 2009-02-22 18:42
Wilki to już kultowy zespół! Fajnie, że plus promuje i takie kapele. Z muzodajni ściagam. może się jeszcze załapie ;)

Re: Komórki Netii dla firm

więcek / 2009-02-13 19:25
no nie. Natie netia, to dobrze, ze sie stara, ale w biznesie lepiej sprawdzają się inne sieci komórkowe. Okazują sie bardziej elastsyczne. to juz sprawdzone. Najlepiej wypadł plus, duzo minut i tanie połączenia.

Re: Tańsze połączenia z telefonów stacjonarnych na komórkowe dla firm

więcek / 2009-02-06 23:58
powinno byc na odwrót! przeciez czesciej juz dzwonimy z komorek. stacjonarne powoli wychodza z użycia. operatorzy komorkowi stawiaja na tansze polaczenia z komorek na stacjonarne. wiem, ze takie promocje sa w erze, no i plusie dla biznesu 500min za darmo.

Re: Jaki telefon dla firmy? UKE porównał oferty operatorów

więcek / 2009-02-04 23:05
Rozmawialismy na ten temat na forum. Póki co na pierwszym miejscu jest plus. Bo jest najtańszy i ma dobre promocje. Oferta play okazała się przekombinowana i nieopłacalna. Orange jest chyba najdroższy. Także ofert jest sporo, ale czy wszystkie są korzystne?
więcek / 2009-02-03 16:30
Jasne, że potrzeba jest i tania i rzetelna oferta. Na dłuższą mete każda może okazać sie za droga.
Ale jedno jest pewne, mianowicie oferty dla firm, są bardziej opłacalne niż indywidualne.
Mi najbardziej zależy mi na dobrym telefonie. Nie dam sie nabrać na iphona. Noki E71 to świetny telefon. To mnie przekonuje. Za złotówkę w takich abonamentach jak ma plus to dobre rozwiązanie.
więcek / 2009-01-27 16:22
Już wole już zapłacic więcej za dobra oferte niz playowi grosze płacic za kiepską usługe! Poczytałem ich oferte. Do plusa sie nie umywa.
więcek / 2009-01-20 22:57
23 grosze??? to bardzo tanio! Szczegolnie jak na biznes. A ile w play stawka? Podejrzewam, że w orange jest dużo drożej.
Napiszcie coś o tym plusie jeszcze.
więcek / 2009-01-19 19:43
To zależy czego się oczekuje od telefonu. Może i bogatsi oczekują takiego telefonu jak iPhone? Troche tendencyjne rozumowanie....

plus, play, orange? oferty dla biznesu.

więcek / 2009-01-19 19:39
Zakładam wątek o ofertach sieci komórkowych dla firm. Z jakich korzystacie? Jakie są godne uwagi? Czym różnią się oferty?
Wiem, ze wciąż się coś zmienia. Więc piszcie.

Re: "Nie finansuj brudasów" z 36,6

więcek / 2008-12-09 14:59
Hmm, dobra, to było dawno. Już wszystko posprzątane ;)
ale dzięki temu "zaśmiecaniu" duzo młodziaków ma tani prepaid. Ja też....

Re: Niezłe jaja u bocianów

więcek / 2008-11-20 13:14
Swietna sprawa z tymi bocianami. Poczułem w sobie ducha ekologicznego ;)
Przy okzaji znalazłem gre, ktora pomaga bocianom www.dbajobociany.pl, energa buduje im nowe gniazda na wiosne!

Re: Rosną wydatki Amerykanów na zakupy online

więcek / 2008-11-18 13:49
Ciekawe jak sprawa przedstawia się u nas? Niedługo sie możemy o tym dowiedzieć. Tylko trzeba wziać udział w teście kupowania online www.bzwbk.pl/63391
Ale amerykanów na pewno nie dogonimy...14,7mln.

Najnowsze wpisy