Forum Forum inwestycyjneFundusze

eMakler - czy ktoś się jeszcze w to bawi?

eMakler - czy ktoś się jeszcze w to bawi?

###_maciejk / 2009-10-01 21:31
Pamiętam, jak jakiś czas temu pisaliście o Swoich typach w eMaklerze, czy jeszcze się w to bawicie? Może macie jakieś typy?
Wyświetlaj:
Grzegorz77nielog / 84.48.40.* / 2009-10-05 21:13
Ja mam troszke newworld od 15 zł większość sprzedałem ze sporym zyskiem ,ale niestety też mam centrozap i tam jestem sporo stratny. Dziś lekko odbił ale przydałby mi sie poziom ok 0,90 ;)pozdr
romuald_z / 2009-10-07 12:02 / Bywalec forum
Dziś rano wetknąłem gotówkę po vistuli w barlinek. Co z tego wyjdzie?? Obserwuję kghm. Od 2 mies. rysuje opadający klin. Myślę o kupnie jeśli będzie przy dolnym ograniczeniu (ok 84 za akcję) lub jeśli wyjdzie górą (ok. 90)
u2mart / 2009-10-01 21:54 / Tysiącznik na forum
Czasem coś kupię i sprzedam jeszcze szybciej.
Nie tak dawno zakupiłem Krezusa i było ze 25% w kilka dni, a to dzięki kącikowi u Biga na forum, ale za to za chytry byłem na Anti bo jak urosło 20% to dokupiłem więcej, więc od razu walnęło na pysk więc trzymam do tej pory w nadziei że wróci na 6 zeta )))
No a dziś skorzystałem z emaklerka i kupiłem certyfikat na spadek ropy )
Jak znam swoje szczęście to pewine ruszy na 100$ za baryłkę jak nic )))))))))))))))
###_maciejk / 2009-10-01 21:57 / Bywalec forum
Ja dziś wpakowałem się w SKOTANA i też liczę, że zarobi :) Masz może jakieś typy na najbliższy czas? Co to znaczy certyfikat na spadek ropy?
u2mart / 2009-10-01 22:27 / Tysiącznik na forum
http://www.blog-inwestorow.pl/rcscraopen-certyfikat/
Tu masz wszystko od A do Z
Na razie poza Anti i WDM z NC nie posiadam żadnych akcji i nie planuję nic kupować. Zresztą cała gotówka w fundach więc brak możliwości
romuald_z / 2009-10-05 19:15 / Bywalec forum
Witam. Brakowało mi tego wątku. Codziennie czytuję panel dot. fundów a ten z e-maklerem zniknął. Ja cały czas czymś mieszam. Teraz mam petrolinvest i ERG. Dziś pozbyłem się vistuli z małą stratą i zastanawiam się w co wetknąć tę kasę żeby dobrze (nie)stracić:))
###_maciejk / 2009-10-05 19:20 / Bywalec forum
ha, ja też mam dylemat, tylko na dzień dzisiejszy zostałem z całą kasą w SKOTAN'ie oczywiście ze stratą i nie bardzo wiem co robić :) Jestem za podtrzymaniem tego wątku:)
wojt36 / 2009-10-01 22:25
zjadło link http://www.blog-inwestorow.pl/rcscraopen-certyfikat/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy