Forum W wolnym czasieHobby

Mindmapping - ktoś się w to bawił?

Mindmapping - ktoś się w to bawił?

papierowka / 2010-07-08 17:03
Ostatnio zainteresowałam się mindmappingiem, kojarzycie taką metodę organizowania myśli? Zaczęłam czytać książkę Tony;ego Buzana i wkręciłam się w temat. Wydaje mi się, że takie notowanie, które pobudza obie półkule daje bardzo fajne efekty, przede wszystkim gimnastykuje nam pamięć. Znalazłam nawet szkolenia z tego tematu (w May Agency), ale zanim skorzystam, chciałabym zebrać opinie na ten temat. Co o tym sądzicie?
Wyświetlaj:
creativemoney / 2010-07-15 15:15
Ja miałam 4-godzinne szkolenie w firmie i bardzo jestem zadowolona. Szkolenie warte uwagi, bardzo fajnie pokazuje w jaki sposób można jeszcze wykorzystywać informacje, które już mamy gdzieś w głowie tylko zawsze nam umykają - a ona ładnie nam je potrafi poukładać. Trener Pan Jarosław Mateński jest bardzo rzeczowy i widać, ze wie o czym mówi więc czas szkolenia ucieka bardzo szybko. Ja teraz będę próbowała namówić firmę, żeby skorzystać ze szkolenia grupowego dla managerów.
Jermak / 2010-11-30 19:40
Też słyszałem o tej metodzie - właśnie w kontekście szkoleń organizowanych przez May Agency. Ponoć bardzo ciekawa sprawa. A co najważniejsze - skuteczna. Może sam się nad tym zastanowię. W końcu na naukę nigdy nie jest za późno. Zwłaszcza jeśli ta nauka ma pomóc w "organizowaniu myśli" ;)

Najnowsze wpisy