Forum Polityka, aktualnościKraj

Paszporty bez meldunku. Nowy pomysł ma ułatwić życie

Paszporty bez meldunku. Nowy pomysł ma ułatwić życie

Wyświetlaj:
SORGE POLONIA / 94.42.189.* / 2012-07-05 12:57
no cóżmożna sie spodziewac od cżłowieka uhonorowanego przezciotke Angele orderem imienia najwiekszego WROGA Polski w latach 20-tych

moze warto przypomniec wykształconemu elektoratowi PO z dużych miast to co 12 lat temu powiedział kanclerz Schreder :

"Kanclerz Niemiec Gerhard Schreder powiedział do niemieckiego Związku Wypędzonych, w Berlinie w 2000 roku: Pomorze, Prusy Wschodnie i Śląsk, Królewiec, Szczecin, Wrocław i Gdańsk są częscią naszego dziedzictwa historycznego i kulturalnego. W chwilę po tym dodał: Polska, Czechy i Węgry w niedalekiej przyszłoœci staną się członkami UE. Otworzy to dzieciom i wnukom ( niemieckich ) wypędzonych możliwość osiedlania się w miejscach, z których pochodzą ich rodzice i dziadkowie i angażowania się w tamtejsze życie polityczne i społeczne./..../ Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w nasze ręce, zawierzcie mojej metodzie, ja wam dostarczę wschodnie landy w taki sposób, że ich dzisiejsi administratorzy, Polacy, będą nam wdzięczni/..../."
Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w nasze ręce, zawierzcie mojej metodzie, ja wam dostarczę wschodnie landy w taki sposób, że ich dzisiejsi administratorzy, Polacy, będą nam wdzięczni/..../."
Bob Budowniczy01 / 2012-11-14 14:57
To może niedługo zaczną nam dawać dowody osobiste bez meldunku... to też byłby dobry pomysł moim zdaniem!! Przynajmniej policja miałaby problemy ze znalezieniem ludzi...
bezdomny warszawiak / 89.231.107.* / 2013-09-23 20:13
Warszawa .Mam taki paszport .Jestem bezdomny od 12 lat bo zostałem uznany za zaginionego.Dlaczego?-wyjechałem do USA i żona wzięła ze mną rozwód o którym dowiedziałem się po trzech latach,płaciłem alimenty na rzecz żony kierownika sklepu.Dzieci po studiach 38 lat i więcej.Zostałem pozbawiony meldunku przez Wojewodę Mazowieckieogo,ale jestem najemcą swojego mieszkania do którego nie mogę wejść bo w nim nie mieszkam .Prawko,dowód,konto,telefon,głosowanie ,cały czas problem Taka jest Polska.Mogę z kimś się spotkać

Najnowsze wpisy