Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dwornik: TVP ma telewidzów za durniów

Dwornik: TVP ma telewidzów za durniów

Money.pl / 2009-04-16 08:25
Komentarze do wiadomości: Dwornik: TVP ma telewidzów za durniów.
Wyświetlaj:
zecer / 83.31.148.* / 2010-02-06 20:20
Kiedy przestanie dostawać pieniądze Jarosław Kret na swoje kretyńskie programy podróżnicze.Czy ktoś wogóle ocenia jego pracę pod jakimkolwiek kątem.Ostatni program oMorzu Martwym to chyba był o tym jaki kupił sobie zegarek,ten facet może w jakiejś dziedzinie jest dobry,ale takiego zapotrzebowania w TV jest brak.
acomitam / 83.11.104.* / 2009-04-17 08:04
Tu ze zdaniem p. Grabowskiego bym polemizował. Telewizja puszcza programy jakich oczekuje widz masowy. A ten, cóż tu kryć, wybredny nie jest i żadnego mrowienia w zwojach nerwowych ani nie potrzebuje, ani nie oczekuje. Nawet takie kanały jak Discovery emitują takie bzdety jak np. Brainiac, bo chyba jest na to "społeczne" zapotrzebowanie. To równanie w dół to cecha charakterystyczna demokracji ludowych. Ostra jazdę w dół możemy zaobserwować w szkolnictwie i edukacji, w kulturze, w nauce, w rozrywce. Ktoś kiedyś stwierdził, że demokracja sprowadza kulturę do poziomu rynsztoka. Program TVP jest tylko potwierdzeniem tej tezy.
le Tulip / 83.175.140.* / 2009-04-17 07:41
Super /srająca / stacja czy to jest to ??? jestes na utrzymaniu judeo-komuchów D(w)urniku ???
Bratanek / 83.175.140.* / 2009-04-17 07:34
Dwornik ty ćwoku-jołopie ! Kto ci finansuje ????? Won płatny krętaczu !!
spadaj! / 81.210.19.* / 2009-04-17 08:37
Cierpisz na rozdwojenie jaźni, czy może jesteś bratankiem le Tulipa? Ty też zamawiasz piwo hailowaniem?
prawiezaratralala / 77.254.206.* / 2009-04-16 22:30

TVP ma telewidzów za durniów

nie tvp a raczej władza, która ten dziwoląg utrzymuje. Jestem za telewizją publiczną, bo nie trawię tefałenu ani polsatu. Ale szanuję tamte bo robią w biznesie, na wolnym rynku.

Publiczne pieniądze nie powinny iść na chłam serialowy, sport i inne duperele. Od tego jest komercja.
Publiczna tv powinna prezentować mniej więcej taki standard jaki ma Rzeczpospolita.

Do tego trochę eleganckiej rozrywki której nie może mieć gazeta: teatr, koncerty, relacje na żywo, ambitniejsze programy publicystyczne i rozrywkowe. "Jaka to melodia"- to jest standard publicznej tv a nie jakieś ździry obojga płci.
ZQW / 83.7.198.* / 2009-04-16 21:25
Nie ma się czym przejmować , jak ktoś zna obce języki nie musi oglądać durnej polskiej telewizji .
Wystarczy dostęp do internetu i/lub cyfrowego satelitę.
Natomiast z konkluzją autora artykułu się absolutnie nie zgadzam. Ostatnio moja kablówka ( ASTER - ale inne robią to samo ) wywala nieco ambitniejsze kanały , a funduje absolutny chłam. Wywalili np. taką "Superstację" czy BBC , dając w zamian kanały z filmami klasy B z lat 80. i 90. Tłumaczą się , że widz tak chce. Więc może i tak jest.
Mimo , że jestem facetem jedynym ciekawym kanałem jest TVN Style. Oczywiście jest i Discovery , ale znam już na pamięć , gdyż co 6 godzin jest to samo nadawane i co trzy miesiące od nowa.
Telewizja dla Polaków to żenada , ale widocznie tak musi być. Sami uważamy się za nie wiadomo kogo , a rzeczywistość skrzeczy.
malko / 95.49.196.* / 2009-04-16 18:02
Jakby TVN, czy Polsat był lepszy. Chodzi o rozwalenie TVP i kasę, którą dostaną stacje prywatne. W zamian PO dostaje darmową propagandę na każdej stacji. TVN dostał dodatkowo 500 mln od Gronkiewicz-Waltz. Za durniów to PO uważa całą Polskę.
wwww / 193.111.166.* / 2009-04-16 10:58
a czym się wyróznia tvn a szczególnie polsat, ten sam chłam. na całym swiecie komercyjne kanały, które mają zarabiać nadają taką sama papkę. dla odbiorców niszowych są kanały tematyczne. więc niech pan nie piep...
głupot. nagle wzyscy chcą bojkotować tvp, bo taki jest trend, a czy jakaś opcja zrobiła coś w kierunku odpolitycznienia tvp. jak się nie mylę tvp to spółka skarbu państwa, więc posrednio za jej kondycję odpowiada minister skarbu, tak samo jak za kondycję pozostałych spółek pozostających w rekach państwa.
rozwado / 2009-04-16 12:42 / Tysiącznik na forum
Wiec jakis sposob minister skarbu powinien znalezc zeby ratowac media publiczne i zapobiec ich dalszej farfalizacji. To nie do pojecia, jak w ustroju demokratycznym instytucje publiczne - TVP, Ipezydent, PN, CBA - sa zagarniane przez marginesowe partie polityczne i uzywane do propagandy i zastraszania obywateli za ich wlasne - podatnikow - pieniadze. Nie nalezy ich cierpliwie przetrzymywac, ale z hukiem usunac.
srutututu / 213.158.199.* / 2009-04-16 16:32
tak jest, ale najpierw należałoby usunąć telewizje powstałe z ubeckich pieniędzy, co na to towarzysz?
melonik / 2009-04-16 08:25
Zgadza sie, subiektywizm w ocenie rzeczywistości należało by jeszcze dorzucić, dziennikarze i większość programów informacyjnych zaczyna się od tudzież"tragicznych informacji" bo Polacy "tak lubią" guzik prawda, w kurza jedynie jak w programach się ciągle widzi wyrwane z kontekstu jakieś kłutnie i spory, lekarze, górnicy itd. a mój sąsiad lekarz postawił sobie dom za 1,5mln zł. w małym prowincjonalnym miasteczku. Słabo?! Znajoma fryzjerka buja się autkiem za blisko 40tys, ludzie tak dobrze w Polsce jeszcze nie było, nie rozumie mediów które ciągle chcą wmówić że jest źle, nie wierze w to!! Poprostu to jest jedno wielkie g..... nie tv. Pozdrawiam naszych wysiusianych Paparacci i innych działaczy brukowców.

Najnowsze wpisy