Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny

cyborek / 2007-05-14 00:56
Witam.
Planujemy z zona zakup mieszkania i chcemy wziac kredyt na 180000zl
Jest maly problem gdyz ja pracuje od niedawna i moje dochody nie moga byc uwzglednione, poza tym mam takze inne dochody niestety nieudokumentowane.
Czy ktos moze mi cos poradzic co zrobic w takiej sytuacji?
Jakie dokumenty sa wymagane przy sprawdzaniu zdolnosci kredytowej?
Jesli jest tu jakis doradca chetny pomoc to zapraszam
Z dotychczasowych ofert odprocz DB gdzie nie mamy z zona zdolnosci kredyt najlepsza oferte przedstawil multi bank
Czekam na pomocne informacje
pozdrawiam
Wyświetlaj:
Witam,

Odnośnie kredytów hipotecznych, zapraszam do porównywarki na platformie MarketMoney.pl:
http://marketmoney.pl/kredyty-mieszkaniowe/?&reff=7_468

Pozdrawiam
Joanna Komorowska MarketMoney.pl
konsultanci@money.pl


Masz pytania? Zapraszam do rozmowy na czacie:
http://bok.money.pl/chat/?referrer=forum&idDistributor=716&reff=7_468
Andrzej 345 / 2013-03-25 14:41 / Bywalec forum
Teraz jest przesyt mieszkań, wiec pewnei cena ich spadnie... gorzej z bankiami bo z tego co słyszałem już tak chętnei kreytów hipotecznych nie przyznają jak kiedyś...
Wiki126 / 159.205.119.* / 2013-03-24 12:43
Ja w podobnej sytuacji, zaczełam rozgladac sie za pozyczka pozabankowa. kolezanka poradzila mi zpoznanie sie z oferta kas stefczyka, tak tez zrobilam i znalazlam tam odpowiednie rozwiaznie dla mnie.
Empero / 2023-11-06 13:43
Dobrze wybrałem http://mediapak.pl/gdzie-wziac-kredyt/polecam.
centauri22 / 83.16.72.* / 2007-11-16 14:15
Ja bior w Multibanku i nie robili mi problemów, zmieniłam prace 4 miesiące temu, do wniosku należy dołączyć zaświadczenie o zarobkach, dwa dokumenty tożsamości ze zdjęciem i dokumenty dotyczące nieruchomości kupowanej Akrt notarialny - od właściciela, księga wieczysta, lub inne jeśli nie jest to ruchomość hipoteczna( oryginały do wglądy i skopiowania przez pracownika banku ). Polecam jeszcze sprawdzenie mBank- znajomi korzystaja i nie ma problemów, sprawdzałam też Polbank - i ta oferta tez jest dobra, maja małe oplaty i nie żądaja np. polisy na życie, nie pobieraja prowizji za udzielenie kredytu, nie chcą polisy ubezpieczenia wkładu własnego- i prowizja jest rozsądna. Ale zachęcam też abyś udał się do Expandera albo innego biura doradztwa, oni dobiora oferte i pomagaja w kredycie, nic się nie płaci. Pokazuja kilka ofert, można oczywiście potem iść do banku i samemu jeszcze zapytać o ofertę i porównać z tym co dał doradzca. Ja tak zrobiłam i wyszło dobrze. Polecam doradzców. :o) Pozdrawiam
Benicjusz / 77.115.133.* / 2007-11-16 11:48
DB ma jeden z najbardziej rygorystycznie liczący kalkulator kredytowy. Nie oznacza to, że bank jest zły, ale nastawia się na obsługę głównie klienta bardziej zamożnego.
Jeśli posiadacie Państwo zdolność kredytową w Multi to oznacza, że w większości pozostałych banków nie powinno być problemu. Jedyną niewiadomą jest akceptacja krótkiego stażu pracy. Nie chciałbym być posądzony o reklamę któregoś z banków, ale sprawdziłbym np. ofertę Polbanku (najłagodniej liczy zdolność kredytową, oferta cenowa jest na dobrym poziomie), mBank - teoretycznie powinien być odrobinę tańszy od Multi, Millennium - sam nie przepadam za tym bankiem, ale jeśli traficie Państwo na dobrego doradcę to wierzę, że wszystko powinno się udać, Santander - wprawdzie cenowo średnio, ale szczególnie elastycznie podchodzą do źródeł dochodów. Możnaby tak wymienić wszystkie banki i opisać ich największe atuty, ale chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby jednak spotkanie z doradcą finansowym, który powinien dość szybko i sprawnie znaleźć dla Państwa skuteczne rozwiązanie. I tu znowu nie wymienię konkretnych firm, ale proponuję skorzystać ze znanych na rynku firm np.Expander bądź Open Finance. W innym przypadku czeka Państwa dłuuuga podróż po bankach.
Polbank - nie dziękuję! / 31.63.252.* / 2011-04-25 11:05
Zgadzam się, że oferta Polbanku wydaje się na początku ciekawa, sam z niej 3 lata temu skorzystałem. Jednak bank ten parę miesięcy po zawarciu umowy kredytowej jednostronnie ją zmienił, oczywiście wprowadzając przy tym dodatkowe opłaty. Odradzam więc wszystkim korzystanie z usług Polbanku!
pink80 / 2007-11-14 19:06 / Bywalec forum
witam i zdecydowali sie moze juz panstwo na jakis kredyt ? jesli tak to na jaki i dlaczego ?

pozdrawaim
bś / 83.9.5.* / 2007-05-24 12:55
Regulamin forum
Konsultant Money.pl / 2007-05-21 15:21 / Specjalista Money.pl
Zapraszam na nasze strony do działu PRODUKTY FINANSOWE:
http://direct.money.pl/kredytymieszkaniowe/0/0/ gdzie można kolejno zapoznać się z ofertami poszczególnych banków oraz wysłać zapytanie bezpośrednio na czacie do doradców Money.pl lub mailowo na adres: konsultanci@money.pl, którzy pomogą w wyborze kredytu.

Rozwiązaniem jest także wysłanie zgłoszenia zainteresowania ofertą kredytową, jakie znajduje sie po lewej stronie w menu. Przygotujemy ofertę i wyślemy ją mailowo.

Najnowsze wpisy