Forum Forum finansoweInne

Zmiany w mBanku

Zmiany w mBanku

Max / .* / 2004-01-27 12:06
Komentarze do wiadomości: Zmiany w mBanku.
Wyświetlaj:
Sławek / .* / 2004-02-18 19:53
Zgubili moje zaświadczenie dział. gosp. Może któryś pracownik chce wziąć kredyt . haha
Amigo / .* / 2004-02-16 01:24
A ja wam powiem ze z tego co widac to 97% zmniejszy ilosc przelewow, i stopniowo bedzie zaczynac szukac innej alternatywy. Wkoncu to bank powinien nam placic za to ze moga obracac naszymi pieniedzmi. Pocieszajaca jest ta zasada: "gdzie dwoch sie bije tam trzeci kozysta" i zawsze bedzie jakis bank ktory kazdemu bedzie odpowiadal. Ja ide do VW poki co nie ma oplat a potem zobaczymy :)
Joanna / .* / 2004-02-01 13:01
proponuję wysłać 100 praelewów z własnego konta po jednym groszu do 15 lutego można za darmo! Ico mbank na to?
Doładowania / .* / 2004-01-31 16:15
Chcesz darmowe doładowania do komórek, dźwięki, ikony, loga i inne wejdź na http://www.wicibar.republika.pl/mobile.htm i zobacz wszystko za darmo !!!!!!! Wejdź ii zobacz taka okazja moze się już nie przytrafić !!!!
tadeusz / .* / 2004-01-29 19:52
Chwyt polegający na oferowaniu korzystnych warunków na początku działalności, po to tylko, aby zwabić klientów, a po osiągnięciu celu się z tego wycofywać, jest na dłuższą metę nieskuteczny i w końcowym rezultacie niweluje efekt, na który był obliczony. Szanujący się bank, takie działania marketingowe powinien uznawać za niegodne. Bank, to nie byle kram jarmarczny, ale instytucja szczególnego zaufania społecznego. Wielka szkoda, że specjaliści od reklamy bankowej mBanku tego nie rozumieją.Pozostaje mieć nadzieję, że mBank w przyszlości zmieni swoją filozofię dzialania.
maro / .* / 2004-01-30 13:09
ja też jestem z branży bankowej, protesty nic nie dadzą a chwyt jest bardzo skuteczny, co widać po 5 najwiekszych bankach w Polsce mających ok. 75% klientów reszta która szuka lepszych ofert i tak będzie "wyrolowana" . Tak więc filozofia bankowa jest prosta i nieugięta , pozostaje zgrzytać zębami. Gdybyś jeszcze wiedział jak sie załatwia klientów na kredytach....i to właśnie w tym a właściwie banku z tej grupy co mbank.
JK / .* / 2004-01-29 18:20
wyslijcie list protestacyjny z tej strony: http://www.sharepoint.boo.pl/mbank.php
grini / .* / 2004-01-28 17:50
mysle ze BRE chce sprzedać mBank bo po co mu dwa banki internetowe i teraz skoro ma już dużo klientów to chce mu troche poprawić rentowność zeby więcej zgarnąc - to normalne
lopezmax / .* / 2004-01-28 16:58
Taka jest polityka każdego banku, nie oszukujmy się bank jest zwykłą firmą - nastawioną na zysk i to każdy bank. Tak samo mBank nie jest instytucją charytatywną. mBank zdobył odpowiednią ilość klientów, więc może sobie pozwolić na taką zmianę, nawet jeśli straci po tym zabiegu 10-15% klientów to i tak sporo zostanie, a Ci będą bulić... i zyski nie zmaleją, nie pozostaną na takim samym poziomie tylko wzrosną. Monopoliści tak wlaśnie zachowują się na rynku. PKO BP lider na polskim rynku kont osobistych około 5mln aktywnych zbiera miesięcznie 15 mln złotych z samej opłaty za prowadzenie rachunku ( 3 zł od każdego rachunku)Przykto mi, ale wasze odejście, likwidacja rachunku nic nie da - już napędziliście rynek :(Pracuje w tej branży od lat...
wn / .* / 2004-01-28 16:45
Tylko słuchajcie: żeby nie było tak, że teraz wszyscy się pozłoszczą a później górę weźmie lenistwo i ... nikt nigdzie się nie przeniesie. ZRÓBMY TO.
Adam / .* / 2004-01-28 15:17
Powiem, a raczej napiszę krótko: SKANDAL!, WYCOFUJĘ CAŁĄ KASE DO Niemców! Zadziałali jak POLSAT-bez żadnych opłat, a po roku płać chłopcze płać, tez ZŁODZIEJE!
mko / .* / 2004-01-28 14:18
Szkoda, taki fajny bank był, naprawdę go lubiłem i polecałem wszystkim znajomym. Czas się dokładniej przyjrzeć ofertom konkurencji. Jestem dziewnie pewien, że znajdę korzystniejszą...
Tadeusz / .* / 2004-01-28 15:04
Sprawdź Volkswagen Bank direct. Póki co jest poza konkurencją.
Daniel / .* / 2004-01-28 13:41
Podzielam większość opinii, jestem klientem mb, ale przyjrzę się innym ofertom
Beta / .* / 2004-01-28 12:10
Na szczęście kościelnego z mbankiem nie brałem.
silmw / .* / 2004-01-28 10:43
no cóż miałem założyć właśnie konto w mBanku ale... w takiej sytuacji poszukam chyba gdzie indziej.Dzieki wszystkim wpisującym za info dotyczące innych banków - pójdę za waszą radą.
mikepe / .* / 2004-01-28 10:36
Jeszcze chwila od 1 maja wchodzimy do UE, a tam europejski stnadard bankowości tzn. wszystko za darmo (a na pewno prowadzenie konta nawet w tradycyjnych bankach). W moim przypadku nawet comiesięczne zestawienia z Anglii dostaje za darmo do domu:)
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: