szukam pracy

margola72 / 2009-04-09 10:32
Mam 36 lat,jestem dyspozycyjna,poszukuje pracy w ogrodnictwie,mam doswiadczenie w handlu,pracowalam przy zbiorach owocow,produkcji wiankow,stroikow,bukietow.Jestem w ciezkij sytuacji finansowej,moge opiekowac sie osoba starsza.Prosze o powazne oferty.Mieszkam w Nowej Soli kolo Zielonej Gory.Tel.kont.691454184
Wyświetlaj:
rondel69 / 2010-02-02 14:59
Dołącz do najlepszych i rozpocznij współprace z firmą FM GROUP najlepiej rozwijającą się firmą MLM w Polsce .Witam wszystkich chciałbym przedstawić ofertę firmy której jestem dystrybutorem i przekonać dlaczego warto wstąpić do firmy, na początku krótki wstęp .Firma FM GROUP rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku we Wrocławiu, już dziś współpracuje z firmą 370 000 dystrybutorów .FM GROUP produkuje wysokiej jakości kopie alternatywnych oryginałów perfum .Czym różni się perfum z drogerii od FM-u?? Firma FM GROUP ominęła drogie opakowania, buteleczki, kampanie reklamowe itp. dlatego ceny produktów FM są tak skalkulowane, by mogli się nimi cieszyć wszyscy, niezależnie od swojej sytuacji materialnej. Perfumy FM są tworzone na bazie kompozycji zapachowych kreowanych przez DROM Fragrances światowego lidera w tej branży. Osobiście z firmą FM GROUP współpracuje od września 2008 roku i każdy z moich przyjaciół wraz ze mną nie spodziewał się takiej eksplozji i zainteresowania wokół firmy i jej produktów .Firma działa w systemie MLM czyli multi level marketing jest to sposób sprzedaży bezpośredniej odbywająca się poza sieciami sklepowymi .opiera się na bezpośrednim kontakcie z klientem, co jest tego zaletą?, dystrybutor oferuje atrakcyjne produkty które nie są dostępne w żadnych punktach sprzedaży i co najważniejsze naszymi klientem może być każdy ,członkowie Twojej rodziny i ich znajomi, twoi przyjaciele, sąsiedzi , koledzy z pracy ,szkoły, poznane osoby na różnego rodzaju wyjazdach , osoby dla których ty jesteś klientem n.p fryzjer, lekarz dosłownie każdy, każdemu możesz zaoferować produkt dzięki narzędziu pracy każdego dystrybutora czyli próbnika z próbkami perfum ,dzięki nie dużych rozmiarów możemy go zabrać wszędzie i w każdej sytuacji jesteśmy przygotowani na ofertę produktu co powoduje że nasza praca staję się wygodna, przyjemna i jeszcze bardziej korzystna .W firmie FM GROUP jesteś niezależny , sam wybierasz sobie elastyczny dla ciebie wymiar godzin pracy, pracujesz z kim chcesz .Dlatego mój lider zawsze powtarza mi że mój sukces zależy odemnie jak i każdego dystrybutora .W systemie MLM możemy zarabiać pieniądze na 2 sposoby, ze sprzedaży produktów i budowania sieci, ten drugi sposób jest dużo bardziej dochodowy lecz trzeba temu poświęcić więcej czasu , zaangażowania ,determinacji i cierpliwości ale rezultaty są takie że można wypracować stały dochód pasywny .Sieć budujemy poprzez zaangażowanie do firmy nowe osoby które są chętne robienia dokładnie tego co ty. Dzięki przejrzystemu planu marketingowemu nasza praca staje się jeszcze bardziej korzystna co motywuje nas do dalszego działania.
Dlaczego warto zostać dystrybutorem FM GROUP?
1 Jesteś całkowicie niezależny , ty decydujesz z kim pracujesz w korzystnym dla ciebie wymiarze czasu
2 Firma nieustannie się rozwija ,z myślą o nas tworzy nowe programy motywacyjne dzięki temu nasza praca jest dodatkowo wynagradzana
3 Produkty FM GROUP ze względu na jakość
pozwolą ci osiągnąć sukces
4 Firma rozwinęła placówki w kilkudziesięciu krajach na świecie dzięki czemu możesz prowadzić biznes nie tylko w Polsce
5 Podpisanie umowy z FM GROUP nie wiążę się z żadnymi dodatkowymi kosztami poza wykupieniem startera z próbkami, reguły są przejrzyste , zrozumiałe , wiarygodne bez żadnych haczyków i niedomówień
6 Dzięki kontaktowi z Centrum Dystrybucji i systemowi wysyłkowemu uzyskujesz prosty dostęp
do produktów
7 Dysponujesz licznymi materiałami marketingowymi niezbędnymi do pracy
8 Zdobywając pozycję lidera bierzesz udział w wyjątkowym na rynku systemie udziału w zyskach firmy
9 Gdy zauważysz rozwój swojej struktury i przypływające dochody powiesz że bycie w FM GROUP to wielkie szczęście
10 Wypisując się z FM GROUP nie ponosisz żadnych konsekwencji
11 Firma jest młoda dlatego warto spróbować swoich sił w czymś nowym gdzie pole do popisu jest bardzo duże
12 CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ POLECASZ PRODUKTY ZNAJOMYM, OSZCZĘDZASZ PIENIĄDZE KUPUJĄC PRODUKTY DLA SIEBIE I ZARABIASZ OFERUJĄC JE SWOIM KLIENTOM.
13 Żeby rospocząć współprace z FM GROUP potrzebujesz 30 zł, ponieważ tyle kosztuje najtańszy starter w którym
znajduje się 20 najlepjej sprzedających się zapachów, starter z wszytstkimi zapachami a jest ich ponad 160 kosztuje 135 zł.
Jeśli ktoś byłby chętny dowiedzieć się trochę więcej prześle szczegółowe informacje i odpowiem na każde zadane pytanie. A osobom które są chętne wstąpienia do firmy zorganizuje profesjonalną prezentacje, dokładnie wytłumaczę co zrobić by osiągnąć sukces. Pamiętaj że do FM-u może cię wprowadzić osoba już będąca w firmie, dokonaj odpowiedniego wyboru sponsora, ja mogę zagwarantować ci wszystko co z nim związane, zawsze pomagam i znajduję czas dla moich ludzi. Oto namiary by się ze mną skontaktować gg 10835524 tel kom.660685254
adjobs1 / 83.23.154.* / 2009-07-12 22:58
Hej, znalazłem coś ciekawego!

www.megaobuwie.pl/praca

Szybka kasa na... dowolny cel!
w sam raz dla młodzieży/uczących się/niepełnoletnich

www.megaobuwie.pl/praca

Wejdź na www.megaobuwie.pl/praca i dowiedz się więcej. Przekonasz się, że warto. Będziesz pracować u boku dużej, polskiej i legalnie działającej firmy! Ogromne zyski na wakacje!

Spróbuj - to nic nie kosztuje!

www.megaobuwie.pl/praca
_____
praca dla młodzieży, praca, młodzież, praca dla niepełnoletnich, praca na wakacje, lekka praca, wysokie wynagrodzenie,
jan07 / 87.207.171.* / 2009-07-12 18:50
http://pracaxxx.prv.pl/
santoscofee / 2009-07-05 08:58
Współpraca z firmą SANTOS COFFEE. Jeżeli lubisz kawę - ta oferta jest skierowana specjalnie dla Ciebie. Wanilia, czekolada, orzech, tradycyjna kawa o unikalnym smaku. Od lipca hit - kawa odchudzająca. Szukam osób otwartych, lubiących wyzwania oraz oczywiście dobrą kawę.
Gwarantujemy biznes, na którym zarabia każdy bez względu na stopień zaangażowania.
Istnieje niepowtarzalna okazja działać z firmą od początku i uczestniczyć w jej sukcesie.

Z Santos Coffee masz swoje 5 minut - jeśli lubisz kawę i znasz osoby które lubią kawę tak jak TY - odniesiesz sukces w aromatycznym i smacznym biznesie z nami w Klubie.

Wszystko zależy od Ciebie Udzielę wszelkich informacji oraz oczywiście pomogę. Praca na cały etat lub dorywcza.
GG: 7120352
santoscofee@gmail.com
Walek127 / 2009-07-04 16:46
witam !
chcialbym przedstawic sposob zarabiania w internecie - oto link -
http://pulsreklamy.pl/pages/index.php?refid=walek
Zarobki na tej stronie zaleza od ciebie , ja zarabiam srednio 400 zl tygodniowo spedzajac przy niej 1 h dziennie wiec jesli siedzisz przed kompem i nudzi ci sie wejdz na to a zarobisz za to nie male pieniadze. Stronka sprawdzona przeze mnie , jest godna czasu i co najwazniejsze zarobisz na niej !
podaje jeszcze raz link - http://pulsreklamy.pl/pages/index.php?refid=walek
Ania BiZnEs / 87.205.199.* / 2009-06-30 12:19
To jest bardzo dobra oferta nie masz nic do stracenia a prędzej zyskasz!

Witam! proponuję dla każdego pracę w sieci. Może zarabiać na tym nawet sama młodzież!
Po krótkim czasie możecie zarabiać nawet 150-300 zł dziennie!
Więcej info, pisz na e-mail ania86i5@o2.pl w temacie wpisując PRACA a w treści
ewentualnie jakieś pytania. w ciągu 1 dnia otrzymasz wiadomość zwrotną z dalszą
instrukcją.
serdecznie zapraszam!

Ania
mbogacka / 95.48.171.* / 2009-04-30 21:30
cześć! zerknij na to - może się przyda:
www.JobBook.pl
bardzo fajna, wygodna multiwyszukiwarka!
aaana / 79.185.241.* / 2009-06-28 10:26
Szukasz pracy w domu?, chcesz skutecznie zarabiać?. Chciałbym
zaoferować Ci pracę, dzięki której będziesz zarabiać średnio 600 zł
tygodniowo za pomocą internetu, spędzając w nim zaledwie 1-2 godziny
dziennie. Zarobki mogą być oczywiście wyższe, a wszystko zależy tylko od
Ciebie. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) propozycją wyślij (nawet pustego) emaila
na adres: robo.jawor@wp.pl a natychmiast prześlę Ci szczegółową ofertę.
Kilko / 85.222.64.* / 2009-04-13 20:22
Jobexpress.pl
praca.pl
pracuj.pl
troszkę tego tam bedzie :)
Anna79 / 2009-05-15 15:28
Witam Pana,
nie potrafię się z Panem inaczej skontaktować jak tylko w ten sposób.
W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko
doradcy ds. ubezpieczeń i inwestycji, zdecydowanych otworzyć własną
działalność gospodarczą.
Do zadań kandydata na Doradcę ds. Ubezpieczeń i Inwestycji należy: pozyskiwanie Klientów, profesjonalne doradztwo w zakresie produktów
ubezpieczeniowych i inwestycyjnych, sprzedaż produktów finansowych.
To co zyskuje kandydat współpracujący z jedną z największych instytucji
finansowych w Polsce, będącej częścią międzynarodowej grupy Aviva.
1.Karierę w międzynarodowej firmie,
2.Nowoczesne narzędzia pracy i profesjonalny system szkoleń,
3.Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zgodnie z grafikiem ułożonym
przez siebie,
4.Wysokie zarobki!!!!!
Zachęcam do zapoznania się z powyższą ofertą.
Jeżeli spotka się ona z Pana zainteresowaniem, to proszę przesłać swoje aktualne CV na adres: anna.zakrzewska79@wp.pl
Jeżeli powyższa oferta nie zainteresuje Pana, to uprzejmie proszę o
zastanowienie się nad rekomendacją
osób, dla których jest to ciekawa propozycja. Proszę wówczas podać w wiadomości e-mail dane kontaktowe takiej osoby: imię i nazwisko,
telefon kontaktowy oraz mail.
Czekam na informację zwrotną z Pani strony i z góry dziękuję za pomoc.
Z poważaniem,
Anna Zakrzewska
Researcher CU grupa Aviva
XXIII Oddział Commercial Union w Warszawie
ul. Bora-Komorowskiego 37 lok. usł. 10
03-982 Warszawa
tel.: (22) 514-06-70
kom.: (+48) 501 717 135
email: anna.zakrzewska79@wp.pl
pawlok / 212.76.37.* / 2009-05-12 12:22
Szukanie pracy na forach dyskusyjnych mija się z celem, nie warto tracić czasu na śmieszne oferty dla dzieci. Normalne poważne propozycje znajdziesz w necie tylko na portalach typu jobexpress.pl. Poza tym warto przejrzeć gazety, chociaż tam ilość ofert jest znacznie mniejsza. Może dlatego, że trzeba za nie płacić :).
kilko / 83.3.158.* / 2009-05-13 16:58
Ilość w gazetach ogłoszeń spada bo ludzie się przerzucają na net. A Ty z jakiego najczęściej j portalu korzystasz?
antek21 / 91.94.36.* / 2009-05-15 23:11
d
antek21 / 91.94.36.* / 2009-05-15 23:15
Polecam jobexpress.pl. Młody i szybko rozwijający się serwis pracy. Jest parę fajnych funkcji, jak robienie CV w PDFie czy śledzenie swojego CV. Warto mieć u nich konto, nawet dla zasady, żeby spływały oferty.
pawlok / 212.76.37.* / 2009-05-22 14:30
Dla zasady to możesz mieć konto na innych portalach, które mam wrażenie że są zasypane kurzem. Właśnie na jobexpressie można znaleźć świeże oferty i ja sam skupiłem się na tym portalu przy poszukiwaniach. Tego typu ułatwienia jak piszesz powinny być wszędzie, a jak widać brakuje takich opcji, chociaż dla mnie osobiście eksport CV do pdf'a nie jest tak ważny. Przydatniejsze jest automatyczne aplikowanie, czyli wysyłanie maili z cv do pracodawcy, bo przyspiesza codzienną monotonię wysyłania swojej aplikacji.
antek21 / 89.77.168.* / 2009-05-24 11:46
Automatyczna aplikacja jest super usługą. Zaoszczędzić można wiele czasu. To akurat też obserwuje, że prawie codziennie na jobiexpress.pl jest wiele nowych ofert pracy. A Ty Pawlok szukasz teraz czegoś?
pawlok / 212.76.37.* / 2009-05-30 14:34
Chcę zmienić pracę, bo mam już prawie 2 lata przepracowane i zdobyte trochę doświadczenia, więc może coś ciekawego się znajdzie. Nowe oferty na jobexpressie są i to jest znacznym wyróżnikiem w porównaniu do innych portali...
Zapomniałem dodać, że można dodać kilka listów motywacyjnych i dołączać przy aplikowaniu w zależności od potrzeb (ja dałem w pdf, ale jak ktoś chce to można też wpisać w formularzu).
antek21 / 89.77.163.* / 2009-05-31 23:58
To powodzenia. Ja mam nadzieję, tez zacząć intensywne poszukiwania w najbliższych dniach. Mam nadzieję, ze te opcję z joba się przydadzą. Na innych portalach tez staram sie być na bieżąco i rozsyłać cv.
pawlok / 212.76.37.* / 2009-06-05 16:49
Wg mnie szkoda, że tego typu udogodnień nie ma na innych stronach, bo wtedy można poświęcać mniej czasu z tym samym efektem. Wiadomo, że szukanie pracy nie może dotyczyć jednego miejsca, ja również posiadam konta na praca.pl, infopraca.pl, pracuj.pl, gazetapraca.pl,itd. Można wymieniać dużo stron, jednak zawsze im czegoś brakuje mimo że ofert jest dużo.
bastrick / 89.229.29.* / 2009-06-07 16:33
trzeba próbować, choć fora internetowe to faktycznie raczej marny pomysł, a na portalach pracy można znaleźć sporo ciekawych opcji, sam choc prace mam to czasem spogladam sobie na to jak wyglada sytuacja na rynku, kto wie moze z dnia na dzien bede musial poszukac nowej opcji na zarobki :)
Dotek / 212.122.223.* / 2009-06-14 19:24
Fora faktycznie nie są dobrą opcją na szukanie pracy, ale właśnie na forach można znaleźć przydatne informacje co do tego JAK szukać pracy. Zawsze sprawdzam co inni piszą, jak oni szukają pracy. Teraz na przykład dowiedziałam się o nowych portalach. Korzystałam z tych popularnych, ale jobexpress nie znałam. Na pewno sprawdzę, jakie mają tam oferty. Wszystkim, którzy są bezrobotni i szukają zajęcia życzę powodzenia!
bastrick / 89.229.29.* / 2009-06-15 09:20
no tak, masz calkowita racje, bo jesli ktos nie wie jak sie zabrac do szukania, to ma male szanse na to aby znalezc robote. jednym z najbardziej przyjaznych portali dla usera jest chyba jobexpress, bo wszystko jest dokladnie wytlumaczone i kilka sie dosc intuicyjnie, a na reszcie to czasem wszystko jest bardzo nieskladne i trudno sie polapac osobie, ktora na codzien nie ma stycznosci z internetem
Dotek / 212.122.223.* / 2009-06-18 21:42
zarejestrowałam się na tym portalu i faktycznie jest bardzo przyjazny dla użytkowników. podobają mi się opcje typu przerabianie cv w plik pdf czy zachowywanie lm w różnych wersjach. no i przede wszystkim nie trzeba sie rejestrować. szkoda, że na innych portalach nie ma takich ułatwień, bo przecież i tak trzeba z nich korzystać. wiadomo, że trzeba się aplikować wszędzie, gdzie popadnie.
lucky13 / 217.17.38.* / 2009-06-28 08:03
A ja się jeszcze nie zarejestrowałam na jobexpress.pl, ale z niego korzystam, przeglądam oferty i wysyłam cv - czyli ogólnie standard. Zwlekam z tym zarejestrowaniem, bo strasznie nie lubię zakładać kont, wpisywania swoich danych, itp. Na szczęście na jobie nie muszę tego robić, by odpowiedzieć na interesującą mnie ofertę.
pawlok / 212.76.37.* / 2009-06-22 11:50
Ja już chyba pisałem, że ich strona jest przejrzysta, akurat to jest ważne. Jeszcze nie spotkałem się też z wysypaniem się serwera co zdarza się w wielu innych wyszukiwarkach. Ostatnio zauważyłem też, że można nie zakładać konta, tylko wysyłać bezpośrednio ze strony odp na oferty, ale i tak jestem zarejestrowany. Jak Wasze efekty poszukiwań? U mnie było parę rozmów, ale bez skutku. Mam też problem z umawianiem się w godzinach mojej obecnej pracy.
bastrick / 89.229.29.* / 2009-06-22 12:19
wiesz, roznie z tym bywa, czasem umawiam sie na jakas rozmowe i faktem jest to, ze to raczej nie ja decyduje o godzinie rozmowy i wcale sie temu nie dziwie :) ogolnie szukanie pracy przez internet idzie mi szybciej niz chodzenie po firmach i plaszczenie sie przed ludzmi
Dotek / 212.122.223.* / 2009-06-22 22:19
Ja akurat z godzinami nie mam problemu, bo nie pracuję obecnie. Byłam już na kilku rozmowach, ale jak dotąd albo ja nie byłam zainteresowana daną pracą albo pracodawcy mną. Jak na razie cały czas aplikuję i odpowiadam na nowe oferty. Cieszę się, że dzięki takim serwisom np. wspomniany już przeze mnie jobexpress, całe poszukiwania idą mi tak sprawnie. Jestem pewna, że w końcu coś znajdę. W tym tygodniu znowu idę na dwie rozmowy. Może akurat tym razem się uda :)))
bastrick / 89.229.29.* / 2009-06-23 00:56
oh Dotku oh Dotku na pewno się uda! jesteś taka rozkoszna i jeśli tak samo wyglądasz jak sposób w który wypowiadasz się w formie literek to napewno znajdziesz pracę na jakimś stanowisku, które jest dobrze opłacane :) widze, że zgadzamy się też co do szukania pracy przez internet - jobexpress.pl jest faktycznie cool. skąd jesteś może się spotkamy?
Dotek / 212.122.223.* / 2009-06-24 18:34
Wyglądam tak samo rozkosznie jak sposób, w którym wypowiadam się w formie literek i może trudno w to uwierzyć - nadal nic! :) A jestem z Poznania, gdzie niby nie jest trudno o pracę. Jutro pierwsza rozmowa z tych dwóch, które mam w tym tygodniu. Może tym razem! Gdzie ja miałam głowę, jak zaczynałam studiować politologię!? A co do sposobów szukania pracy, to wiadomo - oboje wybraliśmy najlepszą opcję ;)
pawlok / 212.76.37.* / 2009-06-26 11:32
Tak to już jest po studiach humanistycznych niestety trudniej o pracę niż po ścisłych. W pracy nawet rozkoszny wygląd nie zawsze pomaga ;). Bardziej liczą się znajomości i układy. Z godzinami rozmów kwalifikacyjnych różnie bywa, ale najczęściej mi się zdarza przed południem i koliduje to z pracą. Pisaliście tu o forach, może i racja, bo doświadczenie innych ludzi warto wykorzystać. W każdym razie jak znajdę pracę to będę mógł doradzać jak jej szukać. Jak na razie wysyłanie odp na wiele ofert w ciągu tyg, tylko przez portale pracy, m.in. jobexpress, czekanie, umawianie się na rozmowy i tak w kółko..
edi23 / 85.222.64.* / 2009-06-26 12:21
No coś w tym jest, ale uważam że warto szukać po portalach www swojej wymarzonej pracy. Nie zawsze znajomości pomagają. Da się osiągnąć wiele bez pleców.
Dotek / 212.122.223.* / 2009-06-27 20:43
No i byłam na tych rozmowach... Jedna praca okazała się zwykłym awkizytorstwem, więc od razu ją odrzuciłam, druga natomiast zapowiada się fajnie, ale muszę uzbroić się w cierpliwość i czekać na telefon. Mam nadzieję, że oddzwonią niezależnie od tego, czy mnie przyjmą, czy nie. Nienawidzę tej niewiedzy! Niestety jednak mało firm wpada na ten genialny pomysł, żeby oddzwonić do kandydata i powiadomić go o wynikach rekrutacji. Gdyby chociaż mówili, ile należy czekać na telefon z propozycją pracy. "Odezwiemy się do pani w NAJBLIŻSZYM CZASIE..." Co to znaczy w najbliższym czasie!!!!!????
lucky13 / 217.17.38.* / 2009-07-03 20:31
Mi to zwykle na spotkaniach walą prosto z mostu: "Mamy jeszcze kilka spotkań kwalifikacyjnych z innymi kandydatami. Skontaktujemy się tylko z kandydatem najbardziej odpowiadającym naszym oczekiwaniom". No, i zwykle nie kontaktują się.Ale prawdę mówiąc wolę taką szorstką szczerość niż asekurancko grzeczną odpowiedź, że skontaktują się ze mną w najbliższym czasie. Cóż, nie można tracić nadziei ani ducha walki:) We wtorek mam kolejne spotkanie -umówione z Joba. A nuż, może się tym razem uda? Pozdrawiam wszystkich, tak jak ja, szukających pracy..
bastrick / 89.229.29.* / 2009-06-27 21:56
najczesniej znaczy to po prostu 'nigdy', nie chce ci zbijac, ale mysle, ze dalej powinnas odwiedzac jobexpressy itd i szukac sobie robotki :)
Dotek / 212.122.223.* / 2009-06-28 11:23
Świat się na dwóch rozmowach nie kończy... To jasne, że szukam dalej. A tak w ogóle to dzięki za duchowe "wsparcie". Nigdy nie zadzwonią... takie rzeczy chcę teraz czytać, o tak!
bastrick / 89.229.29.* / 2009-06-28 23:12
no,a myslalas,ze co?
takie jest zycie nic nie zrobisz. kochanie skup sie lepiej na szukaniu pracy :)
Dotek / 212.67.149.* / 2009-06-30 12:27
Irytujesz mnie! Mógłbyś się do mnie tak nie zwracać? Sam się lepiej zacznij rozglądać za pracą. Nadszedł nowy tydzień i na pewno jest mnóstwo nowych ofert. Zacznij przeglądać portale z pracą, a nie fora...
pawlok / 212.76.37.* / 2009-06-30 17:45
O co te kłótnie? Mi trafiła się ostatnio dobra propozycja, dlatego już przygotowuje wypowiedzenie umowy w obecnej robocie :). Jeszcze na 100% nie przesądzone, czy przyjmę tą ofertę, bo mam umówione 2 rozmowy. Przeglądanie forów też jest uczące, bo można skorzystać z doświadczenia innych. Czytałem już wiele tematów o poszukiwaniu pracy i dzięki temu nie miałem problemu z wybraniem portali spośród kilkuset wyników na googlach. Wszędzie zresztą przewija się pracuj.pl, jobexpress.pl i infopraca.pl, czasami jeszcze ludzie korzystają z gazetapraca.pl
golio / 89.77.163.* / 2009-07-01 01:21
Bez sensu dyskusja. Lepiej wejść na net i szukać ofert. Szkoda czasu na jałowe dyskusje z dziećmi noestardy:)
Dotek / 212.122.223.* / 2009-07-01 21:41
Ile można spędzać czasu na samym przeglądaniu ofert w necie? Czasem potrzeba trochę odmiany, np. w postaci sprzeczek na forum :P A dziś mam dobry humor, bo oddzwonili i zaprosili mnie na drugi etap :DD Dziś odpuszczam sobie siedzenie na goldenlinach, pracach peel czy innych jobexpressach i zabieram się do opracowywania zadań, które mam przygotować na tą drugą rozmowę :)
bastrick / 89.229.29.* / 2009-07-05 01:37
dotuś też jestem z poznania i nie chodzi mi o durnowate sprzeczanie się na forum, mowiac wprost chciałbym się z Tobą umówić :) a co do mojego szukania to jest to proces zdecydowanie kontrolowany - wchodze z rana na portal kariery, pierw jeden, potem drugi, wiecie, jakas gazetapraca, potem jobexpress, potem costam, otwieram z 50 ofert, wybieram 25, wysylam cv i zjem sniadanko i ide na piwko

zreszta.. staram się nie narzucać pracodawcom i dać im czasu do namysłu, a kiedy nie odpowiadają wysyłam im kopertę z białym proszkiem w środku z jakąś sympatyczną adnotacją
lucky13 / 217.17.38.* / 2009-07-05 23:30
No to muszę pogratulować, ja to taki systematyczny nie jestem. Owszem, regularnie przeglądam jobexpress.pl, gazetapraca.pl, czy pracuj.pl, ale wchodzę nie codziennie tylko co drugi dzień, a czasami co trzeci. Może dlatego minęło już trochę czasu, odkąd szukam pracy?
pawlok / 212.76.37.* / 2009-07-03 18:27
Golio a jak chcesz szukać przez net bez żadnych wiadomości gdzie? Tylko przez google szukać? Jeśli tak uważasz to życzę powodzenia. Chyba, że masz już doświadczenie w szukaniu pracy i wiesz co i gdzie. Tak jak napisałem jest kilka lepszych stron, na których obowiązkowo trzeba mieć konta. Mam nadzieję, że określenie dzieci neostrady nie było do mnie...
golio / 85.222.64.* / 2009-07-04 00:13
Pewnie nie można cały czas siedzieć w ofertach i na nie patrzeć:) To powodzenia na rozmowie w takim razie:)
pawlok / 212.76.37.* / 2009-07-07 14:38
Z tych 2 rozmów do jednej firmy już mogłem się dostać, ale warunki pracy mi nie odpowiadały, a wynagrodzenie było śmieszne.
W ofertach trzeba być cały czas na bieżąco, ale jak masz konta na tych kilku stronach to znacznie ułatwia szukanie. Zwróć też uwagę na ilość osób, które odpowiadają na daną ofertę, jak masz 0 albo 1 odp to jest większa szansa, że cię zechcą. Na jobexpressie jest tego bardzo dużo i należy to wykorzystać. Aplikowałem ostatnio na jedną z takich ofert i od razu była odpowiedź i umówienie na rozmowę.
bastrick / 89.229.29.* / 2009-07-06 00:59
jesli czytasz oferte przez sto godzin, to gratuluje. idz moze na jakis kurs czytania - lepiej zajmij sie tym zanim znajdziesz prace, bo czytanie czasem jest dosc pomocne. rzucenie okiem na oferte trwa maksymalnie do 5 minut, zwykle to 2-3minuty. potem wyslanie mejla kolejna minutka, czasem dwie.

@lucky: systematycznosc, systematycznoscia - mam ochote aplikuje, nie mam nie aplikuje co oczywiscie wiaze sie z tym, ze budzet uszczupla sie :D dlatego wole wbic na jakiegos jobexpresa, jobpajlota czy na inny portal i cos jednak poszukac zeby z czystym sumieniem popijac sobie piwko
lucky13 / 217.17.38.* / 2009-07-07 15:34
Tak ostatnio narzekałem, że coś długo szukam pracy, a tutaj proszę - wczoraj do mnie zadzwonili i zaprosili na spotkanie i dzisiaj już byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. I kolejne spotkanie umówione z Joba. Przyszedłem, pogadałem i zaprosili mnie na drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej - ma mieć postać jakiegoś egzaminu, trwającego kilka godzin. Czuję lekki niepokój przed piątkiem.

Co do systematyczności - to czasami zdarza mi się być systematycznym:) Prawie codziennie piję piwo:)
Dotek / 212.122.223.* / 2009-07-11 00:51
Ja już przestałam być systematyczna, dopadło mnie letnie lenistwo. Byłam na drugim etapie rekrutacji, myślę że wyszło poszło ok. Mają dać odpowiedź do 20 lipca... Oprócz mnie były tam tylko 4 osoby, więc są jakieś szanse:D
No ale nic, wróciłam znad morza, czas się zabrać za dalsze szukanie, bo z tamtym to nic pewnego. Przynajmniej o tyle dobrze, że pojawiły się jakieś nowe oferty na wszystkich portalach.

bastrick, ja bym nie chciała się z Tobą umawiać :]
pawlok / 212.76.37.* / 2009-07-15 16:10
Jak zrobiłaś przerwę na plażowanie to nie dziwne, że są nowe oferty ;). Jakoś długo im zajmuje rozpatrzenie Twojej kandydatury...do 20 lipca to ja mam nadzieję znaleźć pracę! Systematyczność i wytrwałość do podstawa, ja inaczej pogubiłbym się w ofertach, trzeba przeglądać w miarę możliwości regularnie, a nie pić piwo. Jeszcze zapytam o jedną sprawę techniczną: jak aplikujecie z portalu (np. jobexpressu) to od razu przeglądając ofertę, czy najpierw zapisujecie do profilu i dopiero później aplikujecie do wszystkich?
bastrick / 89.229.29.* / 2009-07-12 03:53
Dotuś umów się ze mną :D rzadko kiedy zdarza sie, ze na takim smiesznym forum rozgrzewa taka dyskusja!! :) moze umowmy sie na wspolne wysylanie aplikacji do pracy he? :D to bylaby romantyczna sytuacja..
Dotek, nie Dotuś / 212.122.223.* / 2009-07-12 17:48
No widzisz, a ja tak na każdym forum podgrzewam atmosferę dyskusji. Nie potrzeba mi pomocy przy rozsyłaniu aplikacji, szczególnie, że nie jest to najtrudniejsza rzecz na świecie. Portale w necie są tak proste w obsłudze i rozsyłanie cv idzie tak szybko, że mogłaby to być bardzo krótka randka :)
Dotek / 212.67.149.* / 2009-07-25 21:46
Dawno mnie tu nie było, zatęskniłam za bastrickiem, a tu nic, cisza... Aż mi się smutno zrobiło, że mój adorator zamilkł... Czyżbyście znaleźli pracę, chłopcy?
20 lipca minął, ale się do mnie nie odezwali... Szukam dalej. W przyszłym tygodniu mam jedną rozmowę, znowu z jobexpress. Teraz już nie plażuję, piwa też nie piję, zaczynam intensywne szukania, w końcu na pewno coś znajdę!

Najnowsze wpisy