Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Czyste powietrze. Banki wchodzą do programu, będzie łatwiej o dotacje?

Banki zostaną włączone do procesu przyznawania dotacji w ramach programu "Czyste powietrze". - Ogłosiliśmy nabór dla banków, które razem z nami będą chciały wdrażać program "Czyste powietrze". Mamy nadzieję, że wpłynie duża liczba ofert - powiedział w programie "Money. To się liczy" Paweł Mirowski, wiceprezes NFOŚiGW. - Chcemy umożliwić mieszkańcom naszego kraju uzyskanie atrakcyjnego kredytu w banku na sfinansowanie tej części inwestycji w ramach "Czystego powietrza", na którą nas nie stać. Kowalski będzie mógł złożyć wniosek w banku, wniosek będzie składał się z dwóch części: dotacyjnej i kredytowej. Po dokonaniu weryfikacji zdolności kredytowej, bank prześle wniosek do wojewódzkiego funduszu, ten przyznaje dotację, a ona zostanie przeznaczona na spłatę części kapitału kredytu - wyjaśnił.

0
0
96
Podziel się
Komentarze (96)
zobacz więcej komentarzy (96)
KOMENTARZE
(96)
adamczyk
rok temu
Te dotacje to tak naprawde gotówka, po która wystarczy sie schylić. Do czego namawiam. I chociaz wypełnienie wniosku do najłatwiejszych nie nalezy, to zawsze mozna sie poradzić fachowców by nie przeciagać tematu w nieskończoność z odwołaniami itp. U nas w Krakowie tymi tematami kompleksowo zajmuje sie Levada. Od nich zreszta ostatecznie kupuje sie piec czy pompe ciepła. To jedna z wiekszych firm u nas w regionie, zreszta rekomendowana przez UM.
Miron
rok temu
Byłoby dobrze, może w końcu ludzie mieliby większą świadomość tego że kopociuchami zanieczyszczają powietrze, a do nowego bardziej ekologicznego pieca można dostać dofinansowanie. Wymieniłem swój stary piec na kepo z oferty wentor. To jest piec na pellet, łatwy w obsłudze i funkcjonalny. Zmian nie trzeba się bać.
jar
rok temu
powiedzcie co dłużej się rozkłada , popiół po butelce , czy butelka , ludzi nie stać już na palenie opakowaniami , bo trzeba mieć kasę na zakupy , smogu nie ma , ocieplenia klimatu też to wymysł przebiegłych ludzi , którzy chcą lepiej żyć od innych
kopciuch
rok temu
cholerni durnie mieszają w dotacjach to jak bank oceni że nie mam zdolności kredytowych to nie dostanę dotacji ? jakaś paranoja państwo żąda ode mnie wymiany kopciucha a co pół roku zmienia zasady dofinansowania obcinając dotacje i tworząc zaporowe warunki co ma wspólnego dotacja na wymianę pieca z kredytem w banku? pewnie ktoś z funduszu wszedł w układ z bankiem bo doszedł do wniosku że da się trzepnąć kaskę z takiego układu czemu w tym dzikim kraju nie może być nic normalnie
Mateusz_mm
rok temu
Znam ludzi którzy czekają rok i więcej na pieniądze z tego programu .
...
Następna strona