Forum Forum emerytalneOFE

chce zmienic fundusz emerytalny

chce zmienic fundusz emerytalny

mariola18 / 2007-11-27 17:56
witam tkwie w bankowym od poczatku i zdecydowalam sie na zmiane funduszu nie interesowalam sie dotychczas zagadnieniem ale odwiedzil mnie agent nationale-nederlanden i proponuje ten fundusz zapoznalam sie z rankingiem i rzeczywiscie dobrze stoi mysle tez o commercial prosze o opinie i porade z gory dziekuje
Wyświetlaj:
www.ofe.xt.pl / 217.17.46.* / 2007-12-08 15:44
Regulamin forum
eme / 83.22.65.* / 2007-12-08 18:03
I cóż tego:-) Taaa znawca z axy sie znalazł. I o to chodzi zeby teraz zmienic, jezeli nie wiesz o co biega to wróć na najblizsze szkolenie z nowego naboru zmieniaczy axa
RyB / 217.17.46.* / 2007-12-05 17:04
Wiele rad masz poniżej i każda jest inna. Powiem tak - wybierz sama bez oglądania się na zdanie innych. To że musisz zmienic Bankowy nie podlega dyskusji.
Jak wybierzesz sama to pretensje będziesz mieć tylko i wyłacznie do siebie.
Jak kogos posłuchasz to na niego zrzucisz wine za ewentualna wpadkę.

Pozdrawiam i zycze dobrego wyboru.
karlo_25 / 212.76.40.* / 2007-12-06 12:45
witam, proponuje pana od Nationale-Nederlanden zapytać o koszty prowadzenia rachunku, mają najwyższe na rynku, ale oczywiście nie mówią o tym, a jesli już ktoś spyta, skromnie odpowiadają że najlepsi się cenią pozostawiając wizytówkę i odchodząc w siną dal, A wcale nie są najlepsi. Proponuje wejść na strone komisji nadzoru ubezpieczeń i funduszy emerytalnych, obecnie komisja nadzoru finansowego tam jest wszystko i cała prawda.....
eme / 83.22.14.* / 2007-12-06 17:57
Pierwsze słysze.Skad masz takie informacje.Zdradź je, czego dotyczą???
rydz78 / 2007-11-28 21:35
Komentatorzy odradzxające zmiane,to urzednicy platni.Prawda jest gorzka agenci zarabiaja na naszych oszczednosciach ktore w funduiszach topia sie jak lod i trodno ich wycofac-popniewaz przy pumarzaniu pobierahja wysoka prowizje do 10%-npAegon,z falszyfym funduszem gwarantowanym,.(-miesiecy temu wlozylem 11 tys.żl,teraz mam juz tylko tys, jesli umorzę to zabiorą jeszcze tys.Jak takim wierzyc.Agemci i posrednicy bogaca sie na naszych oszczednosciach,zabieraja nam pierwotny kapital,a kiedy chće np.wycowac sie z AEgonu-to potracaja az do10%.Dalem im na przechowanie 9 m-cy temu 11q tys.dzisiaj mam tylko 7-dem.chrzanic ich,oszysci do potegi,tlumacza sie bessą nA RYNKACH SWIATOWYCH-TO SZTUCZNA GRA SPADKOWA,MEDIALNA
rydz78 / 2007-11-29 20:51
Dzięki za uwagi,zaskoczyłaś mnie tym,ze aegon nie jest w ofe, koszty rozumie tylko umiarkowane,ale przy umarzaniu pobierać aż tyle-skandal.Ponadto musisz wiedzieć,ze mam tylko polisę,wydaną na podstawie podpisanego przeze mnie zlecenia -umowy nie dali,gdybym wiedział o tych niuansach nie podpisałbym zlecenia Za błędy place . i uwazam,ze oni są fe,do X potęgi.Pozdrawiam
eme / 83.22.15.* / 2007-11-30 10:02
Aegon tez jest ofe ale kupiles cos innego :-)Kupiles terminowe ubezpieczenie kapitalowe :-)Albo zamykasz oczy i plyniesz z nimi dalej albo rozgladnij sie za tym co konkretnie potrzebujesz.
eme / 83.22.41.* / 2007-11-29 08:20
Ale nie wlozyles tego do ofe!!! To co zrobiles to nie jest Otwarty Fundusz Emerytalny.!!!Kupiłeś TFI albo jakieś ubezpieczenie inwestycyjne.To nie na funduszu gwarantowanym tracisz a na kosztach obsługi i kosztach wynikających z tresci umowy.
Niestety bessa jest i musisz poczekać.Mysle ze Rajd ŚW Mikołaja juz nadchodzi, tak przynajmniej na dzien dzisiejszy wyglada giełda.Ale moge sie mylić.

Najnowsze wpisy