Forum Forum podatkoweVAT

Rząd skierował do Sejmu poprawki do ustawy o VAT

Rząd skierował do Sejmu poprawki do ustawy o VAT

Wyświetlaj:
anotak / .* / 2004-11-24 19:28
to już jest jakaś obsesja! a dlaczego niby stawka vat na internet ma być inna (niższa!) od stawki vat na np. pieluszki dla niemowląt czy samochody? to politycy podnieśli tą sprawę do rangi problemu narodowego - ze względu na medialną wrzawę wywołaną przez właścicieli witryn internetowych (których to nic przecież nie kosztowało) i tylko tyle; osobiście jestem przeciwny wszelkim ulgom i odstępstwom od reguły na poziomie globalnym; jeżeli już o ulgach mówić, to tylko w odniesieniu do konkretnych solidnie udokumentowanych przypadków (niech się nimi zresztą zajmuje opieka społeczna, od tego ona jest); nadmieniam, że korzystam z prywatnego dostępu do internetu i należę do tzw. osób ubogich, a być może nawet na tzw. skraju ubóstwa.
Kris / .* / 2004-11-24 18:08
Są firmy w Polsce dostarczające internet, które nie podniosą cen po wprowadzeniu Vat'u. Mój administrator sieci wynegocjował z TP SA obniszkę cen i po wprowadzeniu podatku cena dla mnie nie wzrośnie. Nie przeszkadza to temu że jestem całkowicie przeciwny Vatowi za internet, obecny rząd nie zrobił nic dobrego dla kraju, tylko dużo mówi.
M82 / .* / 2004-11-24 08:56
Głupoty gdaja! W moim przypadku wzrost oplaty za neta wzrosnie o 30-40 zł co jest znacznym uszczerbkiem na domowym budzecie :(

Najnowsze wpisy