Forum Forum dla firmKadry

zmiana nazwy stanowiska

zmiana nazwy stanowiska

summy / 83.14.39.* / 2008-11-27 16:09
Witam!
Pracuję w dziale zwrotów na stanowisku "pracownik działu zwrotów". Na początku nie było wiadomo, czym konkretnie będę się zajmować, jako że dział był nowy, w związku z tym nazwa stanowiska była dosyć ogólna. Teraz chciałabym to zmienić.
Zajmuję się wprowadzaniem do systemu towaru z reklamacji, który następnie zostaje sprzedany (sprzedażą zajmuje się inna osoba). Jednak nie ja decyduję o przyznaniu / rozliczeniu reklamacji. Moim zadaniem jest sprawdzenie wszystkich dokumentów jednostki, czy zgadzają się one z dostarczonym towarem (stan fizyczny danych towarów sprawdza inna osoba, wpisując odpowiednie kody w formularze). Ja sprawdzam, czy dany towar zgadza się z podanym numerem towaru z systemem i następnie wprowadzam ten towar podając przy tym odpowiednie kody klasyfikujące go na gatunki. Sprawdzam też, czy to co podała osoba kontrolująca stan fizyczny towaru zgadza się z powodem zwrotu podanym przez klienta.
Nie wiem nawet pod co możnaby to podciągnąć - niby pod gospodarkę magazynu, a może pod dział reklamacji?
Pozdrawiam
Hania

Najnowsze wpisy