Forum Forum prawnePracy

pilne obliczanie nadgodzin

pilne obliczanie nadgodzin

ewa pilne / 109.199.19.* / 2015-06-24 09:20
Witam. Jestem zatrudniona w pralni chemicznej umową o pracę na całym etacie z wynagrodzeniem 1750 zł. brutto. Pracujemy w systemie III zmianowym 19 dni z rzędu 2 dni wolne(48 h) i od nowa 19 dni pracy. Soboty i niedziele i święta są obowiązkowymi nadgodzinami za które mamy płacone 10 zł./h nie mamy żadnych innych dodatków za prace w te dni ani dni wolnych za prace w sob nd i św. Nadgodziny i godź nocne mamy płacone w kopercie czyli jak dobrze kojaże nieopodatkowane. System rozliczenia czasu pracy mamy miesieczny. Nocne zmiany od 22-6. I moja prośba to jakie wynagrodzenie w,,kopercie,, powinnam dostać za 76 nadgodzin w tym 10 h w święto 1 maja , 26 h w soboty i 21 h w niedziele i 90 godź nocnych . Będę wdzięczna za obliczenie.Jeżeli potrzeba mogę napisać cały grafik
wiwan / 2015-06-24 10:25
Jak liczyć coś, co w ogóle nie powinno mieć miejsca, albo bardziej dosłownie jest nielegalne bo jest m.in. przestępstwem karno-skarbowym ? A więc zasady wyliczania przez takiego 'pracodawcę' tak naprawdę jego widzimisię, a nie zasady wynikające z KP, ustaw ubezpieczeniowych i ustawy o PIT ?

Najnowsze wpisy