ulga na dzieci

mgdg / 2008-01-08 16:35
Witam,
Proszę o wyłumaczenie mi w jaki sposób mogę sie rozliczać za 2007 ,Do tego roku rozliczałam sie razem z mężem.Ja nie osiągałam dochodów.W lipcu 2007 r zmarł mój mąż .Czy w tym roku równiez mogę rozliczyć się razem z nim?Chciałabym rownież skorzystać z ulgi na dzieci (mam ich dwoje) Proszę o odpowiedz.
Wyświetlaj:
www_kuba_waszkowiak_com_pl / 2008-02-14 14:54 / Bywalec forum
Jeśli chcesz przekazać 1% swojego podatku za 2007r. organizacji pożytku publicznego, a nie wiesz komu - dowiesz się na
www.kuba.waszkowiak.com.pl
zakładka "Jak wypełnić zeznanie podatkowe?".
rrer / 88.199.125.* / 2008-01-12 19:18
REEDDDSASddaDQARRARRESeEAEEAQRRArraqtaRRFRAZRAZTFTAZATTARTTREERAZTReeekazzkikk4q4tddwqttsqrrsqrrasfddsDfrATTTTDDfDFFGfGFGZAGAFFCcDZfFFFAZFFZdDDDDDDDZADFTSXATTSXYYTXSTYXYTSXGGKKIKKKMYIKH;ML;H;INHJHZJJNXJNC BXHHJKVGLXV,LRSTATTSXTTSXTTWSTYTXSYTRYED66T/Z'ALSXLKDCLKKOSDOOPWSYHXSYTGSWTTSQTTLOKLMCVFXGFZFCFFGSXGGWDHKHHGFFGFRTRAZFSWTRWRERSEEW2EWSQARRRRQADQAEDWQEEWERSQAEWROJJXJIOTRRSD5RARDAZARTQSFZARAFSRTSWTFQATRRARRARRWQESQAERWSTFQSTRWSTTTRQWTWQTYYILkjzahugfggggagtffadrdqsersqasseaedGgfxsgfxsdsxfgdsfedffsdfffqffsafffwcfcfsgssfsggdegghdeh
mgdg / 2008-01-15 01:01
dostałam odpowiedz ale jest ona nieczytelna tylko same literki bez związku logicznego -proszę o odpowiedz

Najnowsze wpisy