Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ulgi na dzieci w górę. Zobacz, ile zaoszczędzisz

Ulgi na dzieci w górę. Zobacz, ile zaoszczędzisz

Wyświetlaj:
guru122 / 77.253.232.* / 2014-10-23 12:46
Kto normalny posiada w dzisiejszej sytuacji ekonomicznej 3 i więcej dzieci? Odp. ludzie których na to stać. Bogaci (w tym parlamentarzyści) sami sobie przyznają ulgi, a podatnik za to płaci.
iloraz / 83.11.7.* / 2014-10-24 10:24
Wybacz, ale posiadam 4 dzieci i nie jestem nienormalna! Po studiach, pracuję i odprowadza składki ZUS. Wiec nie rozumiem twojego sarkazmu, dlaczego nie mogę uzyskać od państwa żadnej ulgi?? Jako podatnik odprowadzam tez podatek nie tak jak inni, którzy nabijaja państwo w butelkę, kupują auta za krocie, odliczania ich wartość od podatku i nic nie płacą fiskusowi bo nie mają dochodu....lekarze, prawnicy. ..no tak ale waszym zdaniem rodziny wielodzietne to patologia! !@
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
oszołomek / 46.76.111.* / 2014-10-23 16:26
słusznie, ja mam piątkę dzieci i też nie chcę żadnych ulg, aby mi nikt nie wypominał ile dostałem, tym bardziej, że najmłodsze skończyło już studia i mam gdzieś ten 1 tys. zł. Więcej, jestem na tyle zamożny, że wnioskuję o opodatkowanie posiadaczy dzieci, co się proletariat będzie rozmnażał!!!!!
qwejk / 85.28.168.* / 2014-10-23 14:31
słusznie, ja ma trójkę i nie chce od nikogo ulg bo po pierwsze to i tak śmieszne pieniądze a ktoś potem może mówić że coś mi dał, po drugie wystarczy że nie będą mnie okradać (poprzez inne podatki) i sobie spokojnie poradzę.
charliee / 195.182.9.* / 2014-10-23 12:28
W końcu jakaś większa i korzystna zmiana, zwłaszcza dla posiadających więcej dzieci. Pora na podwyższenie ulg na pierwszą dwójkę bo nie podnoszono od 2009!

Najnowsze wpisy