Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Trójka-Graś-hazard

0
Podziel się

Rzecznik rządu Paweł Graś uważa, że dzisiejsze przesłuchanie Zbigniewa Chlebowskiego przez komisję śledczą nie wniesie niczego nowego do wyjaśnienia afery hazardowej. Jak jednak zastrzegł w "Salonie Politycznym Trójki", znaczenie będzie miało to jak były szef klubu parlamentarnego PO będzie bronił swych argumentów.

bEiSUMRN

Zbigniew Chlebowski jako przewodniczący sejmowej komisji finansów publicznych kontaktował się z przedstawicielami branży hazardowej. Mieli oni wpływać na posła podczas prac nad nowelizacją ustawy o grach losowych.

Paweł Graś uważa, że posłom opozycji zasiadającym w komisji hazardowej zależy jedynie na tym, aby zaszkodzić premierowi. Jak mówił w "Salonie Politycznym Trójki", dlatego właśnie koncentrują się oni jedynie na wątku domniemanego przecieku z kancelarii premiera. Chodzi o podejrzenie przekazania politykom PO tajnych informacji o tym, że są oni w kręgu zainteresowań CBA.

Rzecznik rządu uznał za skandaliczne słowa byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego, który zeznał przed komisją, że w przypadku jego spotkań z Donaldem Tuskiem, chodziło o testowanie wiarygodności premiera.

bEiSUMRP

Gość Radiowej Trójki podkreślił, że szef rządu jest gotowy stanąć przed komisją śledczą i im szybciej do tego dojdzie, tym lepiej. Według Pawła Grasia, premier Donald Tusk może pojawić się przed komisją na początku lutego.

bEiSUMSq
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)