Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt w DOM BANKu - czy to dobry wybór??

Kredyt w DOM BANKu - czy to dobry wybór??

Zabydwie / 2007-02-10 14:05
Witam, od jakiegoś czasu rozglądam się za kredytem hipotecznym. Odwiedziłam chyba już większość banków. Jak do tej pory najkorzystniejsze warunki przedstawił mi DOM BANK. I tu moje pytanie. Czy ktoś z Was może ma kredyt hopoteczny właśnie w tym banku?? Jaką macie opinię na ten temat?? Z góry bardzo dziękuję za Wasze posty
Wyświetlaj:
Kasia11807 / 83.238.233.* / 2014-03-13 01:02
My przed wzięciem kredytu chcemy jeszcze zasięgnąć opinii u doradcy z Open Finance. Jeszcze jestem na tym etapie, że się zastanawiam, pytam i na tej podstawie podejmę decyzję o kredycie.
wiktorrr3212 / 79.191.14.* / 2014-03-09 08:58
ja suzkając kredytu na zakup domu udałem się do doradcy finansowego z open finance i zapoznałem się z jego propozycjami i wybralem najlepsza dla mnie ofertę
kimchee / 89.76.55.* / 2014-03-15 13:37
A co Ci polecił, jeżeli można zapytać? ;) Pytałeś o DOM BANK właśnie?
FAUZI / 95.48.42.* / 2011-05-04 14:52
ODRADZAM KREDYT W TYM BANKU!!! WZIĘŁAM KREDYT W WYSOKOŚCI 160 TYŚ W 2008R RATA WYNIOSŁOA NIESPEŁNA 800 ZŁ W TEJ CHWILI PO FRANK W TYM BANKU KOSZTUJE NAWET 40, 45 GORSZY WIĘCEJ NIŻ W BANKU NARODOWYM MOJA RATA WYNOSI 1500 ZŁ SZUKAM SPOSOBU NA ZAMIANĘ NA INNY BANK W TYM NIE DAJE RADY!!!
klijent dombanku / 84.38.98.* / 2011-06-12 21:18
szukam osub które mają kredyt w dombanku musimy sie wszyscy zebradz i złozyc pzew do sądu tak jak to zrobili ludzie z banku milenium chodzi o to by nie płacic im tego spreed to jest jakies 35 groszy wiecej na franku mój kontakt zielona_restauracja@wp.pl
koioo / 109.243.139.* / 2010-07-23 09:44
Oceń ten bank:


http://ocena-kredytu.blogspot.com/
re.sk.lu / 212.76.53.* / 2010-07-15 15:57
dołączam do grona tych wszystkich niezadowolonych klientów banku, a może zrobilibysmy jakiś pozew zbiorowy przeciwko ich praktykom?
fewo / 77.254.205.* / 2010-07-22 16:05
też o tym myślałam i jestem całkowicie ZZZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!
Java / 80.53.252.* / 2010-07-01 16:22
Absolutnie nie!!!!Dombank oprócz wysokiego oprocentowania kredytów hipotecznych, wplata w umowę kredytową szereg ukrytych kosztów. Są nimi obowiązkowe w pierwszym roku kredytu ubezpieczenie na życie( w moim przypadku 3000 zł rocznie) które bank automatycznie przedłuża na kolejne lata spłaty kredytu. podpisując umowę kredytową nie byliśmy z mężem świadomi tych dodatkowych obciążeń finansowych, tak więc przez pierwsze pięć lat spłaty kredytu straciliśmy 12 000zł. Dopiero teraz zrezygnowaliśmy z tego ubezpieczenia, które bez wyrzutów sumienia mozna nazwac haraczem. takie samo ubezpieczenie zakupione w jakimkolwiek towarzystwie ubezpieczeniowym byłoby nawet 10-krotnie niższe!!!! O ukrytych kosztach kredytu dowiedzielismy dzięki pazerności banku. Bank obciążył nas kosztami ubezpieczenia od ognia i innych zdazen losowych mimo, iz takie ubezpieczenie juz posiadalismy. okazało się, że kopia polisy, którą przesłaliśmy na adres banku nie dotarła do adresata. bank skrupulatnie skorzystał z zaistniałej sytuacji i, bez żadnych ostrzeżeń podpisał w naszym imieniu polisę ubepieczeniową ze składką w wysokości 250 zł miesiecznie. I tym razem składka ubezpieczenia narzucona przez dombank była wielokrotnie wyższa niż ta oferowana w jakimkolwiek TU. Mimo, iż posidamy juz ubezpieczenie od ognia, to i tak bank domaga sie zapłaty pierwszej raty narzuconego ubezpieczenia do czasu wyjaśnienia naszej sytuacji. Nie wiem na czym to wyjaśnianie miałoby polegać biorąc pod uwage fakt, iż kopię polisy przekazalismy już do jednego z oddziałow banku. Okazuje sie, że w takiej samej sytuacji znajduje się 20 000 klientów banku (wg informacji osoby pracujacej w jadnym z krakowskich oddziałów banku). rachunek jest prosty: wyjaśnianie sytuacji związanej z ubezpieczeniem kleintów zajmie bankowi miesiąc, a może nawet dwa (bank będzie to przedłużał w nieskończoność). w sumie każdy klient uiści ok 500 zł na rzecz Banku( kwota ta jest, wg moich informacji,zależna od wysokości zadłużenia) co przy liczbie 20 000 klientów w podobnej sytuacji daje kwotę 10 mln zł. A kto wejdzie z bankiem na droge sądową by domagac sie zwroty kwoty rzędu 500 zł? Pewnie nikt...
ŻANET / 89.174.173.* / 2009-09-14 12:54
Meegaaa spreed, ale super imprezy dla handlowców , polecam ŻANET KALETA
bbbbnnnn / 77.237.14.* / 2010-03-28 18:48
przepraszam pomylka
sdfv / 89.174.173.* / 2009-09-08 08:57
nigdy w dom banku, przy walucie mają najwyższy spret na świecie
stanowcze nie / 87.239.216.* / 2009-07-16 16:25
NIE!!!!!!!! STANOWCZO ODRADZAM. Jestem właśnie po rozmowie z nimi ws. wysyłania powiadomień o kończących się ubezpieczeniach i innych zobowiązaniach kredytobiorcy. Otóż wyobraźcie sobie, że nie mają obowiązku wysyłać takich pism (sic!), ale pani zapewniała mnie że standardowo to robią. Tylko, że ja nie dostałam takiego pisma - a oni nie mogą sprawdzić, czy zostało wysłane. Efekt jest taki, że automatycznie przedłużyli DOBROWOLNE ubezpieczenie kredytu na kolejny ROK i nie ma możliwości, aby cokolwiek z tym zrobić.....
NIE CHCECIE SIĘ DENERWOWAĆ - NIE BIERZCIE TAM KREDYTU. Będą z Was ściągać kasę na każdym kroku.
s.czyzewski / 89.75.97.* / 2009-07-09 00:24
witam, jesli szukasz kredytu lub informacji jak go dostać to proszę o kontakt na adres s.czyzewski@gmail.com Pozdrawiam i zapraszam do pytań!
marcin1987 / 212.76.37.* / 2009-07-15 16:43
Gdyby był ktoś zainteresowany pomocą :
-wykreślenia z BIK
-plan oddłużeniowy
-kredyt każdy
-pożyczka

Proszę o kontakt : marcinszczepanski1987@o2.pl
Iru s / 83.29.82.* / 2009-06-24 20:42
odradzam!!!
Wzięłam kredyt w Dom Bnaku 5-go maja na zakup mieszkania , pierwsza rata a właściwie odsteki tylko za maj były w kwocie 2850 od czerwca miałam spłacać przez 28 lat po 3432 i zapłaciłam przed czasem 2 tygodnie a za dwa dni po wpłacie przyszedł nowy harmonogram i podniesiono mi oprocentowanie z 10,33 % na 10,60 % niby nie duzo procentowo ale rata kredytu wzrosła do 3508 w maju 2009 umowa kredytowa a w czerwcu juz podwyzka . Czy ktos już z nimi jakoś walczył i czy mozna walczyć ? boje się że będą podnosić mi co miesiąc rate
megan57 / 2009-02-11 01:56
Są różne banki, tańsze, droższe, mają mniej lub bardziej profesjonalnych pracowników. DomBank to niestety nie bank. TO KOSZMAR!!!! Jestem ich klientem od 5 lat. Wcześniej myślałam, że dopiero zaczynają, więc to wszystko wina niewykwalifikowanej kadry. Bardzo się pomyliłam. To po prostu koszmar, sen wariata. Ten pseudobank zafundował mi teraz koszmar z firmą Cent, prawdopodobnie w ramach marketingu. Jeśli nie chcecie zwariować proponuję omijać to coś wielkim kołem
Piotr L. / 213.238.64.* / 2009-02-09 15:04
KONIECZNIE TRZEBA PRZECZYTAĆ TEKST Z MY BANK.PL
Witam wszystkich zainteresowanych kredytem hipotecznym. Jest to moja druga wypowiedź ponieważ pierwsa gdzieś się rozmyła:-) TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD DomBankuś. Najgorszy bank z jakim miałem do czynienia. Prowadząc działalność gospodarczą korzystam z usług (kredytów) w różnych bankach ale to co mnie spotyka przy spłacie kredytu W DomBankuś jest klęską, porażką. Może przedstawie kilka miłych faktów tak żeby nie być gołosłownynm. DomBankuś wysyła mi sms-y z informacją o zbliżającym się terminie spłaty kredytu. Cztery dni przed terminem jest to kwota 3090 zł a dwa dni później jest 3290. Oczywiście będą tłumaczenia że to kurs CHF- sprawdzałem dokładnie kursy walut i nic nadzwyczajnego w ciągu dwóch dni nie wydarzylo się. Takie drobne OSZUSTWO. Następna miła sytuacja. Zdażyło się że kilkakrotnie wpłaciłem pieniądze DWA DNI !!! po terminie z wiązku z tym zostałem zasypany smsami gdzie w każdym smsiie była inna kwota zdłużenia a co śmieszne tak się rozpędzili że 04.02.09 dostałem smsy które miały być wysłane 05.02.09 dziwna pomyłka co ciekawe informacja o kosztach upomnienia była nie prawdziwa nie zgadzała się z tabelą którą otrzymałem miesiąc wcześniej. Oczywiście na moją nie korzyść takie malutkie OSZSTWO. Teraz najpikantniejszy przypadek z DomBankusiem który powinien najbardziej dać do zastanowienia przyszłym kredytobiorcom. W związku że pieniążki wpłynęły do DomBnkuś dwa dni później!!! i jeszcze za mało o 22 zł!!!!! ponieważ nie wiedziałem z którego smsa informacja jest wiarygodna moj DŁÓg został odsprzedany bez mojej wiedzy w DWA DNI do firmy windykacyjnej CENT z Wrocławia. I tak razem z smsami odbierałem głupkowate telefony gdzie Pan proponuje INFORMACJE FINANSOWĄ w zamian za PESEL. Za pierwszym razem dałem się nabrać i usłuszałem jaki to jestem be. Co ciekawe CENTUSIE dzwoniły do mnie o różnych porach nawet w sobotę po zapłaceniu zadłużenia. Śmieszne jest to że posiadam kilka telefonów do tego super banku i żaden z nich nie odpowiada, zero kontaktu. Wszystko to co napisałem jest poparte dowodami czyli smsami. Nazwa banku troche się zminiła może mój wpis przetrwa więcej niż dobę.
Piotr L. / 213.238.64.* / 2009-02-09 14:49
JEST TO TEKST WWW.MY BANK.PL MACIE WATPLIWOŚCI TO PRZECZYTAJCIE
Witam wszystkich zainteresowanych kredytem hipotecznym. Jest to moja druga wypowiedź ponieważ pierwsza gdzieś się rozmyła:-) TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD DomBankuś. Najgorszy bank z jakim miałem do czynienia. Prowadząc działalność gospodarczą korzystam z usług (kredytów) w różnych bankach ale to co mnie spotyka przy spłacie kredytu W DomBankuś jest klęską, porażką. Może przedstawie kilka miłych faktów tak żeby nie być gołosłownynm. DomBankuś wysyła mi sms-y z informacją o zbliżającym się terminie spłaty kredytu. Cztery dni przed terminem jest to kwota 3090 zł a dwa dni później jest 3290. Oczywiście będą tłumaczenia że to kurs CHF- sprawdzałem dokładnie kursy walut i nic nadzwyczajnego w ciągu dwóch dni nie wydarzylo się. Takie drobne OSZUSTWO. Następna miła sytuacja. Zdażyło się że kilkakrotnie wpłaciłem pieniądze DWA DNI !!! po terminie z wiązku z tym zostałem zasypany smsami gdzie w każdym smsiie była inna kwota zdłużenia a co śmieszne tak się rozpędzili że 04.02.09 dostałem smsy które miały być wysłane 05.02.09 dziwna pomyłka co ciekawe informacja o kosztach upomnienia była nie prawdziwa nie zgadzała się z tabelą którą otrzymałem miesiąc wcześniej. Oczywiście na moją nie korzyść takie malutkie OSZSTWO. Teraz najpikantniejszy przypadek z DomBankusiem który powinien najbardziej dać do zastanowienia przyszłym kredytobiorcom. W związku że pieniążki wpłynęły do DomBnkuś dwa dni później!!! i jeszcze za mało o 22 zł!!!!! ponieważ nie wiedziałem z którego smsa informacja jest wiarygodna moj DŁÓg został odsprzedany bez mojej wiedzy w DWA DNI do firmy windykacyjnej CENT z Wrocławia. I tak razem z smsami odbierałem głupkowate telefony gdzie Pan proponuje INFORMACJE FINANSOWĄ w zamian za PESEL. Za pierwszym razem dałem się nabrać i usłuszałem jaki to jestem be. Co ciekawe CENTUSIE dzwoniły do mnie o różnych porach nawet w sobotę po zapłaceniu zadłużenia. Śmieszne jest to że posiadam kilka telefonów do tego super banku i żaden z nich nie odpowiada, zero kontaktu. Wszystko to co napisałem jest poparte dowodami czyli smsami. Nazwa banku troche się zminiła może mój wpis przetrwa więcej niż dobę.
megan57 / 2009-02-10 15:40
Jutro idę do Prokuratury.Mam dość nękania mnie telefonami z firmy Cent. Nie podałam swoich danych osobowych więc nie wiem o co im chodzi. Z prywatnego śledztwa wiem, że podobno zalegam Dom Bankowi 18,47zł co nie jest prawdą. Proszę o kontakt wszystkich, któzy są w podobnej sytuacji.
megan57@onet.eu
KLIENT DOMBANKU / 83.238.116.* / 2008-12-04 22:27
TEN BANK PADA I SZCZERZE GO ODRADZAM TNĄ KLIENTA NA WSZYSTKIM, TEN BAN TO LICHWA.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: