Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt mieszkaniowy dostaniesz łatwiej. Banki łagodzą kryteria

Kredyt mieszkaniowy dostaniesz łatwiej. Banki łagodzą kryteria

Wyświetlaj:
Bogda47 / 88.156.129.* / 2015-08-04 12:13
Wpadłam w pętlę kredytową ( nie z mojej winy ale straszna sytuacja ). I chcę wziąć pożyczkę 200000 tys. pod zastaw mieszkania i skonsolidować wszystkie kredyty ale żaden bank nie chce mi jej udzielić bo mam negatywny wpis w bazach BIK i KRD. Jestem podejrzanym klientem dla banku, mogę być niewypłacalna bo mam emeryturę, wiek Jednym słowem niewiarygodna, nieuczciwa, be. chociaż oddaje w zastaw mieszkanie i gdybym nie spłacała to zdaje sobie sprawę, że idę pod most mieszkać. Ale dla odwróconej hipoteki nie jestem stara , jestem uczciwa. Paniusia ze stanowiska kredytowego przekonuje mnie, że jestem młoda, to czas korzystania z kasy będzie długi. A gdybym kopnęła w kalendarz to mój jeszcze nieletni syn jak będzie chciał mieszkać w tym mieszkaniu to może wykupić je od banku. Chory kraj i chora polityka bankowa. Chora ale cwana.
Gronus / 89.67.103.* / 2015-08-04 10:55
A wyciągnijcie ręce po moje pieniądze, jak frankowicze. Doniosę do trybunału w Strasburgu i też zażyczę sobie odszkodowanie od każdego po groszu. Durnie jesteście, nie myślicie i to właśnie prowadzi do upadku tego "państwa na papierze".
XCOM211 / 91.227.215.* / 2015-08-04 10:50
Złagodzić to powinni oprocentowanie i opłaty dodatkowe
GNB / 178.43.228.* / 2015-08-04 09:25

Banki łagodzą kryteria

Ludzie uważajcie , żyjecie w kraju gdzie BANKSTERZY rządzą łamiąc bezkarnie kilkadziesiąt art.prawnych . BEZPRAWIE BANKOWE JEST MOŻLIWE DZIĘKI ZAANGAŻOWANIU RZĄDU, SEJMU , ORGANÓW RZĄDOWYCH , SĄDÓW , PROKURATUR I CAŁEJ MASY LOBBYSTÓW w ochronie BANKOWYCH ZŁODZIEI. Dla niedowiarków proponuje zapoznanie się z RAPORTEM NIK (2008-2013) o ochronie praw klienta finansowego w Polsce . Żadnej ochrony klienta nie ma , obowiązuje blokada praw klienta, nadzoru nad sektorem finansowym nie ma itd. Kosztowne organa rządowe pełnią rolę ATRAP , gdzie okradany , oszukany klient żadnej skutecznej pomocy nie otrzyma (jeden odsyła do drugiego a ten drugi do pierwszego np. RPO DO KNF, PREZYDENT DO MF, PREMIER DO MF, MF DO KNF , KNF DO UOKiK, UOKiK do Sądu (rosyjska ruletka) , Prokuratura Nie Widzi nic złego w łamaniu prawa na WIELKĄ SKALĘ . Każde zabranie głosu na temat ZŁODZIEJSKICH I SPEKULACYJNYCH TWORÓW w CHF jest doszczętną KOMPROMITACJĄ i BLAMAŻEM RZĄDU , SEJMU ,PO.
rq1076 / 217.153.135.* / 2015-08-04 08:16
Osoby, które biorą w tym parszywym kraju kredyt na dzień dobry powinien badać lekarz... Kto przy zdrowych zmysłach weźmie np. kredyt hipoteczny na lichwiarskich warunkach na przewartościowane M o 40% bez stabilności i gwarancji zatrudnienia ?
Adam Paczos / 194.146.217.* / 2015-08-03 22:14
Gdyby nic nie grzebali w systemie to by było lepiej:) przykład regulacji wprowadzający obowiązkowy wkład własny. KNF zarekomendował, banki wprowadzili. Teraz po 2 latach okazuje się, że już się odbija przysłowiową czkawką dla całej bankowości hipotecznej.
Potwierdzeniem moich słów są m.i. fala zwolnień grupowych w większości banków.
Janek206 / 185.18.140.* / 2015-08-03 21:45
Bank PKO.BP nadal stosuje lichwę .Kredyt mieszkaniowy z 2007 r na kwotę 399000 zł ,wpłacone 305000 a do spłaty nadal 345000 zł !!! Skandal !!!
13335 / 89.100.255.* / 2015-08-03 21:03
Czy zauwazyliscie,że teraz wypowiada się bank, analizę podjął nbp a zdanie odrębne wniosła toaleta bankowa do zawyżonego przez tyle lat Liboru.A zatem żaden xiniński z krwi i kości nie poniesie konsekwencji za złe decyzje.Świat zgłupiał!!!!
ryży klient banku / 87.205.245.* / 2015-08-03 19:08
kolejna bankowa propaganda. Nie wiem czy kiedy doczekamy takich samych warunków kredytowych
na jakich robia te same banki w krajach macierzystych - ale o tym NBP ani słowem się nie zająknie, przypadkiem pan prezes Belka może by coś walnął i popisał się elokwencją .

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: