Forum Forum prawneZmiany w prawie

Od czego zależy zakres alimentów?

Od czego zależy zakres alimentów?

Money.pl / 2012-08-24 08:15
Komentarze do wiadomości: Od czego zależy zakres alimentów?.
Wyświetlaj:
JowaPes / 185.26.182.* / 2014-07-20 11:59
Przetłumaczmy artykół z polskiego na nasze.W polskim sądzie rodzinnym ojcieć jest traktowany jak osoba piątej kategorii.Jeszcze przed wejsciem na sala rozpraw każda SĘDZINA wie ze facet to świnia, alkoholik i kombinator a kobieta to Matka Polka która ma kryształowo czyste sumienie i z oddaniem wychowuje dziecko.Każde , nawet poważne, uchybienie ze strony matki jest traktowane bardzo wyrozumiale przez sąd czy wręcz bagatelizowane.Nie przeszkadza sądowi fakt że matka zwyczajne kłamie i posługuje się pomówieniami.Znam to z autopsji.Podczas rozprawy sądowej kilka razy udowodniłem ze moja żona kłamie, sąd za kazdym razem zbywał mnie że to niema związku ze sprawą*czyli kłamstwa mojej żony miały jak najbardziej związek ze sprawą, bo przeszły , moja zaś obrona nijakiego związku ze sprawą nie miała).Na moją replikę ze w sądzie każdy ma obowiązek mówić prawdę nie otrzymałem od wysokiego sądu żadnej odpowiedzi.Moja żona popłakała, a jakieś kobiety które pierwszy raz widziałem na oczy zeznawały nieprawdę.I tym sposobem ograniczono mi prawa rodzicielskie i i zasądzono wysokie alimenty..Pomimo tego ze mam zagwarantowane prawo do widywania sie z mim dzieckiem,jest ono ustawicznie naruszane po uważaniu mamusi, z moim dzieckiem nie mogę zobaczyć się miesiącami.Na moje protesty sąd nie reaguje.Wszystkie bardzo rygorystyczne zapisy alimentacyjne wymierzone są w mężczyzn.Kobieta prawie nigdy nie zostaje pozbawiona praw rodzicielskich czy prawa do opieki nad dzieckiem bo..jest kobietą.Kiedy nareszciemi ojcowie bedziemy traktowani na równi z tzw matkami?
dawid87london / 77.101.241.* / 2012-08-24 08:15
Widzę ,że dziś kobietą wszystko się należy.
A my tylko płacz i płać.

Podczas trwania związku małżeńskiego jestem pewien na bank,że dobrze wiecie ,że możecie tym wszystkim szantażować facetów , tu alimenty ,tu rozdzielność majątkowa, tu później pieniądze od państwa dla ,,samotnych matek'' a na boku macie wielu facetów ,którzy jeszcze was w jakiś sposób utrzymują.

Wiem to z własnej autopsji ;)
Dlatego jak już będę miał żonę to z krajów arabskich lub po prostu nie żenić się bo później już tak o nas nie walczycie i myślicie że do końca życia facet na was będzie pracował ;)

Dlatego nam tylko i wyłącznie zależy na sexie bo i tak nie ma z was pożytku poza łóżkowym i my dobrze o tym wiemy i wy.;)
dantte / 79.187.52.* / 2012-08-24 09:09
I dlaczego tracą w miesiącu taką ilość krwi, po której my faceci byśmy umarli... A one ? Tu zamieszany w to musi być szatan !!!
doświadczony / 79.187.52.* / 2012-08-24 09:11
Tylko rozdzielność i osobne konta , bo póżniej każda ( prawie ) uważa że wszystko to jej, mimo że nie pracowała podczas małżeństwa.

Najnowsze wpisy