Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Niekonstytucyjność OFE oznacza dług publiczny powyżej 55 procent PKB

Niekonstytucyjność OFE oznacza dług publiczny powyżej 55 procent PKB

Wyświetlaj:
rozgrzać kogo trzeba i po kłopocie / 213.158.221.* / 2014-04-17 17:26
to informacja dla publiki, czy też dla tzw. niezależnego sądu?
prosto w oczy / 83.22.249.* / 2014-04-17 15:16
Za takie pytanie cały ten prezes trybunału powinien wylecieć z hukiem ze stołka!!!!
Od czego on tam jest? Od stania na straży konstytucji, czy pilnowania aby złodziejom kasy nie zabrakło?
Wyrok więc już zapadł.
Do zgarnięcia jest pozostała część w OFE, ale to za jakieś 2-3 lata, bo na tyle mniej więcej wystarczy dotychczas ukradzionej kasy.
WSWSWS / 77.45.88.* / 2014-04-17 14:51
"Po przekroczeniu w 2014 roku progu 55 procent konieczne byłoby między innymi przyjęcie na rok 2016 ustawy budżetowej bez deficytu."

TO TYLKO SIE CIESZYC, BO ZROWNOWAZENIE BUDZETU POWINNO BYC NORMA ROK DO ROKU, A NIE WYJATKOWYM DZIALNIEM POD HASLEM GASZENIA POZARU. GDYBYM JA W DOMU PRZEZ 20 LAT NIE ROWNOWAZYL BUDZETU, TO JUZ DAWNO KOMORNIK BY U MNIE MIESZKAL.

"Orzeczenie Trybunału będzie miało wpływ na cały system finansów publicznych, których stabilność jest jednym z najważniejszych czynników determinujących politykę fiskalną państwa - podkreślił, podpisany pod pismem, minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz."

CZY JA MAM TO ROZUMIEC JAKO UZNANIE FAKTOW DOKONANYCH ZA NIEODWRACALNE NAWET JEZELI SA NIEZGODNE Z PRAWEM ? TO COS PODOBNEGO CO ROSJA ROBI Z KRYMEM, WESZLISMY I NIE WYJDZIEMY MIMO ZE WESZLISMY NIELEGALNIE. POGRATULOWAC TEMU RZADOWI BEZCZELNOSCI. MAM NADZIEJE ZE TRYBUNAL WSKAZE ZE PRZYWLASZCZENIE SKLADEK Z OFE BYLO NIEZGODNE Z PRAWEM, A OSOBOM KTORE DO TEGO DOPROWADZILY POSTAWI SIE ODPOWIEDNIE ZARZUTY MAJACE NA CELU POKRYCIE SZKOD Z ICH MAJATKU PRYWATNEGO.
i tak wybrałbym ZUS, ale liczy się też PRAWO w tym kraju / 193.202.117.* / 2014-04-17 13:39
TK stwierdza: Reforma OFE jest jawną kradzieżą, niezgodną z konstytucją, ale żeby nie psuć nastrojów Platfusormy oraz jaśnie oświechtanego Donalda T. stwierdzamy (T.K.): - że jest to "interes państwa polskiego", ważniejszy niż zapisy konstytucji...
Zielone ludziki to fajne chłopaki / 46.112.177.* / 2014-04-17 13:33
Można jeszcze przydusić dzieci, wdowy i kaleki to dopiero nam się systemowo ugruntuje stabilność finansów. ..
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy