Forum Forum inwestycyjneForex

Hausner: Kurs euro powinien wynosić 4,4 zł

Hausner: Kurs euro powinien wynosić 4,4 zł

Sabre / .* / 2004-02-20 16:14
Komentarze do wiadomości: Hausner: Kurs euro powinien wynosić 4,4 zł.
Wyświetlaj:
MiG / .* / 2004-02-23 08:46
Cytat z powyższego:">>Jeżeli mówimy o poziomie kosztów obsługi długu to poziom 4,9 czy 4,8 to są bardzo niskie. Ja uważam, że złoty w sensie rynkowym powinien mieć kurs 4,4. Taki kurs powinien być. Więc mamy do czynienia z podwartościowym poziomem kursu"A ja myślałem, że kurs rynkowy to taki jaki jest na rynku i nikt nie mówi jaki on powinien być.
MiG / .* / 2004-02-23 08:43
Cytat z powyższego:">>Jeżeli mówimy o poziomie kosztów obsługi długu to poziom 4,9 czy 4,8 to są bardzo niskie. Ja uważam, że złoty w sensie rynkowym powinien mieć kurs 4,4. Taki kurs powinien być. Więc mamy do czynienia z podwartościowym poziomem kursu
Rici / .* / 2004-02-21 15:54
Panie Hausner niech Pan sprawi żeby tak było,bo inaczej się wykończymy przy takich przelicznikach.A czy może mi Pan powiedzieć dlaczego za błędy na górze płacą ci na dole?
grini / .* / 2004-02-21 16:05
co to znaczy na gorze??przeciez spoleczenstwo wybralo ten rzad i jakbysmy troche pomysleli przed stawianiem krzyrzykow to nie mielibysmy teraz pretensji. Wszyscy znali SLD i wiedzieli ze nie zalezy im na "obywatelach" (ponad 50 lat poznawania ) Hausnerowi jako jednemu z nielicznych zalezy na panstwie i w przeciwienstwie do PZPR-owskich karierowiczaw z Millerem na czele ma najlepszy plan do zrealizowania przy obecnej wiekszosci w sejmie. A co jest lepsze?
Sabre / .* / 2004-02-20 16:14
A może kurs jest wyceniany w związku z niewiarą w pana plan, panie wicepremierze. Wszyscy podziwiamy pana dobre samopoczucie, ale to już nie jest gospodarka centralnie planowana. Szumne słowa i deklaracje nikogo nie oszukają.
Sabre / .* / 2004-02-20 16:14
A może kurs jest wyceniany w związku z niewiarą w pana plan, panie wicepremierze. Wszyscy podziwiamy pana dobre samopoczucie, ale to już nie jest gospodarka centralnie planowana. Szumne słowa i deklaracje nikogo nie oszukają.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy