Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Poczta Polska powinna z urzędu obsługiwać sądy". Minister radzi następcy

"Poczta Polska powinna z urzędu obsługiwać sądy". Minister radzi następcy

Wyświetlaj:
OLA724 / 89.67.242.* / 2015-12-10 20:14
Temu Panu bym nie zaufała, żle mu z oczu patrzy. Ja poznam kto jest FAŁSZYWY
Saaaa / 156.17.87.* / 2015-10-30 12:39
Jaki teraz mądry a to za JEGO rządów ogłoszono przetarg!!!
bajkopisarz / 212.122.207.* / 2015-10-30 12:07
To wynik obniżenia marży Poczty, Poczta poszła po rozum do głowy i obniżyła stawki więc wygrała przetarg, jak by był monopolistą to nic takiego nie miało by miejsca a Państwo by płaciło i płakało. Wolna konkurencja na rynku zawsze wymusza obniżki cen.
Panie Andrzeju proszę się zastanowić co Pan za głupoty plecie o monopolu jednej firmy nigdzie się to nie sprawdziło.
Poczcie przydała by się porządna restrukturyzacja i ogólnie zmniejszenie liczby zatrudnionych w administracji i przesuniecie ich do eksploatacji w tedy to dopiero ceny spadną !!
gość463 / 109.95.150.* / 2015-10-30 12:07
Poczta Polska powinna z urzędu obsługiwać sądy. I tutaj występuje magiczne słowo POWINNA to nie jest to samo co musi. Słowo powinna, powinien jest bardzo często stosowane w rozporządzeniach, ustawach i wszelkich przepisach
nic nie kumający / 91.208.150.* / 2015-10-30 10:20
Towarzyszu halicki, Was chyba pogięło - kampania skończyła się tydzień temu...
sowa562 / 89.71.162.* / 2015-10-30 06:38
Do pudła zamknąć na 3 miesiące nech się tłumaczy zza krat. Ten facet ma fałsz w oczach.
pipa897 / 83.30.103.* / 2015-10-30 05:21
ale dali zdjecie w realu kolejka 5m ijedno okienko czynne
Karp563 / 88.156.128.* / 2015-10-30 01:16
Od 400 lat darmozjady z PP sa nadal na pierwszym miejscu w rankingu najdłuższe kolejki ... Szkoda tylko ze jak InPost zaczął ogarniać temar to teraz znów zmiana jak zaczęli pokazywać ze mozna państwo zmieniać to państwo nadal pcha w stołki pracowałem na PP i pracowałem w InPost u jednych bu...del u drugich bałagan ale wiecej ambitnych ludzi w InPost którzy wiedza po co pracują a na PP tylko Krysia liczy byleby tylko 7:59 i w drzwiach stoi tak państwa sie nie zmieni a kolejki nadal bedą takie ze po awizowany będziemy stali dwa tygodnie aż awizację minie takie jest PP naczelnik naczelnika naczelnikiem pogania a list ostatnio z leasingu dostałem po 2 tygodniach z PP a jak reklamacje złożyłem ze musiałem odsetki zapłacić to naczelnik wolał naczelnikiem naczelnika hahahahah
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jajajakberety / 87.112.120.* / 2015-10-29 23:33
Pytanie postawione w ankiecie: czy PiS wypelni obietnice wborcze powinno brzmiec:
Czy PiS WYPELNIL JUZ WSZYSTKIE OBIETNICE WYBORCZE, a jesli nie toi dlaczego?
patriot / 195.60.216.* / 2015-10-29 22:42

Poczta Polska powinna z urzędu obsługiwać sądy

Najpierw niech Poczta Polska zrobi porządek z nadmuchaną do granic możliwości liczbą osób w zarządzie. Sami biorą pensje z kosmosu miesięcznie gdzie niektórzy nie zarabiają takich pieniędzy przez rok a zwykłemu pracownikowi za mierne grosze każą być kasjerem jak w banku (Bank Pocztowy), każą być kioskarzem , każa zwykłemu listonoszowi przy okazji wręczania przesyłek poleconych sprzedawać znicze.. to ostatni magiczny pomysł tych darmozjadów. Dopiero po zrobieniu czystki i znormalizowaniu tego chorego układu rząd mógłby wtedy przekazać Poczcie Polskiej doręczanie przesyłek urzędowych. Odbiór pism urzędowych raz u fryzjera a raz u kosmetyczki jest żenujace i jest oczywistym, że to powinno zmienic się
Grzegorz66 / 82.197.45.* / 2015-10-29 22:35
To hańba, że polskich sądów nie obsługuje polska poczta tylko firma, która podatki płaci w Luksemburgu. Polskie prawo powinno nakazywać państwowym instytucjom korzystania z usług tylko firm płacących podatki w Polsce. Już nie chcę mówić o jakości świadczonych usług dla sądu obecnie. Odbieram korespondencję sądową w sklepie spożywczym, których pracownice są najlepiej poinformowanymi osobami o moich "kontaktach" sądowych.
mirek1975 / 89.65.67.* / 2015-10-29 22:03
Trzeba mieć nie lada tupet h..u halicki aby coś na ten temat jeszcze mówić - to ty i twoja wataha oddali te usługi firemce co w sklepach i szaletach ma swoje punkty.Zajmij się lepiej odkęceniem kwestii częstotliwości bo jak Polska dostanie takie kary o jakich piszą to lepiej wyjedż na księżyc śmieciu...
jacek101 / 79.184.62.* / 2015-10-29 20:57
Panie Halicki najpierw zrobiliście to ze oddaliście przesyłki prywatnemu dostawcy robiąc ogromny bałagan a teraz śmiesz radzić nowemu rządowi a co z ustawa która zawetował prezydent o mniejszościach - chciałeś zęby mniejszości miały jeszcze większe prawa niż maja a co z mniejszością Polska prześladowaną na Litwie i co z UPA na Ukrainie i zakłamaniu historii a zapomniałem ze Pan robi wszystko kosztem polaków może jedz do swojej prawdziwej ojczyzny Ukrainy bądź Litwy
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy