Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Kupuj akcje pięciu spółek. (2.11.2007)

Kupuj akcje pięciu spółek. (2.11.2007)

Prokurator / 2007-11-02 19:43
Witam wszystkich wieczorem. Dziś mam dla Was następujące rekomendacje.:
,,Ecard" kupuj z limitem ceny 1,57 zł. Termin ważności zleceń do dnia 7 11.2007 r.
,,Fon" kupuj z limitem ceny 0,42 zł. Termin ważności zleceń do dnia 8.11.2007 r.
,,Forte" kupuj z limitem ceny 7,80 zł. Termin ważności zleceń do dnia 7.11.2007 r.
,,Sanwil" kupuj z limitem ceny 0,33 zł. Termin ważności zleceń do dnia 8. 11.2007 r.
,,Stormm" kupuj z limitem ceny 10,01 zł. Termin ważności zleceń do dnia 7.11.2007 r.

UWAGA: Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekomendacji.

Prokurator.
Wyświetlaj:
norman / 83.11.233.* / 2007-11-28 14:36
Zrobiłem analizę techniczną i fundamentalną pc guard - bardzo dobra spółka. Jak w takim razie wytłumaczyć taki spadek wartości. Z mojego punktu widzenia nie ma żadnych przesłanek do takiego zachowania kursu.
Prokurator / 2007-11-24 19:09 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Grażyna50 i ,,Artur 70".
O ceny Waszych akcji zakupionych ostatnio na podstawie ostatnich moich rekomendacji jestem spokojny. Wystarczy tylko poczekać na rekomendację sprzedaży dla akcji tych spółek. Na podstawie rekomendacji jest duże prawdopodobieństwo, że sprzedacie z zyskiem i tuż przed spadkiem ceny.
P.S. Mój wskaźnik jest jak demokracja.
Prokurator
Grazyna50 / 217.98.103.* / 2007-11-24 11:14
skusilam sie rekomendacją tak na probę, kupilam Stormm po 9,90 a tu niestety zaczęly sie spadki , ciekawe czy do końca roku wroci chociaz do mojej ceny?
wilis / 2007-11-06 23:51
Ehh..wszystko juz sie sypie,dolar pada,giełda pada,ostatnia deska ratunku nos prokuratora tez chyba stracił powonienie...ale podobno wiara czyni cuda wiec czekam :) na Toorze narazie -50%,biotek ehh lepiej nie pisać ..ale sprzedać nie moge ich to pupilki w zestawie:)
Artur70 / 2007-11-07 16:08 / Tysiącznik na forum
No właśnie... Dziś kupiłem Stormm'a...... po 9,30... QRNA!!!!!!
Prokurator / 2007-11-03 16:06 / Uznany Gracz Giełdowy
Drodzy Państwo.
Postanowiłem napisać tego e-maila aby rozwiać wszelkie wasze wątpliwości po ukazaniu się mojej ostatniej rekomendacji. Sygnały kupna powyższych spółek otrzymałem w ostatni piątek ( 2.11.2007 r.) Ceny podane w tej rekomendacji obliczyłem tak, jak robiłem to dotychczas. Podając daty w w/w rekomendacjach uwzględniłem oczywiści dni, w których giełda nie pracuje t.j. bieżący weeckend (3 i 4 11.2007 r.).W swoich rekomendacjach podaję zawsze termin ważności zleceń na trzy lub cztery dni sesyjne t.zn. te, w których odbywają się sesje giełdowe. Aby natomiast złożyć zlecenie ściśle zgodnie z treścią rekomendacji wystarczy zadzwonić do swojego biura maklerskiego. Makler przyjmujący zlecenie poda swoje imię i nazwisko i zapyta o wszystkie szczegóły zlecenia. Wtedy wystarczy powtórzyć to, co napisałem w rekomendacji. Takie zlecenia wezmą udział w trzech lub czterech sesjach giełdowych. to wszystko. Oczywiście, jak zwykle nie ponoszę odpowiedzialności za skutki wynikłe z tych zleceń.To wszystko. Pozdrawiam.
Prokurator.
kaluzajan / 2007-11-05 17:46
Witam Prokuratora!!!
Zlecenie na ecarda wykonane teraz bede czekal co bedzie dalej :-)
A Biotka nie sprzedam i juz mimo ,ze leci jak stara lajza
Czy Ty Kolego analizujesz Alchemie OPSSS
Pozdrawiam i zycze dalszych trafnych rekomendacji
Apacz z Żacholeckiego lasu. / 83.3.76.* / 2007-11-03 17:31
Witam Pana.
Od pewnego czasu śledzę Pana rekomendacje i muszę stwierdzić, że ostatnio trafność Pana analiz jakby spadła (potwierdza to chyba Agatka22). Czy jest to również efekt dziwnych zachowań naszej szanownej GPW ? Proszę mi powiedzieć: Czy opracowując rekomendacje opiera się Pan na ogólnodostępnych AT i wyciąga swoje wnioski? Czy też na bazie ogólnodostępnych danych przeprowadza Pan analizę wg swojego przemyślanego szablonu?
Pozdrawiam.
Agatka22 / 2007-11-05 10:36
ja nic nie potwierzałam, wrecz przeciwnie. Powiedziałam ze jak Pan Prokurator da rekomendacje to kursy tak szybko wzrosna ze nie zdazymy ich kupic w rekomendowanych cenach. i dlatego sie pytałam czy jest jakis sposob na szybsze kupienie tych akcji
kuzynx / 2007-11-05 11:37 / Tysiącznik na forum
Mozesz przewidziec dzien wczesniej co Prokurator bedzie rekomendowal :). A na powaznie to jaki masz problem z kupnem akcji ? Prokurator wystawia rekomendcje, a Ty, nawet minute po tej rekomendacji wystawiasz zlecenie, nawet jesli to jest 20:00. Chyba ze zagladasz tutaj raz na tydzien to mozesz nie zdarzyc wystawic zlecenia.
Agatka22 / 2007-11-05 13:13
ja nie mam przez internet. dzwonie do swojego biura przez telefoen i moge tylko do 16 w dni robocze. chyba musze sbie zalatwic z tym internetem
yako / 83.25.254.* / 2007-11-04 11:01
a wczesniej pisalem o tym, ze prokurator chce abysmy podtrzymywali kursy dla spolek, ktorym odliczono prawa poboru (sanwil, fon), zeby ich cena za bardzo nie zleciala i mozna bylo pozniej je korzystnie sprzedac, takie jest moje zdanie
yako / 83.25.254.* / 2007-11-04 10:58
tez obserwuje rekomendacje pana prokuratora, radzilbym aby nie udzielal rekomendacji na spolki spekulacyjne takie jak fon czy masters, bo spada mu renoma
kuzynx / 2007-11-04 11:21 / Tysiącznik na forum
Zalosny jestes chlopczyku, wielu osobom rekomendacje Prokuratora daly juz zarobic, jeszcze nie slyszalem zeby ktos przez niego stracil, choc nie jest to w przyszlosci wykluczone - Prokurator wykorzystuje AT , ktora nie jest nieomylna. Jesli chodzi o sterowanie kursem to wiekszej bzdury jeszcze nie slyszalem - co Ty myslisz, ze polowa graczy na GPW wlepia sie non stop w ten dziel z rekomendacjami i tylko czeka na rekomendacje Prokuratora ? Nie wiem czy wiesz,ale leszcze takie jak my moga tylko patrzec w ktora strone kurs podaza - sa grubasy i fundy i one robe z nim (kursem) co chca.
Jesli chodzi o renoma to przyjrzyj sie dokladnie remoendacja - przede wszystkim cenom i terminem rekomendacji, rekomendacja mastersa byla wystawiona (kupuj 0.30gr.), ale nie zostala zrealizowana, zeszla chyba max do 0.31gr. wiec wedlug rekomendacji nie powinienes go (masters) kupic.
Na szczescie inteligencja Prokuratora ominie Twoje zalosne posty bokiem i nadal bedzie pomagal osobom przede wszystkim poczatkujacym, ktore sie "wdrazaja" by GPW na poczatek nie puscila ich z torbami.
Zawsze mozesz omijac ten dzial szerokim lukiem, przestanie Cie to meczyc....
Agatka22 / 2007-11-02 22:23
czy w weekend giełda dziala ?? mozna jakos zlozyc zlecenie w sobote i niedziele ??
paco06 / 87.205.142.* / 2007-11-03 12:13
Nie przejmuj się Agatko tymi złośliwościami, zaletą zleceń składanych po sesji, czyli np. w sobotę lub w niedzielę jest to, że w każdej chwili możesz je anulować, natomiast zlecenia złożone bezpośrednio podczas sesji niestety oczekują do ponownego otwarcia giełdy. Masz oczywiście czas między 08.30 - 09.30, żeby podjąć ostateczną decyzję co do transakcji. Jeśli natomiast chodzi o możliwość zakupu po zamierzonych cenach, to fakt, że zazwyczaj kto piewrszy ten lepszy, przy czym, jak to mawiali uczeni mężowie - pośpiech jest wskazany jedynie przy łapaniu pcheł. Obserwuj, jak zachowują się spółki, jakie są trendy odchyleń i napewno zakupisz i sprzedaż z zyskiem. Pozdrawiam
Agatka22 / 2007-11-05 10:20
pewnie ze sie nie przejmuje, dobrze ze sa tacy co zamiast smiac sie chca pomoc.

Dziekuje i pozdrawiam
elizjar3 / 2007-11-03 12:53 / Gladiator parkietu
"natomiast zlecenia złożone bezpośrednio podczas sesji niestety oczekują do ponownego otwarcia giełdy"
Nie mieszaj dziewczynie w głowie. Zlecenia złożone w czasie sesji też możesz w każdej chwili anulować jeżeli nie zostały zrealizowane.
yako / 83.25.231.* / 2007-11-02 20:16
jakoś sceptycznie odnosze sie do tych rekomendacji, szczegolnie do spolki spekulacyjnej fon, chyba tu chodzi o podtrzymanie kursu, jak w przypadku masters
zbig$ / 2007-11-02 21:32 / Uznany gracz - weteran 93/94
hehhehe, mozna sie posmiac z tego co piszesz, moje zlecenia w razie czego kursu na pewno nie podtrzymają...))) w wiekszości technicznie wydaja sie te spolki do kupna...i dojrzały juz, odstały sie, by tak rzec...
zbig$ / 2007-11-02 21:52 / Uznany gracz - weteran 93/94
dziekuje za cashflowa - juz ze 3 razy kupilem i spzredalem i znowu kupilem...
STi5510 / 2007-11-03 00:07
@Agatka22

Z taka wiedza daj sobie spokuj lepiej. Bedzie placz i zgryztanie zabkow :D


powodzenia ;)
Agatka22 / 2007-11-03 09:46
to oswieć mnie chyba ze sam nie wiesz. Poprostu za każdym razem gdy Pan Prokurator daje rekomendacje niemozliwym jest kupienie tych akcji za sugerowaną przez Niego cene. te rekomendacje wydane zostaly w piatek wieczorem, wg mnie giełda jest do 16 i najblizszym dniem kiedy moge kupic te akcje jest poniedzialek. i zaloze sie ze w poniedzialek te akcje beda juz staly duzo wiecej niz jest sugerowane w rekomendacjach. wiec pomyslalam ze moze wy wszyscy kupujecie te akcje jakos po 16 lub w weekendy. :)
ares2k / 2007-11-03 11:28
tym razem wydaje mi sie ze bedzie mozliwe kupienie akcji za sugerowana cene przez prokuratora:) bo ceny jakie teraz podal sa bardziej niz byo to do tej pory, cos mi sie wydaje ze prokurator zmodyfikowal swoj system (poprzednio ceny podawal czesto za niskie)
elizjar3 / 2007-11-03 10:09 / Gladiator parkietu
Fakt. Kupują i sprzedają po 16, bo giełda działa do 16.30.
W weekendy można składać zlecenia przez internet do realizacji od poniedziałku.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy