Forum Forum finansoweKonta

konto walutowe w funtach

konto walutowe w funtach

laxam / 2008-03-17 21:10
Witam,
obecnie przebywam w Londynie i tutaj zarabiam, zalozylem sobe tutaj konto i wplacam na nie te funciaki, jednak chcialbym zalozyc w Polsce takie konto abym mogl wplacac sobie funty a po powrocie do Poslki z tego konta wybrac wlasnie funty, w Londynie mam zamiar pobyc jeszcze rok moze dwa takze nie ebde nic w meidzy czasie z tego konta wybieral czy jest to mozliwe? co radzicie? jaki bank wybrac tak, bym nie musial za nic placic, za nic czyli prowadzenie konta, karte, no i zeby oczywiscie te darmozjady mi kasiory nie zabierali bo czytalem ze tez sie zdaza. tyle ile wplace zeby bylo ewentualnie zeb rosl procent, patrzylem w mbanku tam podobno jest 4% w skali roku to duzo?? ktos tutaj na forum wypowiadal sie, ze w jakims banku jest 3,2 % na miesiac wiec chyba bardziej korzystniejsze, ale nie znam sie jestem zielony wiec nie wiem. prosze o konkretna rade jaki bank wybrac? co jest najlepsze w takiej sytuacji. dziekuje za podpowiedzi, czekam:)
Wyświetlaj:
clash / 2008-03-25 19:30 / portfel
Ja byłem w podobnej sytuacji jak ty i wybrałem bank Millenium, założyłem tam konto walutowe, prowadzenie nic nie kosztuje, konto samo w sobie nei jest oprocentowane, jednak w jego ramach można tworzyć lokaty na dowolny okres(im dłuzszy tym wyższe oprocentowanie max chyba 4,5%), możesz wpłacać gotówke za granicą(oczywiście będzie jakaś prowizja za przelew do polskiego banku) i bezproblemowo wypłacać w Polsce w placówce banku Millenium przy wcześniejszym umówieniu się
dundalk / 89.68.49.* / 2012-01-03 14:41
bank millenium nie prowadzi juz obslugi gotowkowej kont w GBP. wplaty i wyplaty w kasach oddzialow banku nie sa wiec mozliwe
xara / 78.8.11.* / 2008-03-18 17:49
konto mBanku jest OK ale jest to bank internetowy więc nie wypłacisz funtów w kasie

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: