Forum Forum inwestycyjneFundusze

Polisa inwestycyjna w AXA a doradcy finansowi

Polisa inwestycyjna w AXA a doradcy finansowi

kusykzy / 2009-02-14 15:56
Mam pytanie do wszystkich doradców oraz przedstawicieli firm ubezpieczeniowych oferujących polisy inwestycyjne. jeżeli doradca oferuje mi jakąś polisę z firmy zewnętrznej (axa, aegon itp.) zapiera się że nie pobiera za to prowizji ode mnie. No ale zarobić na tym musi wię zapłaci mu druga strona czyli ta firma zewnętrza. No dobra ja rozumie, każdy chce zarobić. ale powiedzcie mi czy jesli pójde prosto do axy czy aegonu i tam to z nimi podpisze to dostane dokładnie takie same warunki czy może polepszone o prowizję doradcy??
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Wyświetlaj:
dumniy / 2010-04-12 22:10
Jak masz większą kwotę to u takiego doradcy proponbuje narzekać ,że
-opłaty wysokie itd -że prowiz duże za wejście ( ogólnie mozesz trochę sie potargować i powinieneś dostać lepsze warunku). Natomiast jeżeli masz 20 tyś to pewnie nic nie wynegocjujesz ,ale próbować zawsze warto. Zawsze.
Nawet buty w centrach handlowych skurczy byki 250% narzucają marży mają z czego schodzić niech schodzą (sory za odejscie od tematu)
mfundusz.pl / 79.163.52.* / 2009-02-16 22:04
Ważne jest abyś trafił na doradcę, a nie sprzedawcę, którego za miesiąc już nie będzie. W programach dla Klienta w zasadzie nie ma różnic. Mogą się trafić rozbieżności, ale nie są związane z kosztami, które ponosisz. Ewentualnie możesz poszukać dobrej oferty, ponieważ czasami doradcy mają promocje. Teraz przykładowo trwa promocja na produkty AXA.
Sabinka21 / 88.156.60.* / 2010-04-12 18:27
Witam to jest numer mojej polisy BC1724684/00 imię Sabina
Z... jak coś to pisać na gg 1919866 bo weryfikują dane przy
zawieraniu polisy jak ktoś się odezwie podam nazwisko i
miejscowość
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Sabinka21.]
Sabinka2111 / 46.112.203.* / 2011-07-04 22:01
Aktualizacja polisy Witam to jest numer mojej polisy 2516434 imię Sabina Zakrzewska Nowa Wieś Wielka jak
coś to pisać na gg 1919866 nawet jak jest niedostępny(ukryty) bo weryfikują dane przy
zawieraniu polisy jak ktoś się odezwie potrzebne dane a do znajomi z
forum, pada pytanie o szczegółowe dane i ... niestety .... nie chcesz mieć kłopotów
napisz do mnie i powołaj się na mój numer polisy, polisa aktualna, zniżka
gwarantowana, chociaż jeden pisze ze jednak weryfikują reszta chcąc zarobić nabija
ludzi oni kasę a reszta .... dopłata :P

##########################
2516434
2516434
2516434
2516434
2516434
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Sabinka21.]
wroniak / 2009-02-15 15:44 / portfel
Nie ma roznicy, po prostu towarzystwo dzieli sie kosztami z posrednikiem - powstaje prowizja.
jerzy3711 / 2009-02-14 16:59 / portfel / Bywalec forum
To bez znaczenia ,twoje pieniądze są inwestowane w 100% w ramach programu który wybierzesz .Jeśli spiszesz program z agentem zawsze możesz liczyć na jego pomoc w razie jakichkolwiek niejasności lub problemów i nigdy nie zostaniesz bez pomocy. Pozdrawiam
aae / 77.253.120.* / 2009-02-14 16:09
Pracowałem w Aegonie, teraz pracuję w firmie zewnętrznej. Jeśli chodzi o polisy Aegona, to gwarantuję Ci, że nie ma różnicy pomiędzy warunkami.

Choć nie ukrywam, że pracując bezpośrednio w Aegonie słyszałem, że któraś firma zewnętrzna ma lepsze warunki niż agenci towarzystwa, ale dotyczyło to tylko minimalnej składki.

Pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy