Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezydent podpisał konwencję antyprzemocową

Prezydent podpisał konwencję antyprzemocową

Money.pl / 2015-03-14 16:41
Wyświetlaj:
RozaAnna / 87.205.66.* / 2015-03-24 15:36
Jak mężczyzna nie chce dzieci i odpowiedzialności za nie niech nie wykorzystuje kobiety, albo zostanie Księdzem !!!
Niestety Prezydent wstrzymał się z podpisaniem Konwencji Antyprzemocowej z powodu katastrofy airbusa :(
RozaAnna / 87.205.66.* / 2015-03-24 15:29
Nie rozumiem tego oburzenia w sieci. Przecież nic w tym złego, że Prezydent podpisał coś co już wg. niektórych u Nas obowiązuje od lat. Tylko się cieszyć, że potwierdził to co tak doskonale u Nas działa. Niech Świat wie, że mamy w tym ogromne sukcesy. U Nas nie biją kobiet ! Nie maltretują dzieci ! Matki są szanowane i doceniane, a nie uważane za siedzących w domu darmozjadów i nierobów ! Chłopcy i dziewczynki są w szkole i w domu traktowani równo !!! ( porządki, gotowanie, pranie, grzeczne zachowanie). Czy nadal chłopak ma prawo być niegrzeczny, nie pomagać w domu, biegać samopas, gorzej się uczyć ??? Może się mylę, ale przecież to fakty !!! Tatuś porzucający rodzinę ma wszelkie prawa do dzieci nawet jeśli nie płaci alimentów ! A Matka musi utrzymać siebie i dzieci, albo trafią do sierocińca. Tatuś jeśli płaci to musi mu zostać na życie określona wcale niemała kwota !!! Matki zaś i dzieci nie dotyczy żadna minimalna kwota, którą musi dysponować aby żyć. Zawsze można jej odebrać dzieci. To są te równe prawa, które u Nas obiwiązują !
Jeszcze jeden drobiazg ! Kobieta, która zachodzi w ciążę musi urodzić dziecko ! Musi je wychować lub oddać ! Gdzie jest w tym rola Ojca tego dziecka ? Dlaczego nie ma On żadnych obowiązków ? Też powinien być przy decyzji o oddaniu malucha. To nie kobieta jest winna ciąży !!! Zawsze w tym bierze udział mężczyzna. Jeżeli nie chce dziecka to dlaczego kobieta ma je urodzić ??? On ma wybór, Ona nie !!! Dlaczego ???
równo na patyku tylko / 178.36.254.* / 2015-05-21 19:01
Żebyś był kobietą poprosiłbym o urodzenie mi synka ale tak nic nam nie wyjdzie.:)))
RozaAnna / 87.205.66.* / 2015-03-24 14:51
Wreszcie Polska dołączyła do Europy! Dziękuję Panie Prezydencie Komorowski. Nareszcie Polka może czuć się pełnoprawnym obywatelem. Oby jeszcze prawo zaczęło być właściwie wykorzystywane. Może wreszcie kobiety i dzieci uzyskają taką samą ochronę jak mężczyźni i tatusiowie. Wiem coś o tym, bo sama nie zostałam zatrudniona po studiach, jako przyszła matka. Kazano mi najpierw urodzić, potem wykorzystać macierzyński
( macierzyński - oczywiście bezpłatny, bo przecież nie pracowałam), potem zatrudnić nianię do 3- miesięcznego dzidziusia za np.2 tys.zł, i już mogłam( a nawet musiałam, bo wtedy był nakaz pracy po studiach)
zacząć pracować za np.2.2 tys.zł. Tak wtedy traktowano kobiety !!! Zostawało mi 0.2 tys.zł. Pracowałam bo nie miałam innego wyboru. Teraz jest to niemożliwe :) Gratuluję p. Prezydencie !!!
pl14 / 83.8.154.* / 2015-03-15 12:17
Prezydent podpisze każdą ustawę przygotowaną przez komunistów.Przecież jest ich reprezentantem.
56oskt / 77.65.80.* / 2015-03-15 12:12
wszystko podpisze. Walni X i do widzenia. Sami go wybraliscie do dzis nie wiem dlaczego.
będę miał pewne:D / 178.37.246.* / 2015-03-15 07:33
Powinien podpisać konwencję o słonecznych dniach na urlopie bo takiego stresa mam w tym temacie.Cały rok czekam na urlop.
Lysy 35 / 77.253.130.* / 2015-03-15 07:29
Jak jakiś pijaczek a zarazem jedyny zywiciel rodziny zechce spuścić lanie żonie to konwencja niewiele tu pomoże.
Żona zwykle nie poskarży bo to jedyny zywiciel a państwo papu jej nie da.
Konwencja natomiast ma głównie nie tyle chronić kobiety co promować środowiska LGBT i stworzyć warunki zniechęcające ludzi do zakładania rodzin, w tym wprowadzić antyrodzinna edukację.
Skloconym motlochem łatwiej się rządzi.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
srtyk / 213.238.98.* / 2015-03-14 21:52
jeden taki zmarnował mi 7 lat w życiu.
c934 / 185.4.213.* / 2015-03-14 20:22
Spiący królewicz dopiero teraz się obudził i podpisał na tyle lat szkodzenia Polsce jakąś jedną dobrą ustawę,niech się pochwali wszystkimi podpisanymi ustawami,jak jest taki uczciwy.
tesciowie bronka / 141.0.9.* / 2015-03-14 19:58
Wróciły czasy PRL
Trzeba będzie dzieciom tłumaczyć, że to co w szkołach uczą to straszne brednie

Artykuł 14
Edukacja
1. W uzasadnionych przypadkach Strony podejmują działania konieczne do
wprowadzenia do oficjalnych programów nauczania na wszystkich poziomach
edukacji materiałów szkoleniowych(...)niestereotypowych ról przypisanych płciom

i utrzymaywać feministki itp

Artykuł 8
Zasoby finansowe
Strony przydzielają odpowiednie zasoby finansowe i ludzkie potrzebne do
właściwego wdrożenia zintegrowanych strategii politycznych

...szkoda gadać ....
md71 / 89.69.222.* / 2015-03-14 18:08
Zdjęcie to zapewne fake?
Komor ostatnimi czasy woli stać, niż siedzieć... na krzesłach.
Zapewne podskórnie przeczuwa co go czeka.
Arcanum. / 83.31.16.* / 2015-03-14 18:02
Więc wcześniej nie zapobiegano przemocy wobec kobiet...? A może Bronek podpisał coś w stylu ustawy zabraniającej biedy, zabraniasz czegoś i tego nie ma - genialne.
dgen / 2015-03-14 17:56 / Tysiącznik na forum
no i okazało się, że Polska to dziki kraj - żony , partnerki, koleżanki są bite w łóżku, domu, pacy i w szkole - nie było żadnego prawa.
Mało tego, taki na przykład Kościół Katolicki wręcz nakazywał bicie kobiet - wzorem Józefa i Marii oczywiście !
dlatego konwencja ma nas uwolnić od złego wpływu religii na stosunki społeczne !!!!!!
Dopiero światłe unijne umysły, wolne od ciemnej religii napisały konwencję, która wreszcie uwolni miliony kobiet nad wisłą z rąk swoich oprawców
sprawa jasna - tylko nie ogarniam, co ma do ograniczenia przemocy promocja postaw homoseksualnych i transseksualnych ?

po drugie - czy bronek ze WSI (nie mylić z wsią za miastem) wie co podpisuje ?
czy wie, że kilkaset stron konwencji dubluje w 100% przepisy prawne które już obowiązują w RP ?

po trzecie: jakieś dwa tygodnie temu w telewizji pokazywali wywiad z prezydentem - na pytanie czy należy przyjąć konwencje, odpowiedział: "co by o nas powiedzieli w innych krajach..." - czy stać nas na zakompleksionego pszenno-buraczanego prezydenta, dla którego najważniejsze jest to co napiszą o nim w zagranicznej gazecie ?
noucik / 82.160.88.* / 2015-03-14 17:24
Prezydent wiele rzeczy podpisał które mu położono na biurku . Liczy na poparcie? Głupie ustawy świadczą o państwie. A kk po co jest?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
103545 / 37.248.254.* / 2015-03-14 17:17
No to biskupi nie będą zadowoleni. Już nie będą mogli bić? Alle jaja.
noucik / 82.160.88.* / 2015-03-14 17:26
A do tej pory mogli bić?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
mniej więcej / 37.30.215.* / 2015-03-14 17:32
[...] nie zadawaj im trudnych pytań

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
103545 / 37.248.255.* / 2015-03-14 19:06
Poczytaj trochę wolnej prasy a nie tylko zaczadzonej kadzidłem. Czy słyszałeś o pedofilii i homoseksualizmie w kościele? W twoim kościele o tym nie wolno mówić. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy