Forum W wolnym czasieHobby

OnLife. LG ekperymentuje

OnLife. LG ekperymentuje

Ania1224 / 62.21.51.* / 2010-07-12 10:23
LG postawiło w Warszawie akwarium, w którym umieściło studenta. Patryk ma tam przebywać tydzień (w tym upale - zabawne). W tym czasie może się kontaktować z otoczeniem tylko przy pomocy LG Swift.
Fan page
http://www.facebook.com/pages/onLife/133267550030082#!/pages/onLife/133267550030082?v=wall

Nie wiem jak wy, ale mnie to przypomina Big Brothera. Pomysł dosyć kontrowersyjny.
Choć i ma on swoje plusy.
Jeszcze w tym miesiącu pracuję, a pod tym linkiem warto zajrzeć do Deszyfratora, konkursu, w którym do zbierania są kody, a do wygrania oczywiście LG Swift.
Może dlatego jedynie warto zaglądać na stronę. Bo sam Patryk - taki sobie.
Wyświetlaj:
Urlich von Jungingen / 89.72.17.* / 2010-07-13 10:44
Aj tam kontrowersyjny. Oryginalny i tyle. Sam chciał ;) Jak nie chce Big Brothera to się zasłania i tyle ;) Tu chodzi o co innego.
Ania1224 / 62.21.51.* / 2010-07-14 18:26
Oczywiście, że sam chciał. Z tego co zaobserwowałam, ma nawet z tego niezłą zabawę.
Cóż, taka akcja. Na to wychodzi, że się przyjęła.
Mi się LG Swift spodobał. SE ledwo piszczy, to może uda się wygrać. Choć kto tam to może wiedzieć, bo Deszyfrator nie jest zbyt trudny, i przez to chyba zbyt wiele osób bierze w nim udział. Choć szansa na wygranie znacznie większa niż w toto lotka.
maart / 77.113.211.* / 2010-07-14 19:20
od wygranej w totolotka to większą szansę mamy na to, że zginiemy idąc wysłać kupon ;)

a co do samej akcji, to staram się ją śledzić od początku i w tym upale coraz częściej przyłapuję się na tym, że chcę być tam zamiast tego gościa. w ogóle może by dopisać do regulaminu tej gry deszyfrator, że wygrany oprócz lg swifta może sobie sam posiedzieć pare dni w klimie :)
ja w konkursie udziału nie biorę, ale wskazówki zgaduję - fakt, są bardzo przystępne, ale to tym lepiej, bo nawet w ostatniej chwili można się do gry dołączyć :)

Najnowsze wpisy