Trwa ładowanie...
bDIKRtit

Notowania

Przejdź na

OFE jednak jeszcze zostaje. Prezes PFR komentuje

Minister finansów zapowiedział w tym tygodniu, że reformę OFE należy przesunąć na przyszły rok. - To dobra decyzja - komentuje w programie "Money. To Się Liczy" Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju. Każdy ubezpieczony miał w tym roku zadecydować, czy chce pieniądze przenieść do ZUS czy zostawić je na Indywidualnym Koncie Emerytalnym. Zrobi to za rok. Pytanie tylko, czy reforma będzie wyglądała tak samo. Może się na przykład zdarzyć, że rząd zmieni zasady przekształcenia OFE w IKE. - Nic mi o tym nie wiadomo, żeby miały być jakiekolwiek zmiany - odpowiada Paweł Borys. I dodaje, że ustawa jest już na bardzo zaawansowanym etapie prac w parlamencie. Zdaniem prezesa PFR nie ma mowy o zmianie wysokości opłaty przekształceniowej. - Nie wiem nic na ten temat - powiedział w programie "Money. To Się Liczy".

02-07-2020
Tagi:
ofe, emerytury, wideo, likwidacja ofe, pfr, paweł borys, mtsl
384 reakcje
29
283
72
Podziel się
Komentarze (72)
02-07-2020
jaTych pieniędzy może już nie ma albo będą zabrane i tyle z tego będzie a dalej wierzycie ze jest dobrze potem będzie płacz
zobacz więcej komentarzy (72)
bDIKRtiF
KOMENTARZE
(72)
ja
8 miesięcy temu
Tych pieniędzy może już nie ma albo będą zabrane i tyle z tego będzie a dalej wierzycie ze jest dobrze potem będzie płacz
Lolo
8 miesięcy temu
Bo jak się zlikwiduje do końca OFE, to przyjdzie kolej na PPK. A tam jeszcze nie zdążyliśmy nic nazbierać. Więc trzeba poczekać.
Bastard
8 miesięcy temu
Jak doprowadzili spółki skarbu państwa na dno ! A tam ulokowanych jest dużo środków z OFE to nie dziwne jest ze poczekają ! Bo dzisiaj tej kasy było by 25 mód pln mniej !
bDIKRtiX
emeryt
8 miesięcy temu
Mati z Jarkiem kombinują jak tu ludzi wydy..ć. Dlatego jest im potrzebny Adrian aby wszystkie papiery podpisywać o każdej porze dnia i godziny. Do 12.7. obiecaja wszystko, a potem gdy Adrian pozostanie na stołku okaże się że ...... Sorry ale, ......taki mamy budżet i na razie sie nie da bo wirus zeżarł. Nie mamy kasy i co nam zrobicie?
Janie
8 miesięcy temu
Co tu piszą, za niedouczeni ludzie. Od kiedy Prezydent głosuje w sejmie? Jak może coś dać czy przegłosować? Pytam jedną z drugich owiec! Z tego co wiem może złożyć projekt prezydencki, a wszystko zależy od sejmu. Prezydent może nie podpisać, albo podpisywać wszystko jak leci.
...
Następna strona