Forum Polityka, aktualnościKraj

Ruszają gigantyczne wypłaty. Sprawdź, dla kogo

Ruszają gigantyczne wypłaty. Sprawdź, dla kogo

Wyświetlaj:
czujny rolnik / 217.171.58.* / 2015-06-07 20:46
Pamiętajcie kto daje dopłaty to nie jest nasz rodzimy rząd, to że jesteśmy w unji to świadczy że nic za darmo za chwile będziecie rolnicy chodzić jak na sznurku pamiętajcie że wasze towary są cholernie drogie a wy dostajecie za to całe g...no powinniście wszystko zrobić aby cała kasę zebrać sami, mam na myśli za produkcje ,a wygląda na to że słuchacie się swoich bab,przykład leć Genek szybko do gminy bo nam dopłaty przepadną,i w h....j niech przepadną przyjdą jeszcze na kolanach aby im sprzedać.
czujny rolnik / 217.171.58.* / 2015-06-07 20:46
Pamiętajcie kto daje dopłaty to nie jest nasz rodzimy rząd, to że jesteśmy w unji to świadczy że nic za darmo za chwile będziecie rolnicy chodzić jak na sznurku pamiętajcie że wasze towary są cholernie drogie a wy dostajecie za to całe g...no powinniście wszystko zrobić aby cała kasę zebrać sami, mam na myśli za produkcje ,a wygląda na to że słuchacie się swoich bab,przykład leć Genek szybko do gminy bo nam dopłaty przepadną,i w h....j niech przepadną przyjdą jeszcze na kolanach aby im sprzedać.
kikulek12 / 213.158.221.* / 2015-03-30 14:51
W tym państwie koleśiostwa korupcji zwykły rolnik nie dostanie nic ,zawsze urzednicy znajdą furtkę byle nie dać.
W krajach cywilizowanych powinno się ukrucić pośrednictwo,i rolnik powinien móc sprzedawać swoje produkty komu chce i kto da więcej ,olał by te dotacje.Taki kraj jak Ameryka a nikt nie obawia się mieć nadprodukcji bo może hamdlować własnymi produktami na targowiskach.Jest nadzór sanitarny ,limity n,p połowów .ale wszystko w granicach rozsadku.Jak zwykle u nas jest jedynie rozwinięta biurokracja i łapownictwo nic więcej.Mieszkam na wszi gdzie na obszaże kilku kilometrów kw.są dwie krowy .Mleka tak z marszu i masła nie kupisz.
TWW / 37.152.18.* / 2015-03-30 08:57
Autor pisze o tym jakie to wielkie pieniążki popłyną na wieś i więcej - składajcie szybko bo zabraknie!!! A czemu nie ma nic w temacie programów rolnośrodowiskowych? Są to dodatkowe pieniążki dla tzw. "aktywnych" rolników. Tylko że prawo dot. RŚ jest jeszcze nie uchwalone nikt nie wie do końca na czym się stoi i nie mozna jeszcze ich złożyć. Mam pore gospodarstwo, pracuję na starym sprzęcie (ciągniki T25 i MTZ), jestem młodym rolnikiem. Od 2 lat wychodzę z minimalnym zarobkiem tyle by wystarczyło na życie. A pracy dużo. Bardzo dużo. A po takim artykule jak rozmawiam z miastowymi to : "przecież tyle unia wam daje" "jesteś rolnikiem i narzekasz?" I do tego to szczucie ludzi na rolników w mediach - jak są protesty to rolnicy są winni? A jeśli koszt uprawy ha rzzepaku to 4000 zbieram z ha 4t (4 klasa) i sprzedaję po 1150 zł/tona? Za rok czasu? zarobek 600zł? A ceny środkow ochrony roślin i nawozów raczej nie stoją w miejscu. Prawda jest taka że zaczęto kłaść polskich rolników na łopatki. Może Angela kazała... ?
spx / 79.191.129.* / 2015-03-16 19:08
trąbicie jak najęci a tak na prawdę przeciętny rolnik niestety straci - zyskają cwaniaki i wasi kolesie (wtajemniczeni) będący w stanie oszwabić ten wasz nowy system
DobyDziennikarz / 83.10.83.* / 2015-03-16 09:36
Autor artykułu jest nie kompetentny pewnie znów celowo prowadzony jest czarny pijar z powodu strajków i rosnacego społecznego niezadowolenia, tak samo było z innymi grupami zawodowymi. Chodzi po krótce o to abyśmy się nie jednoczyli i wspólnie nie walczyli o nasze dobro, dobro zwykłego szarego polaka.

PS trochę pan tu sobie poszalał z tymi kwotami chyba że to miały być złotówki a nie euro. Proponuje pojechać na wieś sprawdzić ile dostają i za co a nie ogłupiać ludzi. Takie prawdy trzeba sprawdzać u źródła.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Rasczak / 2015-03-16 09:12
Chyba zostanę rolnikiem.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Rasczak.]
dddd517 / 109.173.179.* / 2015-03-16 07:24
ja miałem dostać 100 baniek i do dziś ani złotówki.
adsenior / 2015-03-16 06:59
Jeżeli to są "gigantyczne kwoty" - ok 12 miliardów, to jak nazwać 30 miliardów, a tyle Polska płaci rocznej lichwy żydowskim banksterorom, za zaciągnięte pożyczki!!!
Bart 5 / 66.249.81.* / 2015-03-16 06:28
Komunistyczna unia daje a chłopkom ciągle mało
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy