Forum Forum pracyDokumenty

wzór listu motywacyjnego

wzór listu motywacyjnego

otooka76 / 2012-03-07 09:48
Chce sie starac o prace w przedszkolu, mam juz napisane CV jednak nie wiem jak napisac list motywacyjny, co w nim waznego zawrzec, pomoglby mi ktos z Was ze wzrorem listu motywacyjnego do pracy w przedszkolu? bardzo zalezy mi na tej pracy i nie chce sie pomylic...
Wyświetlaj:
nadanka / 2012-03-09 11:12 / Bywalec forum
ja staram sie o prace w sklepie obuwniczym to co mam napisac>? ze zawsze chcialam sprzedawac buty:? bez sensu, ze w tkaich miejsach wymagaja LM
znajoma 111 / 212.244.179.* / 2012-03-09 11:22
Przed napisaniem listu motywacyjnego warto się chwilę zastanowić, poczytać przykłady innych listów. Nawet do sklepu obuwniczego da się napisać porządny list. Trzeba na to spojrzeć oczami pracodawcy: jakiego pracownika chciałby mieć? Warto napisać te wiadomości, których nie ma w CV lub są tylko lekko wspomniane a ważne. Warto pisać konkrety:mama doświadczenie takie i takie, bo robiłam to i tamto. Dzięki poprzedniej pracy nabyłam umiejętności takie i takie... W razie pytań można zajrzeć na stronę zielonej linii, to jest infolinia urzędów pracy, ale na swojej stronę mają różne poradniki odnośnie dokumentów aplikacyjnych, ale tez inne ważne informacje, które przydają się osobom szukającym pracy.
lolek345 / 2012-03-07 11:01 / Bywalec forum
http://praca.money.pl/listmotywacyjny/artykul/przyklady;listu;motywacyjnego,26,0,346906.html tutaj masz podpowiedz jak napisac:)

Najnowsze wpisy