Trwa ładowanie...
bDYNfTfp

Notowania

Przejdź na

Banki wprowadzają dodatkowe opłaty. Coraz trudniej o darmowe konto

Czy ujemne oprocentowanie w Polskich bankach jest możliwe? - Wprowadzane są pewne opłaty. Czasami używa się takiego skrótu, że to ujemne stopy procentowe, raczej jednak powinno się w większości przypadków mówić o opłatach za utrzymywanie środków w bankach - mówi w programie "Money. To się liczy" Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes Związku Banków Polskich. Tłumaczy jednocześnie, co popycha banki w tym kierunku.

04-05-2021
Tagi:
mtsl, video, opłaty, banki
160 reakcji
0
0
160
Podziel się
Komentarze (160)
zobacz więcej komentarzy (160)
bDYNfTfB
KOMENTARZE
(160)
Bartek
2 dni temu
Pisałem już lata temu , że najpierw wprowadzą obowiązkowe przelewy na konto a potem wprowadzą opłaty za prowadzenie konta. Wtedy się śmialiście to macie. Nie możesz już odebrać pensji w gotówce. Za chwilę wprowadzą obowiązek płacenia kartą a później wprowadzą wam limity na różne zakupy. Np tylko 1kg czerwonego mięsa albo tylko 1 kg cukru wszystko w trosce o wasze zdrowie. Nie wierzycie ? a w opłaty też nie wierzyliście ?
gość
3 dni temu
To zwykłe ordynarne okradanie! 19% haracz Belki nadal istnieje, chociaż nie powinien istnieć już od bardzo dawna!
123456&789
5 dni temu
Oprocentowanie żadne na koncie, opłaty wysokie, oprocentowanie Belki 19%, no więc stopy procentowe niestety już są ujemne, już dokładamy do banków. Jak podniosą opłaty jeszcze wyżej to naprawdę sejf utworzę pod najbliższą jabłonką.
bDYNfTfT
ech
5 dni temu
W Danii, Nordea od lipca wprowadza ujemne oprocentowanie od kwoty pow. 100 tyś koron, 600 koron za każde następne 100 tyś na koncie rocznie plus oczywiście opłaty, które już funkcjonują.
Bambaryła
5 dni temu
"powinno się w większości przypadków mówić o opłatach za utrzymywanie środków w bankach..." - łaskawcy się znaleźli! Opłata za utrzymywanie środków? Obracają moimi pieniędzmi i jeszcze mam im za to płacić? Gdyby coś takiego nastąpiło, natychmiast likwiduję rachunek bankowy.
...
Następna strona