Na skróty
  • Ważne:
Forum Forum pracyOferty zatrudnię

Namiary na prawdziwą pracę chałupniczą-sprawdzone osobiście!

Namiary na prawdziwą pracę chałupniczą-sprawdzone osobiście!

skomentuj
AgatkaMM / 37.30.177.* / 2013-12-18 23:45
Witam serdecznie
Od kilku miesięcy poszukuję pracy ( studiuję zaocznie, mieszkam wraz z paczka przyjaciół w wynajmowanym mieszkaniu,które muszę opłacić tak jak i czesne) niestety bez rezultatu, zdesperowana zaczęłam przeglądać oferty tzw. prac chałupniczych. Co prawda wydawało mi się to mało realnym "mitem", jednak postanowiłam próbować-dostałam oferty od kilkunastu firm z różnych ogłoszeń o pracę w domu. Większość tych firm okazywała się nieuczciwa, towaru nigdy nie zobaczyłam na oczy, jedna firma przywiozła części do montażu długopisów ale co z tego jak po 30 dniach składania nikt ich nie odebrał a kontakt z firmą się urywał...Tylko z jednym przedsiębiorstwem - Butter Zoom S.C. udało mi się podpisać umowę o dzieło na 30 dni na montaż długopisów, części dostałam poprzez kuriera i umowę też podpisałam przy kurierze, po złożeniu długopisów czekałam 2 dni na kuriera który je odebrał i zapłacił mi gotówkę za długopisy. Kontakt z firmą się nie urwał i planuję wziąść następne długopisy, także spokojnie mogę powiedzieć ze polecam te firmę. Nie dopatrzyłam się żadnych tzw. kruczków w umowie ani innych uchybień ze strony firmy. Jeśli ktoś z Was chce spróbować swoich sił, podaję namiary: Butter Zoom S.C. ul. Dworska 170/2 Warszawa osoba do kontaktu to p. Marzena Wyrwa adres mailowy to: butterzoom@gmail.com
Życzę wszystkim powodzenia w znalezieniu pracy :)
Agata Mrozińska z Opola
Wyświetlaj:
Asiulcia151 / 46.171.220.* / 2015-05-21 11:59
Chciałabym wszystkich poinformować o ofercie pracy chałupniczej. Bic Graphic Europe S.A. otóż firma ta istnieje, z takim wyjątkiem iż niejaki Marian Tomczyk nie jest pracownikiem tejże firmy. Rozmawiałam z p. Dariuszem Dawidczykiem, który telefonicznie poinformował o oszuście przeciw któremu jest prowadzone dochodzenie. Jeśli ktoś został oszukany przez Mariana Tomczyka proszę o zgłoszenie się na policję.
daria1069 / 37.152.18.* / 2015-05-22 14:16
Witaj. 2 dni temu otrzymałam własnie od Mariana Tomczyka propozycje pracy. 7 zł pomyślałam nie dużo,wiec spróbuje co mi szkodzi. Przelew wykonałam i żadnego odzewu..
Skoro sprawa się toczy i byłabym potrzebna zostawiam mój e-mail.:daria1069@onet.pl
Hanka555 / 89.72.235.* / 2015-03-17 22:33
Butter Zoom S.C. to oszuści, ściągają od ludzi po 11 zł. i potewm szukaj wiatru w polu. Te wszystkie poytywne opinie sami piszą o sobie.
mala11 / 79.191.141.* / 2015-04-29 23:02
dokładnie tak! pic na wodę, fotomontaż jak to mówią!!! oszuści!!! wystarczy spojrzeż na mail-a @gmail.com i wszystko wiadome!!
doriszzm / 77.91.40.* / 2015-04-08 06:03
Witam sama się dałam złapać na te 11złotych nie majątek, ale chodzi o zasady.Wplacilam 11złotych we wrześniu 2014 roku od tamtej pory cisza ani kasy ani dlugopisow.Jeszcze jedną oszustka z smart składanie dlugopisow, trzeba wpłacić 49 złotych a ona wyśle ci w zamian poradę jak otworzyć firmę oraz w środku jeden długopis.Również pieniądze miały być do zwrotu w postaci kaucji Wplacilam we wrześniu 2014 roku do tej pory ślad po pieniazkach zaginął a pani naciąga kolejne osoby i żyje na ich koszt.Do dziś poszukuje pracy , ale już kasy nikomu za nic nie wysyłam.Uwaga w sieci na oszustów.Powodzenia dla poszukujących i ostrożności.
doriszzm / 77.91.40.* / 2015-04-08 06:07
Uwaga z Marzena Wyrwa również.Składanie dlugopisow poprostu nie istnieje.
ewa187 / 89.76.80.* / 2015-03-07 18:09
witam serdecznie jestem matka samotnie wychowujaca dziecko. bardzo prosze o namiary na uczciwa prace chalupnicza. pozdrawiam
gpgzad@gmail.com
janubers / 2015-03-04 08:47
Co do prac chałupniczych. Jedynie już tylko idiota może w takie coś uwierzyć. Dla czego ? Przy takim bezrobociu jakie mamy w Polsce praca chałupnicza , nawet najlepsza nie może zaistnieć. A tym bardziej taka gdzie wysyłają towar. Zrobiliby to tylko totalni idioci. Wystarczy tylko krzyknąć przez okno, a ludziska sami przylecą po towar i go odniosą. Ludzie - myślcie, to na prawdę nie boli. A tu proszę można dorobić i to uczciwie -[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

emila214 / 81.219.81.* / 2015-02-10 09:07
witam was jestem matka dwojki dzieci szukam pracy w domu chce dorobic prosze o pomoc bo piszac o prace chalupnicza tylko chca wplaty a mysle ze to oszusci prosze pisac na e-maila z gory dziekuje
anita2580 / 83.7.49.* / 2015-02-03 13:23
czy firma Pro Plast ze Świdnicy to także oszust?
Wanda952 / 31.179.240.* / 2015-02-03 09:08
UWAGA! Sprawdzone. policja już szuka tych którzy "dają pracę" przy składaniu pudełek. OPTIMA PACK -to OSZUSCI
janubers / 2015-01-31 12:28
Witam użytkowników, tu podam Wam autentyczną możliwość zarabiania czy nawet zrobienia z tego biznesu na lata. Wszystko opisałem na stronie - www.lavylitesbiznes.webnode.com Jest to konkretna firma z rewolucyjnym produktem z dziedziny medycyny. Ale najważniejsze to zarabianie. Więc po sprawdzeniu wielu innych wyszło na to że najłatwiej i najszybciej zarabia się w tej firmie. Poczytasz zobaczysz dla czego. Tu nie ma konkurencji. Mogę jeszcze dodać że tu pomagam bardzo skutecznie zarabiać. Wykorzystaj to.
pawel457 / 79.186.192.* / 2015-01-30 18:01
witam serdecznie! Tak jak wielu z was chciałbym dorobić do pensji bo ciężko w Polsce żyć. Proszę o dane uczciwych firm jeśli takowe istnieją.Z góry dziękuję fitnesssport1986@o2.pl
kasia615 / 88.199.51.* / 2015-01-28 19:38
witam serdecznie jestem matka samotnie wychowujaca dziecko. Pano Violu bardzo prosze o namiary na ta uczciwa prace chalupnicza. Bede wdzieczna, pozdrawiam
ALEKSANDER650 / 91.225.158.* / 2015-01-20 14:43
BUTTER ZOOM S.C.
PROSZE O KONTAKT W SPRAWIE SKLADANIA DLUGOPISOW.
DZIEKUJE I POZDRAWIAM.
ALEK.
ewcia787 / 37.152.19.* / 2015-01-19 21:31
Zarabianie w internecie okazuje się nie być takie trudne. Otóż będąc młodą matką siedząc w domu, przekopałam internet za jakimś dodatkowym źródłem dochodu. Robiłam chyba wszystko wypełniałam ankiety, klikałam w reklamy, pisałam teksty a nawet traciłam pieniądze w tak zwanych łańcuszkach. Wszystko to było stratą źle zainwestowanych pieniędzy jak i również mojego cennego czasu. Zrezygnowana natknełam się na ogłoszenie pt. W grupie siła. Postanowiłam ostatni raz spróbować wypełniłam ankietę i ku mojemu zaskoczeniu na drugi dzień odebrałam telefon w sprawie zapisania się do grupy. I tak zaczeła się moja historia z zarabianiem przez internet. Jedyne co mogę powiedzieć z mojego doświadczenia, że jeżeli nie zainwestujesz nie zyskasz. Ja zainwestowałam jedyne ok.42zł. Kwota ta może się już zwrócić w pierwszym miesiącu pracy, wszystko zależy od zaangażowania. Zapraszam do obejrzenia naszej prezentacji która pokazuje jak łatwo można wyrobić sobie dochód pasywny

https://www.youtube.com/watch?v=hIJei8ge7mQ

Jeśli już obejrzałeś prezentację i jesteś gotowy by podjąć wezwanie aby wzmocnić swój budżet wypełnij ankietę i wciśnij przycisk PRZEŚLIJ

http://bit.ly/ankieta01

Uwaga!
Jeśli nie obejrzałeś dokładnie prezentacji, lub nie chcesz zarabiać z nami nie wypełniaj ankiety. Szukamy ludzi zaangażowanych aby zarabiać
fafiki / 31.1.93.* / 2015-01-19 16:33
tak samo biuro Verona!dajcie spokój... to graniczy z cudem, żeby znaleźć pracę w domu.
miki972 / 31.1.93.* / 2015-01-19 16:31
Firma VIP ART to również oszuści!!!!szukałam w necie info i nic o nich nie było . no i oczywiście po wpłacie-zero kontaktu!
zolza401 / 77.255.205.* / 2015-01-18 21:03
Witam wszystkich. Ja tez dalam sie nabrac na te firmy wymieniane przez was. Jesli ktos zna prawdziwa firme to poprosze o namiary bo jestem mama samotnie wychowujaca male dziecko i potrzebuje dodatkowych funduszy. Moj adres to: martamarta615@gmail.com
do początku nowsze
1 2 3 4 5
skomentuj

Najnowsze wpisy