Forum Forum dla firmOprogramowanie

Najlepszy program do wysyłania newsletterów?

Najlepszy program do wysyłania newsletterów?

SzewczykM / 192.166.203.* / 2013-07-04 04:09
Jakipolecacie program do wysyłki newslettera?

Musze przygotować wysyłkę od podstaw i rozglądam się za czymś co pozwoli na stworzenie wiadomości, stworzenie formularza zapisu na newsletter i da jakieś raportowanie.
Wyświetlaj:
Tomasz72 / 94.254.202.* / 2019-02-13 20:04
Jeśli masz zweryfikowana bazę i masz budże na wysyłkę to oczywiście idź w stronę Freshmaila, getresponse lub Sarę. Natomiast jeśli budujesz swoją bazę adresową, kupujesz bazy chcesz je uporządkować i nie masz kasy na abonament lub nie chcesz płacić za każdego wysłanego maila to najlepszym rozwiązaniem będzie polski program Anomail. Dysponuje funkcją którą nazywają Brak zgody na wysyłkę wiec jak kupisz bazę to możesz użyć tej funkcji i zobaczysz czy w twojej bazie nie ma ludzi którzy się rzucają szczególnie nawiedzony informatycy którzy nawet zwykłe zapytania zgłaszali jako spam. Po tym jak zacząłem korzystać z anomail to zgłoszenia antyspamowe ustaly. Długo nie mogłem przyzwyczaić się do anomail po przejściu z Fresh maila ale w końcu jakoś się nauczyłem z niego korzystać Jestem bardzo zadowolony.
AnnaMaria917 / 91.223.167.* / 2018-06-06 11:08
Moim faworytem w tworzenia bazy danych jest zdecydowanie https://playsms.pl/. Można tu szybko i sprawnie stworzyć bazę danych klientów. Co więcej możemy skorzystać z opcji wysyłania smsów do klientów, co też jest wygodnym i skutecznym działaniem w obecnych czasach
hunnter / 176.221.120.* / 2019-05-01 21:49
Jeśli posiadasz bazę sowich klientów i interesuje ciebie wysyłka sms, to możesz skorzystać również https://freshmail.pl/wysylka-sms/ Najlepiej na początek sprawdzić sobie kilka programów.
Gryszard / 89.25.212.* / 2015-08-26 10:43
Jezeli chodzi Ci o wysylke bez comiesięcznych oplat to moge polecic AnoMail 2014. To jest program ktory instalujesz w swoim komputerze i nie placicsz za kazdego wyslanego maila. Dodatkowo Anomail ma modul do obslugi newslettera na stronie wiec ludzie zapisuja oraz wypisuja sie bez Twojego udzialu. Odnosnie statystyk to z tego co pamietam to Anomail integruje sie z Google Analytics i potem widac kto kliknal w jaki link, ile siedzial na stronie itd
[...] / 77.254.139.* / 2014-12-22 07:58
Ja polecam freebot.pl (darmowy) lub płatną wersję implebot.pl.

Ze 12x tańsze od Freshmaila itp odpowiedników. Nigdy nie miałem problemów z jakością, a korzystam od jakichś 4 lat.

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
verdis / 2014-01-30 11:07
Jak dla mnie FreshMail wiedzie prym. Zarówno jeśli chodzi o obsługę, bo jest prosty w obsłudze, jak i funkcjonalności. Mocno ułatwia pracę.
filon80 / 2013-08-12 03:52
według mnie freshmail - jeżeli nie masz dużej bazy, to masz darmową wysyłkę, a jeżeli masz to opcja premium też jakoś super drogo nie wychodzi no i jest po polsku ( jest w sumie dość łatwy w obsłudze)
SztefanZX / 194.132.32.* / 2013-07-04 21:55
Polecam benchmarkemail.com
SzewczykM / 192.166.203.* / 2013-07-04 21:58
Wolałbym coś polskiego.
KornaWAW / 84.32.116.* / 2013-07-04 12:26
Najpopularniejszy w Polsce jest Freshmail.

Korzystam od dłuższego czasu i mogę polecić. Z jego pomoca można tworzyć newsletter od podstaw lub z gotowych szablonów. Jest też system raportowania i wiele innych ciekawych opcji. Program jest łatwy w użyciu - chyba właśnie dzięki temu jest taki popularny - wiaodmo nikt nie lubi skomplikowanych programów, których trzeba się uczy tygodniami :) No i w podstawowej wersji jest za darmoszkę :)
Bet77si / 45.88.96.* / 2021-05-21 20:56
Ja polecam AnoMail 2020 z tym, że jest to program który nie jest tak piękny jak freshmail ale efekty wysyłki są takie same. Używałem Freshmail oraz Sare i przez pandemię musiałem szukać tańszego rozwiązania więc Anomail mi spasował. Im dłużej z niego korzystam to widzę, że chłopcy którzy go stworzyli dobrze wszystko przemyśleli więc jak ma być tanio to tylko Anomail a nie żadne Fresze ani Mailchimpy itp. Anomail ma multum funkcji, które trzeba odkryć i dopasować do swoich potrzeb

Najnowsze wpisy