Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

RAchunek w biurze maklerskim oraz numer NIP

RAchunek w biurze maklerskim oraz numer NIP

LSDM / 83.30.229.* / 2007-08-26 12:52
Witam , mam pytanie też zamierzam inwestowac ale nie wiem
gdzie założyc rachunek maklerski, nie chce płacic za
prowadzenie rachunku i wysokich prowizji za zlecenia
ponieważ nie mam zbyt dużo środków ok. 1 tys pln(mam 18 lat)
co polecacie? I od jakich spółek zacząc? nie wiem jak zrobic NIP w skarbówce ? czy biuro maklerskie
występuje do skarbówki o nadanie mi numeru ? czy ja
występuje? jak to jest . Z góry thx za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
up-and-up / 2007-08-26 13:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie zalozysz rachunku bez PIT.
Idziesz do urzedu Skarbowego ,w informacji bierzesz druk i po wypelnieniu skladasz.Dostaniesz NIP do domu.
LSDM / 83.30.229.* / 2007-08-26 13:46
No nie jest to takie proste;/ mój brat żeby wyrobic NIP musiał składac druk NIP-3 w którym jest miejsce dla pracodawcy;/ czytałem o tym dużo w necie i nie otrzymałem pewnej odpowiedzi, jedni otrzymywali NIP bez wypełnienia ,,Dane Podmiotu, za pośrednictwem którego przekazywany jest formluarz'' http://wypelnianiepitow.info/wp-content/uploads/2007/03/nip3_4.jpg a inni nie ;/
Jest na to jakiś przepis ?
up-and-up / 2007-08-26 14:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jesli nie pracujesz dla nikogo,to to Cie przeciez nie obchodzi.W informacji powiedza Ci wszystko od reki,urzedy bardzo sie zmienily i bywa calkiem sympatycznie.
LSDM / 83.30.211.* / 2007-08-26 15:44
Ok thx mam nadzieje że bez problemu to jutro załatwię:) Może doradzisz mi który Dom maklerski wybrac :>??
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy