Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Praca Tecnocasa Kraków

Praca Tecnocasa Kraków

anita_miotk / 2015-09-29 20:20
Witam, zastanawiam się nad rozwojem swojej kariery, jestem po studiach, ale pracowałam w trakcie więc jakieś tam pojęcie mam. Czytałam jakieś opinie, że można tam też zdobyć doświadczenie i jest możliwość awansu. Nie ukrywam, że bardziej niż na zarobkach zależy mi na rozwoju, chociaż jedno nie wyklucza drugiego. Czy ktoś mógłby mi napisać coś więcej o tym, czy firma kładzie jakiś nacisk na rozwój i pomaga w tym bo o wysokości wypłaty się już naczytałam.
Wyświetlaj:
Kamil_M / 195.22.127.* / 2015-12-31 12:57
Witam,
czy jest szansa na jeszcze jakieś opinie?
malutka-w / 5.173.198.* / 2015-11-15 20:10
Ja miałam przyjemność kiedyś pracować w tej firmie, co prawda był to krótki epizod, ale nie będę pisać co i dlaczego, mogę jedynie wyrazić swoją opinię na temat tej firmy. Praca sama w sobie jest wymagająca, trzeba ogarniać klientów, potencjalnych nabywców i nieruchomości, ale dzięki temu ma się co robić i nikt nie nudzi się przez cały dzień. Ja byłam zadowolona z tego, poznawałam nowych ludzi, nie musiałam całego dnia przesiadywać za biurkiem, tego bym nie zniosła. Atmosfera w pracy jak najbardziej na tak, wszyscy są pomocni, w razie problemów można na nich liczyć. Ogólnie to praca dla ludzi szukających wyzwań i odważnych.
kwiatek2 / 151.248.57.* / 2015-10-05 19:42
Po zmianie właściciela dużo się zmieniło, kładzie się teraz jeszcze większy nacisk na rozwój pracowników dzięki czemu są oni przygotowani do pracy nawet z bardzo wymagającymi klientami. Zmieniła się też atmosfera w pracy, jest tak jakoś weselej :) Co do samej pracy to jest ona odpowiednia głównie dla osób śmiałych i kreatywnych. Trzeba czuć branżę, orientować się co i jak. Oczywiście wypłata składa się z podstawy i prowizji, jak się przykłada do pracy to można dobrze zarobić. Poza tym to ma się określoną ścieżkę awansu, dzięki temu motywacja do pracy jest jeszcze większa. Ogólnie to jest dobrze, można się sporo nauczyć.
Piotr721 / 89.68.67.* / 2015-12-15 15:50
Znowu ktoś nie odróżnia właściciela filii od własciciela firmy, szczególnie że to spółka - Gratuluję!

Najnowsze wpisy