Forum Polityka, aktualnościKraj

Euro 2012 zagrożone

Euro 2012 zagrożone

Money.pl / 2008-01-31 09:07
Komentarze do wiadomości: Euro 2012 zagrożone.
Wyświetlaj:
Mati1992 / 87.105.21.* / 2008-06-27 14:31
Ta polacy znowu sie ośmieszyli na tle światowym jedni zwalają wine na drugich zamiast zacząć coś roblić polska polityka niema szans bo mamy porąbanych polityków.
Sie tylko kłucą i nic pozatym (kto więcej weźmie) na takich zasadach odgrywa sie ich myślenie .
Ja jestem dumny z bycia polakiem i nigdy sie tego nie wyrzekne ale NAPEWNO NIE JESTEM DUMNY Z POLITYKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Donalt Tusk obiecywał:
-Zmodernizowanie stadionów na Euro 2012
-Wybódowanie nowoczesnych autostrad
-Wybódowanie nowoczesnych pływalni
-Zmodernizowanie polskich lotnisk
-Zmodernizowanie szkół
-Lepszy światopogląd ze strony innych krajów na Polske
I kompletnie niec z tego nie zrobił.
Zwala tylko wine na PiS a PiS na PO i sie tylko kłucą.
BŁAGAM POLSCY POLITYCY ZACZNIJCIE ROBIĆ TO DLA CZEGO WAM PŁACIMY A NIE SIE BIJECIE BO MORZE LEPIEJ POSADZIĆ 7 LETNIE DZICKO KTÓRE BĘDZIE BARDZIEJ ODPOWIEDZALNE.
........... / 83.8.61.* / 2008-03-28 21:41
euro to sznsa dla polski tylko czy ja wykorzystamy? ja myśle ze powinniśmy kto twierdzi inaczej nie powinien być dumny że jest POLAKIEM. bo nasi rzołnieże nie na darmo przelewali krew tysięcy polaków a nawet może milionów.ja jestem dumne ze jestem polakiem.
jozin z bazin pelznie przez / 83.25.68.* / 2008-04-01 20:03
no skoro żołnierze piszesz przez rz to na pewno jesteś bardzo inteligentny ;P
piotr_g2 / 83.11.17.* / 2008-02-02 12:24
Są ważniejsze sprawy do zrobienia w Polsce niż budowa debilnych stadionów. Dla mnie to Euro może nawet zostać odwołane. Szkoda mi tylko kompromitacji i niczego więcej.
Gall# / 213.158.197.* / 2008-01-31 18:27
KonDon ostatnio z przykrością stwierdził, że "jak by miał guzik, którego naciśnięcie rozwiąże problemy celników, to on by ten guzik nacisnął - ale takiego guzika on nie ma"
Ten POpaprany idol GWnianej 3 miesiące szuka po kancelarii guziczków od spełniania jego obietnic!!!
Ja-Gaar / 2008-01-31 12:26 / Bestia Miiny
W komentarzacg duza ilosc anonimowych pisowskich smieci.
Charakterystyczne ze pojawili sie na tym portalu po przegranych wyborach.
KoP / 2008-03-29 17:46 / Bywalec forum

duza ilosc anonimowych pisowskich smieci.

może liczyłbyś się troszeczkę ze słowami -"POpaprane ścierwo". Myślisz, że to tak trudno ubliżać innym? Widać brakuje argumentow skoro posuwasz się do tak chamskich zachowań, ale cóż po was niczego więcej nie mozna się spodziewać.
Pajchiwo / 2008-01-31 13:26 / Tysiącznik na forum
Może sądzą, że w ten sposób zachęcą do głosowania młodzież, która korzysta z internetu?
A może wreszcie odkryli jakie możliwości "szkoleniowe" kryje Internet i szkolą przyszłych wyborców?
A może to po prostu tak charakterystyczna dla nas niechęć do władzy - jakakolwiek by nie była przeniosła sie do Netu?
A może Wódz im kazał krzewić i edukować ciemnotę?
Nie wiadomo.

Co do Euro 2012 to jasnym było, ze będą problemy - tym bardziej, że w wielkich przedsięwzięciach nie mamy praktyki. Niemniej uważam, że nawet jak zawalimy to czegoś to nas (bo polityków się nie da) o takich przedsięwzięciach nauczy.
A jeśli się uda to tym lepiej.
sameplusy / 79.188.238.* / 2008-01-31 11:42
zostało 45 miesięcy !

W lipcu 2012 Olimpiada w Londyn, tam już wszystko wiadomo gdzie , co, kiedy, jak, ile ? Już jest uruchomiona sprzedaż biletów i rezerwacja hoteli. Wszystko ładnie opisane w internecie, budowy ruszyły i b. dobrze płącą budowlańcom. Jeszcze potrzebują pracowników i spokojnie przyjadą.
A u nas ekipa Gabinetu Cieni porządki w prokuraturze robi, w służbach specjalnych, agencjach i czego tam jeszcze chce.

Ściągaj Donek swój elektorat z Londynu i Dublina na budowy w Polsce.
arch / 2008-01-31 11:59 / Tysiącznik na forum

David Taylor. - ...Trzeba działać

do roboty - leniwcy ,, gawędziarze !
dareg / 212.160.93.* / 2008-01-31 11:42
czy ktoś zna aktualny pomysł POlitycznych nieudaczników na przyspieszenie euro 2012?
miały byc projekty ustaw likwidujące biurokrację i uproszczenia procedur decyzyjnych
czy tak trudno przez 3 miesiące wymyślić chociaż kierunki działań ?
Kibic / 80.53.18.* / 2008-01-31 11:40
Hydrobudowa Polska z grupy PBG S.A. Wysogotowo, podpisała z POSiR umowę na dobudowanie III poziomu widowni na 2. trybunie Stadionu Miejskiego w Poznaniu przy ul. Bułgarskiej. Czy to nie dziwne, że modernizacja stadionu ciągle jest w tych samych rękach Jerzego Ciechanowskiego ?! W 2002r jako prezes Energopolu-7, dostał pierwszy raz kontrakt na modernizację całego stadionu. W styczniu 2003r, w ucieczce przed wierzycielami, (długi 123 mln zł), zmienił nazwę na MAXER SA. Po wykonaniu tylko jednej - czwartej trybuny, Ciechanowski doprowadził spółkę do upadku (21.03.05r) i zwolnienia 1500 pracowników. Zbigniew Jakubas, nieświadomy zakupu nowy właściciel MAXERA zgłosił do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przez Ciechanowskiego kilku przestępstw na szkodę spółki. Część drugiej trybuny stadionu Lecha dokończyła hurtownia AK-Bud. Ciechanowski odszedł do PBG, któremu chciał odsprzedać MAXERA i któremu upadła spółka oddała 3.znaczące kontrakty wartości 150 mln zł. Wdzięczny prezes PBG powierzył Ciechanowskiemu stołek prezesa giełdowej Hydrobudowy Śląsk, znanej z opóźnień budowy skoczni narciarskiej Wisła Malinka. Nie ma się więc co dziwić, że po 15,5 miesiącach, Ciechanowski przestał być prezesem HB Śląsk. Zniecierpliwiony Jerzy Wiśniewski, dokonał ostatnio fuzji katowickiej spółki z Hydrobudową Włocławek, nadając nowemu tworowi nazwę Hydrobudowa Polska. Wielu hydrotechników uważa, że nawet połączone dwie słabiutkie firmy nie zasługują na nazwę POLSKA. Jak to możliwe, że Ciechanowski powraca na budowę stadionu ?! Pogratulować POSiR i władzom Poznania ?! Nie ma się co dz\iwić, że UEFA chce odebrać nam EURO !
PSF / 79.188.238.* / 2008-01-31 11:31
Stadiony na EUro , boiska w każdej Gminie, radykalne podwyżki dla budżetówki !
możew coś z Ignacego drogi Donku

Kiedy wół był ministrem i rządził rozsądnie,
Szły, prawda, rzeczy z wolna, ale szły porządnie.
Jednostajność na koniec monarchę znudziła;
Dał miejce wołu małpie lew, bo go bawiła.

Dwór był kontent, kontenci poddani - z początku;
Ustała wkrótce radość - nie było porządku.
Pan się śmiał, śmiał minister, płakał lud ubogi.
Kiedy więc coraz większe nastawały trwogi,

Zrzucono z miejsca małpę. Żeby złemu radził,
Wzięto lisa: ten pana i poddanych zdradził.
Nie osiedział się zdrajca i ten, który bawił:
Znowu wół był ministrem i wszystko naprawił.
lapek / 2008-01-31 14:00 / Bywalec forum
Małpy w akcji mieliśmy okazję oglądać za rządów koalicji PiS-LPR-SO.
arch / 2008-01-31 11:56 / Tysiącznik na forum
Święte słowa
satorek / 83.14.121.* / 2008-01-31 11:26
jak dla mnie nie musi być euro 2012 w Polsce
obserwator / 2008-01-31 10:24 / Tysiącznik na forum
Można wyć ze złości, patrząc na to się dzieje, dziennikarze stracili zainteresowanie, jakby stwierdzili ze tu niusów zabraknie, albo nikt nie zaplaci za krytykę władzy. Pamietam ministra jak byl przed,obok, za , zawsze z fałszywym uśmiechem, rozczochrany , bez krawatu jak obiecywano cud przed wyborami. Pożniej nastąpiła totalna walka i krytyka z udzialem Prezydenta W-wy. Dzisiaj po obetnicach nie zostało juz nic a zagranica nas krytykuje. Miliardy tracone w każdej godzinie, a nawet celników nie potrafia ujarzmić, zaspokoic, usatysfakcjonować, co to za wladza. Czy mozna obiecywać cud , stosując chwyty socjologiczne mające na celu oszołomić, wzbudzić niepokój, osiągnąć założone cele polityczne. Dzisiaj z tych obietnic nic nie zostaje. Kibice stracą , gospodarka straci bo wybrano ludzi którzy nic nie potrafia, gubią się, nie pracuja wydajnie. Tak sobie mysle że obywatele zostali ośmieszeni, zawlaszcza się ich podatki w zamian dając tak niewiele. Wypowiedzi polityków PO to żałosne biadolenie , bez konkretow, nie są pracocholikami . biora duże pieniądze i brać będą później na emeryturach, dając tak niewiele a odpowiedzialność minimalna.
dyr007 / 83.31.19.* / 2008-01-31 10:15
jak tak dalej pojdzie, to nawet niedziele czynu spolecznego nie pomoga
PSF / 79.188.238.* / 2008-01-31 10:09
dostaliście matoły prawne instrumenty do działań, nowe ustawy, firmy i organizacje, skończone koncepcje i konkurs projektowy. Ale po tym jak nie udało się spacyfikować CBA chyba przestało to was interesować ?!
Mam nieodpartą myśl, że całe zamieszanie z Euro było po to aby właściciel Legii wycwaniakował za darmo stadion od władz Warszawy. Po co ma wydawać 360 milionów, jak Hanka mu podaruje a za to miód i lukier na ekranie i może DODA jeszcze raz zaśpiewa Donkowi a może i zatańczy ?
Elendir / 2008-01-31 09:10 / Łowca czarownic
Mam nadzieję że nowy rząd lepiej sprawi się wodnośnie Euro 2012 niż poprzednia ekipa z PiS...
PSF / 79.188.238.* / 2008-01-31 10:15
ale gdzie ten stadion ma być ? Na Służewcu gdzie wyscigi konne, zróbcie stadion na wyścigi rydwanów jak w obrazie Ben Hur , może jednak do Łomianek !

Nie przejmujcie się gadaniem, dalej sprzątajcie w prokuraturze, w służbach, w agencjach,. to jest najważniejsze a może uda się wam jednak CBA spacyfikować. Wtedy będziecie mogli "normalnie" budować, mordo ty moja. Zakłady Karne dąły ponad 80 procentowe poparcie dla Tuska, może oni zbuduja stadiony, Pamiętacie miały byc w każdej Gminie ! To co nie udało sie Dudkowi , dokończy Donek.
Greeder / 62.89.78.* / 2008-01-31 09:17
Trż mam taką nadzieję. PiS miał na to raptem pół roku. PO będzie miała więcej chyba?
czater / 2008-01-31 09:18 / Tysiącznik na forum
Wymien jedną rzecz ktora PIS zrobilo w celu przyblizenia Euro2012?
striker44 / 2008-01-31 10:12 / portfel
jest jedna - rozstrzygniecie ktora firma ma budowac (przyp. hiszpanie) stadiony (wroclaw, Wawa).

a tak to kupa smiechu. ale PO tez przez 3 miesiace tylko gada, gada i gada a robota stoii
czater / 2008-01-31 10:39 / Tysiącznik na forum
Od kiedy to przezydent Wrocławia był (poprzedni) i jest (obecny) w PIS
Bodek2a / 80.50.252.* / 2008-01-31 10:25
Wroclaw nie ma nic z PiSem wspolnego (a po odejsciu Ujazdowskiego jeszcze mniej)
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy