Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Banki wprowadzają dodatkowe opłaty. Coraz trudniej o darmowe konto

Czy ujemne oprocentowanie w Polskich bankach jest możliwe? - Wprowadzane są pewne opłaty. Czasami używa się takiego skrótu, że to ujemne stopy procentowe, raczej jednak powinno się w większości przypadków mówić o opłatach za utrzymywanie środków w bankach - mówi w programie "Money. To się liczy" Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes Związku Banków Polskich. Tłumaczy jednocześnie, co popycha banki w tym konkretnym kierunku.

banki
video
161
Podziel się:
KOMENTARZE
(161)
Dawid
3 lata temu
Wprowadzenie takich opłat nie jest zachęcające dla nowych klientów. Ja już lokatę w banku zlikwidowałem, bo jest zwyczajnie nieopłacalna. Wolę te pieniądze zainwestować w otwarte fundusze inwestycyjne. Sam tego nie robię, pomaga mi w tym specjalista z zarabiajmyPl. On już trochę w tym siedzi to zna się na rzeczy.
Bartek
3 lata temu
Pisałem już lata temu , że najpierw wprowadzą obowiązkowe przelewy na konto a potem wprowadzą opłaty za prowadzenie konta. Wtedy się śmialiście to macie. Nie możesz już odebrać pensji w gotówce. Za chwilę wprowadzą obowiązek płacenia kartą a później wprowadzą wam limity na różne zakupy. Np tylko 1kg czerwonego mięsa albo tylko 1 kg cukru wszystko w trosce o wasze zdrowie. Nie wierzycie ? a w opłaty też nie wierzyliście ?
gość
3 lata temu
To zwykłe ordynarne okradanie! 19% haracz Belki nadal istnieje, chociaż nie powinien istnieć już od bardzo dawna!
123456&789
3 lata temu
Oprocentowanie żadne na koncie, opłaty wysokie, oprocentowanie Belki 19%, no więc stopy procentowe niestety już są ujemne, już dokładamy do banków. Jak podniosą opłaty jeszcze wyżej to naprawdę sejf utworzę pod najbliższą jabłonką.
ech
3 lata temu
W Danii, Nordea od lipca wprowadza ujemne oprocentowanie od kwoty pow. 100 tyś koron, 600 koron za każde następne 100 tyś na koncie rocznie plus oczywiście opłaty, które już funkcjonują.
...
Następna strona