Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prowadzisz firmę? Doradzą ci jak obniżyć rachunki za prąd

Prowadzisz firmę? Doradzą ci jak obniżyć rachunki za prąd

Wyświetlaj:
drutek / 2014-04-29 19:03
najprościej jest zmienić dostawcę energii wybierzcie najtańszego na rynku i podpiszcie z nim umowę. Ja nie mam firmy ale jako osoba prywatna również dostałam korzystaną indywidualną ofertę [...] porównałam ich ofertę z obenym dostawcą i okazało się że przepłacałam. Dzięki tej zmianie moje gospodarstwo domowe zaczyna oszczędzać, dlatego domyślam się, że dla dużej firmy zmienjszenie kosztów energii elektrycznej to spore oszczędności, więc warto przeanalizować dostępna na rynku energii elektrycznej ofertę.

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###


tomek2389364 / 83.238.237.* / 2014-03-21 13:54
pic na wodę... po prostu beda proponowac przejscie do innego operatora energetycznego, bo z tego maja spora prowizję ...

Zamiast ściemniać z audytami, powiedzieli by wprost że wystarczy porównać oferty kilku operatorów, wybrać najtańszą i tyle a nie zawracanie głowy i marnotrawienie czasu przedsiębiorców, wydawanie publicznych pieniędzy i ściemy!
tomek2389364 / 83.238.237.* / 2014-03-21 13:53
pic na wodę... po prostu beda proponowac przejscie do innego operatora energetycznego, bo z tego maja spora prowizję ...

Zamiast ściemniać z audytami, powiedzieli by wprost że wystarczy porównać oferty kilku operatorów, wybrać najtańszą i tyle a nie zawracanie głowy i marnotrawienie czasu przedsiębiorców, wydawanie publicznych pieniędzy i ściemy!
ada11 / 109.231.2.* / 2014-04-24 07:59
Ja przeszłam do innego operatora energetycznego i czekam na pierwszy rachunek. W sumie mam mieć prawie o połowę mniej i bez doradców udało mi się podpisać korzystną umowę.
weronkkka / 46.114.38.* / 2014-06-12 10:50
A do jakiej firmy przeszłaś, gdzie się teraz opłaca? Właśnie jestem na etapie poszukiwań nowego operatora to będę wdzięczna za info
dawid7658 / 77.114.78.* / 2014-09-27 12:51
Ja proponuję Ci, żebyś zapoznała się z ofertą Novum, jest naprawdę korzystna. Wiadomo, że nie będzie się płaciło nie wiadomo jak dużo mniej, ale nawet te kilkanaście złotych do przodu to juz jest dobrze.
weronkka / 88.67.144.* / 2017-09-14 12:13
chyba najprostszym sposobem na oszczednosci na pradzie jest zmiana żarówek na led activejet. osobiscie polecam w moim przypadku rachunki za prad zmalaly momentalnie, oczywiscie przy porownyalnym zuzyciu.
Bernard+ / 188.117.142.* / 2013-11-21 16:20
A ile kosztuje nas podatników z MSP utrzymanie tej armii urzędników na etatach "darmowych" pomagaczy? Obawiam się, że cała sieć instytucji biorących publiczne pieniądze za niby darmowe pomaganie małym przedsiębiorcom kosztuje nas więcej niż wynosi wartość tej pomocy! Oferowane są głównie szkolenia z zakresu psychologicznych aspektów prowadzenia firmy i doradzanie jak pozyskać pieniądze na dotacje Unijne a tymczasem na jeden milion firm mikro ile otrzymało jakąkolwiek dotację na rozwój firmy ale nie w zakresie szkoleń i doradztwa, ale w zakresie dozbrojenia firm w nowe środki trwałe? I jaka to była wartość? Na rynku działa cała masa firm, która otrzymuje środki publiczne na szkolenia i zapisuje na te szkolenia znajomych i przyjaciół swoich pracowników, którzy wcale w tych rzekomo potrzebnych szkoleniach nie uczestniczą, lecz otrzymują świadectwa. Bo skoro ktoś płaci za fakt wykazania spisu uczestników z podaniem załączonego ksero ich NIP i Regon, więc sobie takie niby szkolenia organizują i bez większych kosztów dotacje biorą. Niech państwo polskie przestanie nam pomagać a zamiast tego niech nam mniej zabiera z wypracowanych pieniędzy, bo w tym systemie, w którym musimy pracować nie mamy możliwości wypracowania własnych środków obrotowych i środków na rozwój a praca na kredytach pozwala przeżyć, ale cały czas jesteśmy niewolnikami banków i fiskusa, który zabierając nam coraz więcej sam zadłuża nas jeszcze bardziej przez rozbuchaną nieudolną i nieefektywną a często skorumpowaną biurokrację!!!
bukajj2 / 77.114.2.* / 2013-09-14 13:51
Najlepiej przy pomocy baypasa omijając licznik , hahahahahaha

Najnowsze wpisy