Forum Polityka, aktualnościKraj

Konwencja antyprzemocowa już ratyfikowana. Prezydent podpisał

Konwencja antyprzemocowa już ratyfikowana. Prezydent podpisał

Wyświetlaj:
Ja1071 / 37.152.19.* / 2015-04-14 00:17
Niech ustawą zlikwidują biedę
rywert / 83.26.82.* / 2015-04-13 16:31
płeć spoleczna - czyli co ?
ale jaja, raczej widze islam i doradców Brona , jako mułłów.
Kaligula2012 / 83.243.36.* / 2015-04-13 15:13
No mam nadzieję, że ten dyjabelski uśmieszek Bula na fotce, jak z przygryzeniem jezyka podpisuje konwencje , ludzie mu zapamietają już na wyborach. Myślałem ,że ten głupek się nie odważy a jednak! Pozostałym głupkom wmawiaja, że to ustawa o przemocy, a to najmniejszy problem, bo w szczegółach piszę ,że musimy podporzadkować się gejom , lesbom i gender bedą robić z naszych dzieci, a kwikniesz, to ci dzieci zabiora i oddadza pedałom, właśnie już tak jest na Twoim uwielbianym Zachodzie. Polska do dzisiaj była normalnym krajem, dziś zamienilismy sie w pedalsko- żydowskie kondominium. Upadł Rzym bo przyszedł Chrystus i pogonił to moralne dno, widze ,że historia właśnie sie powtarza, pedalstwo jak w Rzymie rzadzi na całym świecie, czas jedynie na powrót Chrystusa!!!
osobisty psychiatra Macierewicza / 91.146.251.* / 2015-04-13 14:23
Średniowieczne dogmaty, wspierane przez kacze móżdżki i kościół, upadają.
To miło że Polska się cywilizuje.
zig / 87.205.50.* / 2015-04-16 09:22
Ty, to ta trzecia płeć, którą Bronek zalegalizował?
dgen / 2015-04-13 13:44 / Tysiącznik na forum
no i okazało się, że Polska to dziki kraj - żony , partnerki, koleżanki są bite w łóżku, domu, pacy i w szkole - nie było dotąd żadnego prawa.....
Mało tego, taki na przykład Kościół Katolicki wręcz nakazywał bicie kobiet - wzorem Józefa, który jak wiadomo stosował wobec Maryi przemoc seksualna a potem ekonomiczną ! ! - dlatego konwencja ma nas uwolnić od złego wpływu religii na stosunki społeczne !!!!!!
Dopiero światłe unijne umysły, wolne od ciemnej religii napisały konwencję, która wreszcie uwolni miliony kobiet nad wisłą z rąk swoich oprawców
sprawa jasna - tylko nie ogarniam, co ma do ograniczenia przemocy promocja postaw homoseksualnych i transseksualnych ?

po drugie - czy bronek ze WSI (nie mylić z wsią za miastem) wie co podpisuje ?
czy wie, że kilkaset stron konwencji dubluje w 100% przepisy prawne które już obowiązują w RP ?

po trzecie: jakiś miesiąc temu w telewizji pokazywali wywiad z prezydentem - na pytanie czy należy przyjąć konwencje, odpowiedział: "co by o nas powiedzieli w innych krajach..." - czy stać nas na zakompleksionego pszenno-buraczanego prezydenta, dla którego najważniejsze jest to co napiszą o nim w zagranicznej gazecie ?
taki tam / 213.227.93.* / 2015-04-13 13:32
Mam takie pytanie: czy jak się kobiecie zaproponuje zakup kurtki albo płaszcza zamiast futra, to już jest przemoc ekonomiczna?
dgen / 2015-04-13 13:47 / Tysiącznik na forum
zdecydowanie TAK, ponadto przypominam, że naleganie na współżycie może być odebrane jako przemoc seksualna i zgłoszona odpowiednim organom
respect / 94.42.189.* / 2015-04-13 13:22
tak zaczyna się dramat polskich rodzin, początek zmierzchu naszej tradycji i kultury.
DEKADENCJA wystartowała.
respect / 94.42.189.* / 2015-04-13 13:31
rozpoczął walkę z Krzyżem, teraz dał znak aby niszczyć steorytpy w naszej kulturze i tradycji.
j.zielinski / 89.77.200.* / 2015-04-13 13:10
Czt TW WSI Komorowski tez bije zonę ?
Tani Drań / 93.159.53.* / 2015-04-13 12:57
Po co to ratyfikować tę konwencję skoro są Państwa w samej UE, które nie ratyfikowały tej konwencji? W Polsce w śród Państwa UE jest najmniej przemocy. Po co nam więc ta konwencja i czemu ma zapobiegać? Szkoda słów na to czym zajmuje się polityka i politycy.
cogito.ergo.sum.vere-wroc / 78.8.13.* / 2015-04-13 12:52
TO POLECI I NA DRZWIACH OD STODOŁY” I PAMIĘTAM, ŻE POLECIELI … POD MIROSŁAWCEM, POD SMOLEŃSKIEM! NIE WIERZĘ W ŻADEN ZAMACH ALE WIEM ŻE ZA TE TRAGEDIE ODPOWIADA TEN KTÓRY PRZY POLSKIM WOJSKU MIESZAŁ NAJDŁUŻEJ I TAM ROBIŁ (robi) SWOJĄ POLITYCZNĄ KARIERĘ …ZA GROSZ HONORU U KOMOROWSKIEGO I U MIN. B. KLICHA -- NIGDY SIĘ NIE POGODZĘ ŻE TACY PODLI LUDZIE UNIKNĄŁ SPRAWIEDLIWOŚCI … SORRY – TAKI JESTEM RADYKALNY BO … JESTEM RACJONALNY!

Najnowsze wpisy