Forum Forum podatkoweInne

oświadczenie majątkowe - inne dochody (staż)

oświadczenie majątkowe - inne dochody (staż)

jjdtmrc / 2014-09-03 19:40
Witam,
Proszę o pomoc, muszę wypełnić oświadczenie majątkowe i w punkcie "inne dochody osiągane z tytułu zatrudnienia lub innej działalności zarobkowej albo zajęć, z podaniem kwot uzyskiwanych z każdego tytułu" mam wpisać dochody, które otrzymałem za staż z PUP w okresie 17.02 - 31.07 2014. Zrobiłem to sumując wszystko to co dostałem "na rękę", jednak Pani w kadrach powiedziała, że jest to zrobione źle i mam coś przeliczyć. Proszę o podpowiedź jak to zrobić, bo jestem kompletnie zielony. Jaką sumę muszę wpisać do oświadczenia?
Wyświetlaj:
wiwan / 2014-09-03 22:26
Nie mamy pojęcia w jakim celu to oświadczenie, a więc czy chodzi o kwotę brutto, czy o dochód do opodatkowania.

Mogę podpowiedzieć, że w tym okresie kwota brutto stypendium stażowego wynosiła
od czerwca 997,40 zł
do maja 988,40 zł
belladonna / 2014-09-06 19:07 / Tysiącznik profesjonalny
Oświadczenie majątkowe to się składa jak się jest radnym, czy jest na jakimś stanowisku (ale to zasadniczo do końca kwietnia, stan na koniec roku).
W kadrach to się składa oświadczenie o dochodach do ZFŚS (co by wiedzieli do jakiej grupy nas zaliczyć, bo rzadko wszystkich traktuje się jednakowo). Jak pytasz to sprecyzuj dokładnie o co biega :)

PS do wiwan. Nie mam twojego emilka (po jakimś resecie), a ja przeniosłam się do gry "na grzyby", bo podatki mi już wyszły bokiem (a ściślej moja "firma") :-))

Najnowsze wpisy