Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

dlaczego nie kupuję akcji??

dlaczego nie kupuję akcji??

skay / 2007-11-13 20:15
Od jakiegoś czasu zaobserwowałem że podczas dziennej sesji cena akcji np.Bytom spada do ceny 0,10 gr tak na ok 3 min potem wzrasta do 3,00zł.
Od 3 dni próbuję kupić w tej cenie akcje, ale jeszcze mi się to nie udało-dlaczego?
Mam konto w mbanku uaktywniłem zlecenie limit ceny 0,10 i czekam od trzech dni.
Może robie coś źle?
Proszę o odpowidź.
Wyświetlaj:
Visions of Future / 2007-11-13 21:17
Pomyliłeś TKO czyli teoretyczny kurs otwarcia z praktyką czyli ceną.
To że chwilami TKO znacznie odbiega od rzeczywistej ceny otwarcia jest spowodowane grą giełdową tj zleceniami PKC które są anulowane przed otwarciem, ale dzięki ich pojawieniu się w tabeli ofert chwilowy kurs otwarcia znacznie odbiega od ceny.
bagrus / 2007-11-13 21:01
Witaj
Nie wiem gdzie zaobserwowałeś, że Bytom spadł do 0,10 PLN bo dzisiaj np. najniższy kurs tego waloru wynosił 3,2 a max 3,5. Chyba nastąpiła jakaś pomyłka.
Pozdrawiam
szulernia gpw / 149.254.192.* / 2007-11-13 21:45
Pomylka? moja zona miala na imie pomylka... tak jak wiżon mowi jakies niewyzyte palanty bawia sie przed otwarciem i daja zlecenia zeby im tko skoczylo o 100% w dol, maja satysfakcje ze ogon moze machnac psem...bananowy kraj...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy