Forum Polityka, aktualnościKraj

Marsz PiS-u 13. grudnia pod hasłem sfałszowanych wyborów

Marsz PiS-u 13. grudnia pod hasłem sfałszowanych wyborów

Wyświetlaj:
henopole / 2014-12-08 15:22
Wzniosłe hasła uzasadniające ten marsz.A przecież wszyscy wiedzą że biedny Kaczyński nie może spokojnie spać na myśl o rocznicy 13 grudnia 1981 kiedy został przez WRON olany i chce się dowartościować.
deuma / 83.28.199.* / 2014-12-08 13:31
Kaczyński jest neofaszystą!!!!!!!!!! Dla niego Polacy , Polska są tylko hasłami potrzebnymi do zdobycia władzy. Szybko zapomniano jego rządy wypełnione skandalami, nienawiścią do wszystkich kto nie z Pisem, dziwne przypadki śmierci, tragedia Lepera i Samoobrony. Czy ktoś policzył ile ten nierób kosztuje podatników, polecam włosy na głowie stają. A historia majątku Pisu i brudne machinacje Kaczyńskiego !!
Smród i bród.
szymmoney / 195.182.52.* / 2014-12-08 11:09
"- Sądy to rozpatrują. W manifestacji będą szli także członkowie komisji wyborczych i mężowie zaufania z PiS, którzy przyjąć retorykę prezesa Kaczyńskiego fałszowali te wybory. Jeżeli w manifestacji przeciwko fałszowaniu wyborów idą ci co fałszowali wybory to nie jest to do końca logiczne - zauważa Stanisław Żelichowski." - Jedyne fałszerstwo, jakiego mogliby dokonać, to przymknięcie okna na nieprawidłowości, więc wypada uściślić te wypowiedź.
szymmoney / 195.182.52.* / 2014-12-08 10:57
"Z kolei Stanisław Żelichowski z PSL doszukuje się logiki w działaniach Prawa i Sprawiedliwości. Sens demonstracji byłyby wówczas, gdyby dzień po wyborach członkowie komisji donieśli do prokuratury, że mają dowody na sfałszowanie wyborów - mówi." - i co by to niby dało? Jeśli by już donieśli, to prokuratura zajmuje się sprawą i po już. Chyba, że Pan Żelichowski tymi słowami podważa działania prokuratury i nie wierzy, że zajęłaby się sprawą. Ja też nie wierzę, ale ja nie jestem w koalicji rządzącej...
szymmoney / 195.182.52.* / 2014-12-08 10:38
"Są od tego sądy, jest parlament. O prawidłowości wyborów powinniśmy rozmawiać właśnie w takich miejscach. PiS próbuje udowodnić, że wmawiając ludziom to co nie zostało udowodnione, będzie prowadziło politykę racjonalności. To nie jest dobra myśl i na pewno SLD na tym marszu nie będzie - zapowiada Gawkowski." - jest od tego parlament? A jak Pan głosował, kiedy PiS złożyło projekty ustaw, które miały doprowadzić do powtórzenia wyborów do sejmików wojewódzkich? A jak zareagował Pan na 1,5 tys protestów wyborczych, które wpłynęły do tych pana sądów? I jak sady zareagowały? ponad połowa wniosków odrzucona z powodu "braków formalnych". Jakich? data nie w tym miejscu? Jesli sa di parlament zawodzą, to zostaje demonstracja i ulica. Proste.
szymmoney / 195.182.52.* / 2014-12-08 10:33
"Sekretarz generalny SLD Krzysztof Gawkowski podkreśla, że każdy ma prawo świętować tak, jak chce. Ale - dodaje - 13. grudnia jest złym momentem na wyprowadzanie ludzi na ulicę" - co za niefortunna wypowiedź. i to jeszcze z ust SLDowca:). Tak się składa Panie Gawkowski, że Jaruzelski też stwierdził, że 13 grudnia nie jest dobrym dniem na wyprowadzenie ludzi na ulicę, więc postanowił spacyfikować tych protestujących. Widać, że duch komunizmu - totalitaryzmu nadal w Panu drzemie. W końcu przynależność partyjna zobowiązuje, nie?:)
szymmoney / 195.182.52.* / 2014-12-08 10:00
"Trzynasty grudnia to nie święto narodowe. To dzień kiedy powinniśmy pamiętać o tych, którzy z powodu wprowadzenia stanu wojennego zginęli, zostali pozbawieni pracy, który rozwaliły się rodziny i którzy czasem do dzisiaj żyją w biedzie i nędzi. Proponuję żeby w ten jeden jedyny dzień PiS zachowało się przyzwoicie. Myślę jednak, że są to próżne oczekiwania - przyznaje posłanka PO." - Pani Iwono Śledzińska-Katarasińka", dlaczego o stanie wojennym mówi Pani tak...bezosobowo? Myślę, że w ten dzień powinniśmy pamiętać też o tych, którzy wprowadzili stan wojenny. Przypomnę, że Kiszczak nadal nie jest osądzony, a Jaruzelski nie zdążył dostać wyroku. No ale oczywiście łatwiej Pani użyć bezosobowego sformułowania "wprowadzenie stanu wojennego", niż: "wydanie przez generała PRL, Wojciecha Jaruzelskiego rozkazu wprowadzenia stanu wojennego, czyli rozpoczęcia wojny domowej". Ciężko nazwać rzeczy po imieniu? Odwracanie kota ogonem. Jak zwykle politycy lewicy (ta, wiem, ze formalnie PO nie jest lewicą. Tylko formalnie.) sobie wycierają gęby biednymi ludźmi i ludzką krzywdą, a o źródle tej biedy jakoś cudownie zapominają. Bronimy kolegów, tak?
truth and not a lie / 94.42.189.* / 2014-12-08 09:18
WSZYSTKIE INICJATYWY OBYWATELSKIE SĄ PRZEZ PO I PSL WRZUCANE DO SEJMOWEGO KOSZA !
Nawet nie pozwalają na przeźroczyste Urny wyborcze.
Demonstracje są naszym jedynym orężem.
To właśnie stan wojenny zebrał żniwo 104 ofiar za wolną Polskę, których sprawców nigdy nie osądzono, a po 25 latach mamy karłowate państwo oligarchów i upartyjnione do granic możliwości.

Platfusom przypomnę rok 2006 i ich marsz błękitny już po roku władzy koalicji z LPR i Samoobroną. Komorowski z Tuskiem domagali się wtedy uruchomienia procedury impichmentu, obalenia prezydenta , przy wsaprciu frontalnym reżimowych mediów.
bsf / 46.45.103.* / 2014-12-08 08:20
Ciekawe czy Nałęcz też bierze kasę podatnika na swoje prywatne wycieczki ?
SITWA bez skrupułów
W ciągu tylko jednego roku (2012) Bartosz Arłukowicz pobrał z kasy państwa na przejazdy prywatnym samochodem w celach służbowych 27 tys. zł. Sławomir Nowak - były minister transportu - na ten cel pobrał 20 tys. zł, a Radosław Sikorski - szef MSZ - 19 tys. zł.
marooo / 31.61.136.* / 2014-12-08 09:00
I co, przeczytales artykul w fakcie, stasowales sie przed kompem ze nastepny skandal odkryles i przyszedles sie tutaj pochwalic? Tak samo jak z hofmanem i innymi poslami Pis, prosze o powsciagliwosc. Nikt im jeszcze nic nie udowodnil a ludzie juz ich kamieniuja.

Jezeli zrobili wala to pojda za to do odpowiedzialnosci, ale wszyscy wiemy jak latwo zrobic skandal. 20tys zl w roku na auto sluzbowe to jest pewnie jakies 10tys km ( z amortyzacja), ja robie 15k wyjezdzajac raz 3dni po bulki do sklepu. Oczywiscie ma woz rzadowy, ale mogl uzywac tez private.

Jezeli wzieli kase bezprawnie to dostana po lapach i mozecie sie wtedt pastwic. To samo jak z poslami pis. Troche rozsadku, powsciagliwosci i braku podniety skandalami zycze w nowym roku.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
europa2014 / 81.210.106.* / 2014-12-08 08:18
Atmosfera nienawiści podgrzewana przez postkomunistyczną PO jest nienormalna.Doszło już do morderstw członków partii opozycyjnej.Gotowi na wszystko pretorianie partii rządzącej sikający na znicze to obraz haniebny dla Polski dążącej do Europy.Trzeba demonstrować przeciwko putinizacji Polski przez rządzącą postkomunistyczną PO.Trzeba korzystać też z instytucji europejskich.Nie można godzić się na to aby w państwie należącym do UE panował system rodem z Kremla.
maroooo / 91.226.50.* / 2014-12-08 08:49
Serio? Czasami sie zastanawiam czy ja jestem wybitnie inteligentny czy po prostu normalny, ale zyje w kraju gdzie jest tak wiele ograniczonych ludzi, ze moje racjonalne myslenie urasta do poziomu geniuszu. Twoj komentarz pokazuje jednak ze 2 opcja jest bardzo mozliwa, co mnie martwi bo przykre jest to ze w 21w jest tak duzo ludzi zacofanych i latwych do manipulacji.

Powtarzasz to co Ci Pis podaje, totalnie nie przetwarzajac przez swoj mozg i jeszcze pewnie myslisz ze sam na to wpadles i na prawde bronisz demokracji;) Jestem pod wrazeniem jak Pis manipuluje motłochem i jeszcze tak to robi ze ludzie zamiast sie burzyc ze Pis zeruje od lat tylko na awanturach, negatywnych emocjach to jeszcze sa przekonani ze to Po tak robi. Wiele mozna o Po zlego powiedziec ale taki argument mnie powalil.

"Putinizacja Polski przez postkomunistyczna Po" jest chyba najwiekszym kretynizmem jaki slyszalem. Rownie dobrze mogle napisac "hitleryzacja polski przez komunistyczna partie Pis" tyle samo bylo by w tym prawdy, ale bym byl podniecony jak ty ze ostro pojechalem.

Nie wiem z jakiego ciemnogrodu pochodzisz, ale jezeli uwazasz ze rzady PO go niszcza, olewaja itp to ja sie pod tym podpisuje, zeby robili to nadal.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
europa2014 / 81.210.106.* / 2014-12-08 10:24
Komuniści zawsze są postępowi z definicji i lubią wszystkich oceniać.Lenin i Stalin też uważali że myślą racjonalnie i są postępowi.Tak samo myślą Palikot i Tusk.Nic dziwnego że ich elektorat wywodzący się głównie z byłej nomenklatury PZPR prezentuje niezbyt wysoki poziom.Trudno wymagać od tych ludzi normalnego myślenia.Są jak z rzeczywistości Orwella.Niektórym się wydawało że to co pisał Orwell to tylko fikcja literacka mająca pewną paralelę do rzeczywistości.Wystarczy jednak włączyć telewizor i posłuchać Palikota czy Tuska żeby stwierdzić że to nie tylko koszmarna fikcja literacka.
marooo / 91.226.50.* / 2014-12-08 15:33
Wydaje mi sie ze zyjesz w jakims swiecie rownoleglym gdzie pis jest zamieniony na po, bo siejesz najwiekszymo wadami Pis (plucie jadem, zywienie sie negatywna energia ludzo i wydobywanie z nich najgorszych cech zeby miec mieso armatnie, robienie atmosfery nienawisci, w wiekszosci zaslepiony i niezbyt ogarniety zyciowo elektorat) i na sile piszesz tak o Po. O co chodzi? Ja slyszalem ze jest takie schorzenie ze ludzie na sile wmawiaja innym swoje wady, ale o tym zeby przypisywac wady jedych drugim nie slyszalem.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy