Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Sprzedam pomysł na biznes! Dotacje z UE do 500 tysięcy złotych!

Sprzedam pomysł na biznes! Dotacje z UE do 500 tysięcy złotych!

CaRgO24 / 2010-07-24 16:09
Witam,

mam do sprzedania pomysł na biznes w branży IT oparty na świadczeniu usług, na który w tym roku można uzyskać do 500 tysięcy zł dotacji z Unii Europejskiej. Pomysł jest bardzo innowacyjny i nikt na polskim rynku nie świadczy takiej usługi, a potencjalnym klientem jest każdy posiadacz komputera. Inwestycja, którą trzeba ponieść na uruchomienie działalności to 150-160 tysięcy złotych ( do 500 tysięcy dotacji z UE) bez kosztów reklamy. Na podstawie wyliczeń opartych o dane statystyczne z GUS i założeniu możliwie najniższego przychodu pomysł jest w stanie przynieść 30-40 tysięcy zarobku już w drugim miesiącu działalności, a w kolejnych latach znacznie więcej. Proszę o poważne oferty od uczciwych osób.

Zainteresowanych proszę o kontakt na adres e-mail lub telefon

Adres e-mail: biuro.eplayers@gmail.com
Wyświetlaj:
maki09 / 94.254.156.* / 2017-09-25 14:32
Z takim budżetem to lepiej postawić na stację paliw. Ja zamowilem mała stację w firmie Aspera i jestem zachwycony. Zyski od pierwszego miesiaca, a potem o wiele wyzsze niz te, o ktorych tutaj mowa.
CaRgO24 / 2010-07-27 19:05
Łatwo jest krytykować mój pomysł Panie woj_ciech80 ( mimo tego, że nawet nie wiesz o co chodzi ) przypuszczam, że wynika to z tego, że po prostu zazdrościsz kreatywności i chciałbyś wiedzieć o co w tym chodzi, ale po treści Twojego posta przypuszczam, że nie masz pojęcia o prowadzeniu interesów i prawdziwym biznesie ( nie mówię tu o warzywniaku "na rogu") więc nie krytykuj jeżeli nie jesteś potencjalnym zainteresowanym.
To nie jest "wkręt" jak napisałeś, a poważna oferta biznesowa. Co do pomysłu jest już kilku zainteresowanych nie koniecznie z money.pl z którymi prowadzę obecnie rozmowy na temat sprzedaży.
Sądzę, że treść Twojego posta wynika z tego, że założyłeś finalizacje całej transakcji via internet na co sam osobiście nigdy bym się nie zgodził i mój post ma charakter informacyjny, a dane kontaktowe zostały podane w celu ustalenia miejsca spotkania do wstępnej rozmowy przedstawienia BP i kosztorysów oraz możliwych rozwiązań technicznych dla w/w projektu, a nie w celu napisania jednego e-maila i wyłudzenia pieniędzy od jakiegoś uczciwego człowieka. Co do kolejnego posta od "jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj"
już tłumaczę. Zysk na poziomie 30-40 tysięcy miesięcznie jest możliwy już w drugim miesiącu, gdyż nikt inny na terenie polski nie świadczy tego typu usługi ( zaznaczam, że jest ona bardzo potrzebna przy obecnym rozwoju branży IT ), a więc osoba świadcząca taką usługę była by monopolistą na polskim rynku. Sprzedaję tak dobry pomysł ze względu na to, że nie stać mnie w chwili obecnej na tak poważną inwestycję, a nie chcę żeby okazało się, że w połowie realizacji projektu zabraknie mi funduszy ( np. na reklamę ) , ktoś to wykorzysta i zrobi konkurencję, a ja zostanę bez pieniędzy na dalszą realizację projektu i bez pomysłu i zanim zdobędę pieniądze na kontynuację ktoś wyrobi sobie markę i jest po wszystkim czy to nie jest oczywiste? Jeżeli macie Panowie jeszcze jakieś pytania to bardzo proszę o posty. Serdecznie pozdrawiam, Mateusz
woj_ciech80 / 2010-07-27 13:43
A ja mam do sprzedania kurę znoszącą złote jajka, tylko jajek brak ostatnio i poza tym nie mam koguta z materiałem genetycznym. Jak ktoś się w to wkręci to niech pisze, czy to nie jest jakiś gigantyczny wkręt?
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj / 83.28.177.* / 2010-07-27 11:32
Tak ? 30-40 tysięcy w drugim miesiącu ? to dlaczego chcesz sprzedać tak dobry pomysł :)

Najnowsze wpisy