Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Niemiecki wywiad przyznaje: inwigilowaliśmy biznesmenów

Niemiecki wywiad przyznaje: inwigilowaliśmy biznesmenów

Wyświetlaj:
mokko / 213.158.222.* / 2015-04-25 10:21
WARTO ZAUWAZYC ZE PODSLUCHIWANY BYL PRODUCENT TEGO SMIGLOWCA NA KTORY TERAZ ZAWIERAMY KONTRAKT !________DLACZEGO ? _BO FRANCJA JUZ KILKA RAZY SPRZEDALA ROSJI TAJEMNICE TECHNOLOGI NATO !________JAK TERAZ FRANCJA ZNOWU WYDA DANE O KONTRAKCIE ROSJANOM TO NASZE SMIGLOWCE BEDA MALO WARTE !____FRANCJA TO TAKI OD ZAWSZE KOLABORANT I JUDASZ CO ZA SZMAL SIE SPRZEDA SLUZBOM KREMLA I DLATEGO NAD KONTRAKTAMI Z FRANCJA NALEZY SIE 100 RAZY ZASTANOWIC !.......taki jest powod podsluchow USA bo wiedza ze Francja to sprzedawczyki judasze.
gosc190 / 83.6.202.* / 2015-04-24 21:32
A co mysleliscie frajerzy? przeciez wszyscy wiedza, ze pod Monachium znajduje sie jankesak baza podsluchowa pod nazwa Eshelon. Tez mi wielkie zdziwienie.. w koncu kiedy dotrze, ze europa jest okupowana przez jankesow. w claej europie sa ich wojska.. z niemiec od zakonczenia wojny nie wyszli...
piteer / 88.156.246.* / 2015-04-25 09:25
Po kapitulacji niemieckiego Wehrmachtu 8-go maja 1945, nie nastąpiła kapitulacja III. Rzeszy. Nie podpisano traktatu pokojowego a zamiast niego weszły w życie konwencje regulujące prawa państw okupacyjnych : ZSRR, USA, Wielkiej Brytanii i Francji. Do dnia dzisiejszego między tymi stronami panuje zawieszenie broni.

Traktatu pokojowego nie chcieli alianci. Tylko Sowieci mieli przygotowany traktat pokojowa z III Rzeszą lecz nie mogli go podpisać bez pozostałych aliantów . Obecnie III Rzesza jest nadal formalnie w stanie wojny (zawieszenia broni) z 46 państwami.
kwiatul / 83.6.202.* / 2015-04-24 21:31
A co mysleliscie frajerzy? przeciez wszyscy wiedza, ze pod Monachium znajduje sie jankesak baza podsluchowa pod nazwa Eshelon. Tez mi wielkie zdziwienie.. w koncu kiedy dotrze, ze europa jest okupowana przez jankesow. w claej europie sa ich wojska.. z niemiec od zakonczenia wojny nie wyszli...
kwiatul / 83.6.202.* / 2015-04-24 21:31
A co mysleliscie frajerzy? przeciez wszyscy wiedza, ze pod Monachium znajduje sie jankesak baza podsluchowa pod nazwa Eshelon. Tez mi wielkie zdziwienie.. w koncu kiedy dotrze, ze europa jest okupowana przez jankesow. w claej europie sa ich wojska.. z niemiec od zakonczenia wojny nie wyszli...
kwiatul / 83.6.202.* / 2015-04-24 21:29
A co mysleliscie frajerzy? przeciez wszyscy wiedza, ze pod Monachium znajduje sie jankesak baza podsluchowa pod nazwa Eshelon. Tez mi wielkie zdziwienie.. w koncu kiedy dotrze, ze europa jest okupowana przez jankesow. w claej europie sa ich wojska.. z niemiec od zakonczenia wojny nie wyszli...
egvss / 83.242.127.* / 2015-04-24 21:17
Biedactwa niemieckie. Oni tylko wykonywali polecenia. Skąd my to znamy?
Bullocks / 2.120.158.* / 2015-04-24 21:07
I dobrze. Szczególnie polskich " businessman"
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy