Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezydent Komorowski ma zeznawać w procesie Wojciecha Sumlińskiego. Rozprawa w Pałacu Prezydenckim

Prezydent Komorowski ma zeznawać w procesie Wojciecha Sumlińskiego. Rozprawa w Pałacu Prezydenckim

Wyświetlaj:
CO--GI--TO / 78.10.245.* / 2014-12-14 22:36
niech świadczy fakt, że gdy przed EURO 2012 pokazywali szefowi UEFA platiniemu ze śmigłowca panoramę Warszawy, komorowski mówił " ... o a tam jest więzienie w białołęce w którym siedziałem internowany ... zainteresowanie platiniego: ZEROWE!
dzisiaj komorowski mówi: "To, że nas, opozycyjną elitę, trzymają w tak dobrych warunkach, a robotników maltretują, było dla nas problemem – mówi prezydent Prezydent Bronisław..." -- jednym słowemSAM SIEBIE ZALICZA DO ELITY SKROMNIŚ! no, mimo wszystko to robienie z siebie bohatera na tle prawdziwych działaczy podziemia jest CO NAJMNIEJ NIESMACZNE!
103545 / 37.152.18.* / 2014-12-14 17:54
A gdzie tzw. powaga sądu? Gdzie równość obywateli? Polityk , biskup, premier nie mogą zeznawać w sądzie -bo co? Boją się grypy, ospy czy cholery? Jak ja mam szanować Konstytucję Polski i swój kraj? To chyba nie mój kraj. Wielkie słowa o patriotyżmie, miłości do Ojczyzny równosci obywateli mozna włożyć sobie między nogi. Alle jaja.
Claus Corssen / 185.6.54.* / 2014-12-14 15:18
Ach ten Komorowski ,czekam az Sumlinski ujawni informacje o tym człowieku przed wyborami ....Kuriozum ! Zamiast Komorowski przed sąd - sad przed Komorowskim staje.....
wyter / 83.11.119.* / 2014-12-14 12:21
Wyjątkowy prezydent wyjątkowe traktowanie.

Najnowsze wpisy