Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Kryzys na Ukrainie. "Można mówić o prawdziwej wojnie"

Kryzys na Ukrainie. "Można mówić o prawdziwej wojnie"

Wyświetlaj:
Krak554 / 89.72.92.* / 2014-08-03 00:37
Ta płyta już była:
- ultimatum do rana,
- w trzy dni zajmą Kijów,
- 40 tys żołnierzy na granicy przygotowuje się do szturmu,
- czołgi rosyjskie przekroczyły granice /w Onecie/
- Rosjanie zaatakują o świcie, itd, itd
i co? i nic!! ale temperatura rośnie i o to chodzi
edward_ / 31.174.41.* / 2014-08-02 23:43
Polska powinna jakoś pomóc Ukrainie, jest to w naszym interesie. Oczywiście wysyłanie wojska nie byłoby racjonalne, ale możemy wysłać nie potrzebny nam sprzęt, który ma być wycofany z uzbrojenia PSZ (np. armatohaubice Dana, S1 Goździk, czołgi Pt-91, śmigłowce Mi-24, Mi-8, Mi-2, u nas w rezerwie a tam bardzo potrzebne transportery medyczne KTO Ryś, modernizowane BRDM, RM-70, Szyłki "Białą" etc etc ) Po co mamy to trzymać, skoro już nigdy nie użyjemy nawet w ćwiczeniach, a tam jest to potrzebne?
Oczywiście możemy udawać, że to nie nasza sprawa, jakaś tam wojna u sąsiada, tyle że jak bufor padnie, to następna wojna może być u nas.
Krak554 / 89.72.92.* / 2014-08-02 22:00
Przypominam autorowi, że:
1. Wschód Ukrainy nie uczestniczył w Majdanie i nie popiera tego rządu.
2. Mieszkańcy obwodu Ługańskiego i Donieckiego wypowiedzieli się w referendum odnośnie swojej przyszłości.
3. Rosja nie prowadzi wojny z Ukrainą jak autor napisał w swoim artykule. Rozumiem,że płacą za propagandę, ale są granice rozsądku.
DachyTarasowe.Eu / 5.60.14.* / 2014-08-02 21:09
Wsie wajna jak mawiaja rosjanie.
POLAK - zawsze nękany przez czerwone diabły z rosiji / 164.126.63.* / 2014-08-02 19:09
Diabły czerwone - do końca swoich dni będą niszczyć wszystko wokół siebie , a ich wybraniec - ten troll- będzie realizował ich nikczemne zamiary , bo tak został zaprogramowany .
Devanox / 83.11.169.* / 2014-08-02 16:50
"Od kilku tygodni na rosyjskie przejścia graniczne spadają pociski wystrzeliwane ze strony ukraińskiej. Dziś również rosyjscy pogranicznicy poinformowali, że pociski z wyrzutni Grad spadły w pobliżu osady Mitiakinsk."
Wcześniej pisali, że ostrzeliwują ukraińskie miasta ze strony rosyjskiej.

Najnowsze wpisy