Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Toyota zainwestuje w Ubera. Volkswagen ma inny plan

Toyota zainwestuje w Ubera. Volkswagen ma inny plan

Wyświetlaj:
Jacek 7311 / 31.182.84.* / 2016-05-28 08:43
Dzisiaj jeszcze Uberowi potrzebni są kierowcy bo potrzebują kapitału do stworzenia autonomicznego samochodu ale już za parę lat ci ludzie nie będą mieli pracy. Tak zaczyna się dziać w każdej branży że wymieniają ludzi na roboty. Dzisiaj ludzie zachwycają się nową technologią, rozumiem ale czy każdy z nas zastanowił się jakie niosą też konsekwencje ? Wiele ludzi straci pracę na rzecz jednostek takich właśnie jak uber, google czy innych cudów którym sami napędzamy kapitał. Nie będziemy mieli z czego wyżywić własnych rodzin.
mareczekzdun / 79.185.36.* / 2016-05-27 15:19
W połączeniu z planowanym wprowadzeniem autonomicznych samochodów przez toyote to moze byc cos. Tym bardziej że na czymś muszą opierać swoje mapy. Taka współpraca mi się podoba.
roman233e / 2.223.112.* / 2016-05-27 12:40
sprawa jest oczywista większość kierowców taxi ma VW, skody gett to jest aplikacja do bukowania taxi a uber to jest firma która nie zatrudnia taksówkarzy tylko ludzi z ulicy i bierze prowizje 25% sukces ubera to być najtańszym bo jak z nimi konkurować jeżeli ktoś może cie zawieść astra i nie musi mieć kasy fiskalnej różnych wydatków itd toyota ulubiony samochód kierowców ubera
I jeszcze jedno uber tak jak google, amazon nie płacą podatków
Mikolanol / 89.65.57.* / 2016-05-26 10:04
Gett to nie jest aplikacja zblizona do Ubera. Raczej wypadalo by porownac ja do iTaxi lub MyTaxi...to jest posrednik do zamawiania taksowek, a nie "przewozu osob"
mateo730 / 95.49.133.* / 2016-05-25 21:21
Jak widać oba koncerny nie spią i zakasają rękawy do działan. Jeżeli chodzi o Toyote to można powiedzieć ze z ich rozwiazaniami jestem na bieżaco ponieważ nie dawno zakupilismy z żoną nowego Aurisa. Z auta jestem mega zadowolony, toteż kibicuje koncernowi w dalszych dzialaniach.
Marek4343 / 193.28.187.* / 2016-05-27 08:46
to lepiej uwazaj na pedal gazu i hamulca toyota lubi robic buble !
jarooo W-wa / 94.254.162.* / 2016-05-26 15:31
Szkoda tylko, że Toyota tak znana firma ma zamiar inwestować w nielegalny interes.W Polsce jest to przestępstwo,wozenie ludzi to nie ziemniaków,dlatego kierowcy muszą mieć licencje,badania,swiadectwa o niekaralności by wozić ludzi
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
luki07 / 5.60.150.* / 2016-06-01 14:27
Jakie nielegalne? Nie mówimy o czarnym kręgu nielegalnych taksówkarzy? Za duży wpływ telewizji. Myślisz że toyota, globalny lider sprzedaży bawił by się w takie małe kontrakciki i w dodatku by się nim tak publicznie chwalil?
Kierowca Uber / 8.37.233.* / 2016-05-27 16:41
kierowcy Ubera tez musza posiadac zasw.o niekaralnosci. Dodatkowo zasw.o wykroczeniach w ruchu,a raczen ich braku. Licencja? Czym innym dzis jest,jak tylko zaswiadczeniem,ze auto jest gotowe do jazdy jako Taxi. Po deregulacji tego zawodu,kazdy ja otrzyma w swoim urzedzie miasta,bez egzaminow z topografii. Taksowkarze, tak jak kierowcy Ubera korzystaja dzis z nawigacni.Dodatkowo taksometr mozna podkrecic a gps-a NIE
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy